7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

Mi azt mondjuk, néhány trükk, hogy hasznos lehet ebben a helyzetben.

1. Töltse le feliratok

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

Ha Downsub kiadott üzenetet hiányában felirat, akkor meg kell találnia a YouTube-on egy-egy példányt, de felirat. Ezt meg lehet tenni egy olyan fejlett keresést.

3. Automatikusan létrehozhat feliratok

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

5. Átalakítás a beszédet szöveggé

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

Természetesen lehet alakítani a szöveget, és az egész filmet. A beépülő modul kényelmes dolgozni darab szövege (az egyetlen mondat, és azonnal korrigálja a hibát.)

Az elkészült eredmény elmenthető a Google Drive, vagy töltse le a számítógépére a további szerkesztéshez.

Mint ahogy az automatikus felirat, minőségi eredményeket - lottó. Lassú beszéd a személy jó előadásmód egyszerű hétköznapi téma lehet ismerni tökéletesen. Egy gyors monológ háttérzaj plug-in lehet figyelmen kívül hagyni.

6. Változás lejátszási beállítások

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

A módszer nagyon banális, de nagyon hatásos. Ha felére csökkentik a lejátszási sebességet, a hang érzékelt egészen másképp. Ez nem csak az emberek, hanem a plug-ins / alkalmazások beszédfelismerés. A lassabb ütemben, a kevésbé hibáznak.

7. felébreszti az agy

7 trükkök megértéséhez a videót egy idegen nyelven, hogy nem tudom,

Valaki elég 20 perc alatt, hogy felébredjen a készségek megértése beszélt nyelv (feltéve, hogy van nekik egyszer gyakorlott), és valaki jóval. A hatás ugyanaz, mint egy látogatás egy másik országban. Eleinte könnyű sokk, de néhány nap múlva minden a szavak és kifejezések, amelyek egykor megtanult elme és a beszéd az emberek szerte a háttérzaj fokozatosan fordult valami értelmes és érthető.

Szeretné megkapni a híreket az Apple? Igen | nincs

Kapcsolódó cikkek