5 dolog, hogy ne jegyezze Grúziában

Szia, kedves olvasók. Mondd, egyenesen arra, hogy nyaralás az Ön számára? Lehet, hogy szeretne feküdni a homokban hozott különböző sarkaiból a világot egy privát villa valahol Európában? Vagy szeretne pihenni a szállodában a minősítés 9000.

Szia, kedves olvasók.

Mondd, egyenesen arra, hogy nyaralás az Ön számára? Lehet, hogy szeretne feküdni a homokban hozott különböző sarkaiból a világot egy privát villa valahol Európában? Vagy szeretne pihenni a szállodában a minősítés a több mint 9000 csillag a távoli partok az ismeretlen Keleten? Talán szeretné meglepni a barátaidnak elegáns album nyílik külföldi ételek a háttérben terjed tájak kristály felhőkarcolók?

Ha úgy dönt, hogy megy Georgia, akkor, sajnos, akkor nem fogja megtalálni sem a luxus szállodák, illetve éttermek ízletes mediterrán ételeket, séfek, akik több mishlenovksih csillagok. Ön még nem látni rohanó fel a babiloni szörnyek támogatása végtelenül kék ég.

De vannak dolgok, amit tehetünk nélkül. A másik dolog az, hogy nem nyugalmat nem lehet kiadni. Ezért kell, hogy jöjjön Grúziának. Itt nem érzem, mint egy kívülálló, egy turista egy miniatűr műanyag, megérkezett a szükségtelen terabyte képek, amit aztán dicsekedni a barátok. Vagy öntudatlanul masszívan felvásárlás ajándéktárgyak. Elfogadom, hogy ez az egész egy kicsit értelmetlen.

5 dolog, hogy ne jegyezze Grúziában

Grúziában kell menni csak értelmes módon, vagy nem fogsz érteni az országot.

A Georgia lehetetlen nem beleszeretni

5 dolog, hogy ne jegyezze Grúziában

5 dolog, hogy ne jegyezze Grúziában

Valószínűleg az egyik csodája a mai világban - Grúzia. Táj, a levegő, az emberek.

Grúziában, akkor nem marad éhes

Grúzok szeretnek enni és inni. A választék széles: itt van a jól ismert az egész világon khinkali és finom KHACHAPURI és lédús kupaty és a kívánt pörkölés nyárs. Az italválaszték nagyon, nagyon széles: jobb borok és chacha a csont, és a kiváló helyi sörgyártás, és alkalmasak a víz Borjomi. Egyes részek nagy - kis áron.

Grúzok szeretik és értékelik a konyha, ezért a sok közül intézmények a leghíresebb „edalni sor” - Chardonnay - megtalálható több tucat helyen egzotikus nevű, és nem kevésbé egzotikus ételeket.

5 dolog, hogy ne jegyezze Grúziában

Grúziában, lehetetlen, hogy ne barátkozz

I - az ember nem társaságkedvelő, önálló, de a legkedvesebb emlékem már kapcsolódik, hogy a kommunikációt a helyi lakosok. Olvad a jeges szív, megkövesedett a hideg vas fővárosa az ország, a grúzok semmi sem lehetetlen: kénytelen felülvizsgálni saját értékeit, anélkül, hogy egyetlen megjegyzéssel.
Amikor beszéltem a grúz vendégszeretet, én először nem hisz ennek a lehetőségét. De ha talál csak kérni egy véletlen járókelő egy másik, ahogy mindig is megragadják a lehetőséget, hogy regale Önnek grúz borok. Akkor majd megértik, hogy mit jelent, hogy a barátok az igazi. Vagyis, ha a szolgáltatást nem kérte, hogy valamit vissza, amikor a számla pénz nincs értelme, mert a legértékesebb dolog van, akkor már megvásárolt, ha szép, hogy beszél az emberekkel, és főétel bármilyen random cég, mert az osztály a saját és mások elvileg nem. És ha megkérdezed, mi kedvesebb a szívemnek: acél prostitúció évszázados kapcsolatok felvilágosult társadalom vagy egy vad egyszerűség nélkül borzongás, én az utóbbit választják. Mert senki a világon nem barátságos, és nem tetszik, ahogy a grúzok.

5 dolog, hogy ne jegyezze Grúziában

A Georgia lehetetlen, nem tér vissza

Amikor elment, szomorú voltam. Szeretek pihenni, de a monotónia megöli. Elhagyva egy pár hétig, általában a közepén már szeretné vissza. Mert nincs semmi, ami életet lehelni a test lengő a hullámok arany tan török ​​perzselő napsütésben.
Grúziában élsz mint egy nagy család, és nem állt a helység turisztikai, amelynek kizárólagos feladata a képesség, hogy töltse ki a zsebeket a jó helyi vezetők. Minden alkalommal, amikor megnyitja a Georgia újra, mert minden sarkában a kis kaukázusi ország áthat az élet, a szenvedély az ismeretlen és egy csodálatos képessége, hogy alkalmazkodjanak az érzések és vágyak, mert még a helyi sziklák és a fák tudják, hogy a vendég a vágy - a törvény.

Bármely más helyen nem mennék vissza, mint Grúzia, egy olyan országban, ahol egy részem örökké telepedett bevehetetlen falak erős várak épült olyan szerető és segítőkész emberek.

5 dolog, hogy ne jegyezze Grúziában

Lehetetlen, hogy ne emlékezzen.

A dombok Georgia jogok éjszakai sötétség
Zaj Aragva előttem.
Szomorú vagyok, és könnyen; bánatom világos;
Bánatom tele van,
Te, az egyik meg. én reménytelenség
Semmi gond, nincs gond,
És a szív újra ég és szereti - mert
Mi nem szeretni, akkor nem.

A dombok Georgia - Alexander Puskin

AS62: egy nagy tétel 5)

„Minden bizonnyal felismerte, hogy szereti a szenvedő Oroszország”
Ez a grúziai orosz szeretet.
Saját szomszédok voltak - jött Georgia Moszkva sok évvel ezelőtt. Ő - a grúzok, ő - az orosz. Azzal, amit a gyűlölet beszéltek Oroszország - anyám kedves. sem akivel van ilyen gyűlöletet még nem látott. Annak ellenére, hogy ez jön Oroszországba, hogy segítsen nekik túlélni a gyerekek vissza a szörnyű 90-es években.
Az ő szavai - és Oroszországban Georgia utálja legjobban.

preciosa: írok, amit láttam magam. Minden negatív Oroszország felé Grúziában, én még nem láttam, kommunikál mind a fiatalabb és az idősebb generáció. Éppen ellenkezőleg, ők folyamatosan megkérdőjelezték, hogy milyen lépéseket Moszkva lesz vonatkozásában hivatalos Tbiliszi?
Amit megítélni ugyanannak a családnak és a feltételezett szavak a többség - nem több, mint a fikció.

Azt is gondolom, hogy lehetetlen nem beleszeretni Grúziával. Csodálatos hely szépségét, vendégszerető házigazdák. Beszélgettünk taxisok és a piaci árusok (nem beszélve a befogadó az idegenvezetők és a vállalatok) - mind nagyon barátságos, szinte az összes - ha nem rokonok Moszkva egész Oroszországban van szükség. Átlagéletkor - minden képzett Oroszország, Ukrajna, emlékeztetett a Szovjetunió, sajnálom, hogy nem tudnak szabadon mozogni Oroszország (az orosz nagykövetség Grúziában ott tudjuk vízum nélkül menjen át hozzájuk - nem azok.). Bár a fiatalok szinte soha nem beszél oroszul.
Emlékek - csak jó. És énekelik. Ezért az ötödik pont - lehetetlen, hogy ne csodálják hangú ének és tüzes, és teljesen ártatlan tánc!

Amennyiben mondd, hogy menjen élvezni a sok hangú ének Tbilisziben? Azt mondják, hogy Plehanov (bocs, a Builder) egy nemzeti kulturális központ? Ki tudja?

Egy érzés, hogy nem voltam a Georgia élt 4 hónap Orosz itt többnyire nagyon barátságtalan, a megszállók hinni). Általában, Georgia - az ország depressziós, sőt Oroszországban az emberek jobban őszinte és nyitott, nem beszélve a szomszédos országok, Törökország, Örményország és Azerbajdzsán.
Az egyetlen dolog, természet, természetesen Grúzia lenyűgöző, bár nem rosszabb, mint Törökországban, és talán még jobb.

Pár Barátokkal kollégákból családi Alone Család kisgyermekekkel gyermekes családok

Kapcsolódó cikkek