90, mi történt a hősök a sorozat „az egyszerű igazságot”

Natalia Chernjavskaja (47)

- Tamara Rumyantseva

Tamara Rumyantsev - az első karakter, amely bemutatja a nézőknek „Egyszerű igazság”. Nagyon erős akaratú és kellemes asszony. És lánya a filmben - Anastasia Rumyantsev, akit Anastasia Stachinskaya (25) - nyer ártatlan egyszerűség. Natalya továbbra is megjelenik a sorozatban, és a játék a színházban. De Anastasia Stachinskaya eltűnt a képernyőkön. Miután néhány szerepek karrierje hanyatlásnak indult.

Boris Nevzorov (65) - Boris Komarov

Victor Nizovoy (40) - Sergey Avdeev E.

Ha valaki nem emlékszik a bájos tornatanár, aki megfelel a miniszter az igazgató Rumyantsev. Viktor játszott sok szerepet produkciók Maly Színház, valamint továbbra is megjelenik a sorozatban, amelyek közül az utolsó - „elvtársak az Úr”, ahol Nizovoy játszik CID tiszt.

Alexander Nesterov (31) - Igor Tsybin

Anastasia Zadorozhna (29)

Alexander Ilyin, Jr. (31) - Eugene Smirnov

Vadim Utenkov (31) - Maxim Egorov

Ugyanez köszörűk, még mindig az egyik kedvenc karakter. Shalopaya szerepet, szerető legendás csizma volt debütált. Ma Vadim van a társulat Színház Malayai Bronnaya, és továbbra is jár a sorozatok. Az utóbbiak közül néhány: „Network Threat”, „túlélni” és a „szomszédok”.

Dmitry Ermilov (35) - Lesha Kalitin

„Egyszerű igazság” volt a debütáló fiatal Dmitri. Lesch Kalitin szép az ő gyönyörű haját, megjelenik a második szezonban. Lehet, hogy valaki emlékszik rá az ő szerepe a TV sorozat Hodokova „Katonák”. Egyik utolsó műve, a film - a szerepét a pilóta Andrei Volodin a filmben „Aliens szárnyakat.”

Anatolij Rudenko (32) - Dima Karpov

Azt hiszem, sok lány elájult a kék szemű, szőke Dima. Szerepe a sorozatban nem kezdenek Anatolij Rudenko az első, ő már jár tapasztalattal rendelkezik a film „Hello, bolondok!”. A házas színésznő Elena Dudina (26), ez hozza a lányát Milena (2), és továbbra is jár. Nagyon hamar lesz látható a sorozat „Minden most kezdődik.”

Tatiana és Olga Arntgolts (33)

- Katya és Mása Trofimov

Danila Kozlovsky (29) - Denis Seliverstov

Ki gondolta volna, hogy Daniel „született” a „Simple igazság”. Nem hiszem el, sőt volt, hogy vizsgálja felül az epizódok az első szezon, az biztos. Kijelentem - ez az! Nem tudom mi van, de én személy szerint várom, hogy az új film „Hardcore”, amelyet fel kell szabadítani az idén. Daniel játszott vak albínó gazember. Érdekes!