8. Az élet Tanulságok a sport

Ebben a cikkben néhány értékes tanulságokat az élet. amelyek a könyvben leírt „Hold, hogy a gondolat,” Ronan Scully. Én hozzá saját értelmezését. Ez az a lecke, amit tanulni az egész élet különböző élethelyzetekben.

8. Az élet Tanulságok a sport

Ma reggel kerestem néhány szemlélődő ideig. Akartam olvasni valamit, ami miatt eszembe életem. Találtam egy remek könyv „Hold, hogy a gondolat,” Ronan Scully. Könyvében, Ronan 52 átgondolt reflexió. Ezek a megfontolások - értékes élet leckéket. amely előnyös lehet bármelyikünk. Ez az élet tanulság, hogy segít kapcsolódni a lényegét, hogy ki vagy, csak a gyakorló egy kis személyes reflexió. Kinyitottam a könyvet egy történet, ami igazán értelmezni az én filozófiám az élet - „Szeretnék beszélni az igazgató.”

Mindig tanulni életfeladatokat

Ami igazán megtanította nekem ezt a történetet -, hogy nem számít, hogy mit tanulsz, akkor is kap egy értékes életet lecke. Ha egy menedzser, edző vagy tanár, akkor nem csak érinti egy területen egy ember életében. Adja át az életfeladatokat és elveket. befolyásoló minden területen az életét. Az, hogy mi kezeljük egymást, az órák tanítunk, és a tanulság, hogy megkapjuk, sokkal fontosabb, mint azt valaha is igazán észre. Sport, hobbi és a tudomány fontos részei a társadalomnak. Kínálnak nekünk szórakoztató, vagy lehetőség, hogy feljebb a karrier létrán, de még fontosabb, hogy segítsen nekünk növekedni, mint egyének értékes élet leckéket.

A történet Ronan Scully idegen tanít több fiú vékonyabb készségek tekercs (csodálatos ír sport). Segít minden fiatal férfit, hogy javítsák a készségeket. Amikor az edzés alatt, azt mondja, hogy megtanította nekik több, mint dobta a labdát. És hogyan szerezték a tudást és készségeket értékes élet leckéket.

8 óra az élet

Ha nincs gól, akkor nem kell a játék

Ahogy a sportban, hogy nem a legjobb az életben, ha van egy világos célt. Ha szeretne létrehozni életét szeretné, meg kell érteni, mi az igazán akar. Meg kell egy világos képet, amit úgy néz ki, ez az élet.

Ha nem osztja meg nyereményét, akkor a végén elveszíti

A legjobb módja annak, hogy sikerül -, hogy segítsen másoknak sikerül. Nem lehet elérni a céljait csak saját erők. Még a legjobb sportolók szüksége edzők, az orvosi támogatás, finanszírozás, stb. Be. Ez az élet lecke azt mutatja, hogy ha azt akarjuk, hogy sikeres legyen. meg kell építeni egy kiegészítő kapcsolat, ahol a feleket, hogy segítsék egymást.

Ha nem követed a szabályokat, akkor nem nyer

Mindenki azt akarja, hogy használja a legrövidebb út, hogy elérjék céljaikat. Nincs semmi baj a megállapítás egy hatékonyabb módja, hogy a dolgokat. Vannak azonban olyan szabályok és irányelvek, amelyeket követni kell. Szabályainak megsértése nyújthatnak némi rövid távú előnyöket, de ha építeni a várat egy alapítvány homok, ez végül összeomlik. És sokan tapasztalják ezt az életet tanulság magad.

Meg kell őszinte magaddal

Akkor bolond mindenki, de soha nem becsapni magad. Ez az élet leckét elsajátította mindannyiunkat. Ha nem, amire szüksége van, vagy nem csinálni a munkát, akkor tud róla. Ez gyakran előfordul, az emberek, akik a szükséges időgazdálkodás életükben. Gyakran a teljes menetrend. Megpróbálnak meggyőzni magad, hogy elfoglalt vagy, működnek hatékonyan. Mélyen legbelül tudják, hogy valami nincs rendben. Amikor egyetértenek abban, hogy meg kell-e változtatni az életükön. és végezze el a változtatásokat, az eredmény jelentősen javult, és megtanulják a leckét, hogy az élet bemutatott nekik.

Összpontosítani, hogy mit csinál a legjobban

Megvan a képességek és adottságok. Vannak olyan dolgok, amit könnyű, és a dolgok nem olyan erős. Nem kell, hogy egy mester mindenben. Megvan a kivételes tehetség. összpontosítani megnyilvánulása.

Javítsa a karaktered, valamint a játék

Nagy munka magas szinten, de ez még nem minden van tudni a teljesítményt. Ami számít, az, hogy hogyan játszunk. Ha belegondolsz minden ember csodálja, és próbálja megérteni, hogy pontosan mit szeretne róluk. azt találjuk, hogy a legtöbb imádod a jellemvonások. Életfeladat azt tanítja, hogy a figyelmet a természet fontosságát magában.

A hibák kiküszöbölése

Mindig beszélni a „manager”

Attól függően, hogy a hit, „menedzser” lehet a ti Istenetek, a lelkiismeret, a belső bölcsesség és az intuíció, az élet, vagy valami más az Ön számára. Kommunikáció a „menedzser” segít azonosítani magát, és hű maradt értékeit és céljait. Mivel az ilyen élet leckét a nehéz időkben tudni fogja, mit kell tennie. Számos módja van, hogy lehet kapni a kapcsolatot vele „menedzser”, azaz:

Ismét egy megfelelő módszer - az egyik, hogy működik az Ön számára. Ha egy vagy több ilyen tevékenységet, a napi menetrend, akkor sokkal inkább egyértelmű, hogy meg kell tennie.

Az élet soha nem lehet elválasztani. A tanulság, hogy megtudjuk, az egyik területen az élet gyakran alkalmazzák számos más területen az életünk. Folyamatosan kínálnak életfeladatokat. Csak meg kell érteni őket. History Scully rámutatott, hogy miként tanulhatunk értékes élet tanulságai a sport. Mind a tanulságokat az élet kínálta a fiúk a lehetőséget, hogy dolgozzon, mint a játékosok és magánszemélyek. Amikor valami újat tanulni, kérdezze meg magától: „Mik a tanulságok az élet kapok” Ha egy tanár, edző, hangszóró, stb ne feledd, hogy mindig küldi a tanulságokat az élet, legyen óvatos az átvitt információ.

Kapcsolódó cikkek