30 fontos következtetése, hogy 30 éves, a pszichológia

A földi élet telt el a fél találtam magam egy sötét erdőben ... „Elképzelhető, lemez történik, de az én esetemben ez nem így van, vagy inkább nem így van. Ahhoz, hogy a 30 éves évforduló, nem azért jöttem, csak a gazdag tapasztalattal események és tapasztalatok, hanem egy csomó inspiráló igazságokat az élet és a növények (elég rugalmas, hogy ne bántam fennmaradási értelmetlenség). Szóval, mi lett egy raj kérdések és válaszok három évtizede dúl a fejemben? Mit tanultam ez idő alatt, és ez még akkor is tud semmit? És a legfontosabb dolog, hogy érdekel engem sokkal több: milyen következtetéseket jöttél?







PHOTO Timur ARTAMONOV

1. Minden elmúlik

Semmi sem tart örökké. Tudatosság ezt a tényt - a legfontosabb, hogy a szerkezet a világon. Szabadidő, szomorúság, szerelem, boldogság, szétválasztás - minden esemény az életben, mint a hullámok hengerelt a parton, és eltűnik az óceánba az emlékek. Egyes tapasztalatok ismét hozta a „föld”, de soha nem ismétlődő ugyanazt a forgatókönyvet.

2. A fű nem mindig zöldebb a másik oldalon

Minden nap töltünk sok időt és az idegeket, akarja, amit mi nem. Úgy tűnik számunkra, hogy a mások életét jobban, mindig tele a hold és a csillagok fényesebben. Ez azonban nem így van: mindenkinek megvan a saját terhét ő viseli.

3. Zorko egy szív

Élünk egymással próbálják bizonyítani valamit, rákényszerít minket az ego - a domináns erő, felidézve a versenyszellem, a vágy, hogy nyerjen, ami megnehezíti, hogy a szív az igazi dolgok természetéből, gyengéd és szeretetteljes, hogy megkeresse a kompromisszum és megbocsátani.

4. A teljesítmény kedvesség

Kedvesség - a tömegpusztító fegyverek egyesületek, a felső fokú érettséget és a bölcsesség. Ez visszaadja a szerelmi életünkben és gyógyít sebeket. Ha a szív él a kedvesség, te leszel a győztes minden helyzetben.

5. A partner - nem feltétele a boldogság

Az ötlet, hogy megtalálja a párját kezeljük a társadalom szükségszerű, amelyek célja - a házasság és a gyermekek születése. Egyszer volt egy recept a boldogsághoz rám, és most - a zaj, hogy rezonál a környező világot. Megtanultam értékelni az önellátás, a szabadság és a függetlenség.

6. Moderálási - nem unalmas

Moderálási - lényeges eleme a belső egyensúlyát. „Mindent vagy semmit” - a mottója az önző és gyenge. Mi sokkal harmonikusabbá válik, a tanulás a művészet szeretete mértékkel, érezd mértékkel, szomorú mértékben és mértékkel.

7. A boldogság a részleteket

A boldogság nem tud felhalmozni, de lehet tesztelni folyamatosan. Saját forrásból napi öröm - a sarkokban a kellemes kávézók sorokban kedvenc könyvek, csere mosolyog egy idegen, séta a régi utcákon.

8. A jó dolgok jönnek azoknak, akik várnak

Türelem - egy nehéz feladat, de visszatekintve, rájöttem, hogy a legjobb dolog az életben - a jutalom vár.

9. Fidelity - az elit

Idővel, társadalmi kör beszűkül, és ez jó. Aki érti meg, nem is annyira a világon. Fontos, hogy ne fukarkodik a támogatást és értékelik a valódi intimitás.







10. Szerelem kezdődik önálló

Azt mondják, hogy szeretjük azokat, akik hagyják magukat szeretni, ami korlátozza a választás valódi saját komplexek. meg kell tanulnunk szeretni önmagunkat a boldog kapcsolatokat.

11. Könyvek - gyógyítja a középszerűség

Olvasás kúrák magány, mert nyit a világ változik időben és térben, összeköt minket a történelem és a jövő.

12. Pure gonosz történik csak a tündérmesékben

13. Nyugodt konzolok

Csend - narrátor, barátja és tanácsadója. Adj magadnak időt gondolkodni, vagy nem csinál semmit teljes nyugalom, hogy megszabaduljon az előítéletek és a bizonytalanság.

14. Közöny egyenlő halál

Semmi sem rosszabb, mint elakadás a semmiben állapotban, korlátozza magát az érzelmek és cselekvések. Élek, és alakulhat ki, ha a szeretet és gyűlölet -, mert úgy érzem.

15. Előfordul, hogy a munka - ez csak egy munka

Mindannyiunknak van tehetség és a képességek, hogy adjuk el, függetlenül attól, hogy a pozíció és fizetés. Mindannyiunknak - egy egyedülálló személyiség, hogy változtatni a világot az irodán kívül otthon, egy párt, egy olyan időpontban, a vacsora, vagy akár az álmok. Saját munka - csak a munka. És én sokkal több.

16. Soha nem késő változtatni életüket

A valóság eltér az egyenes út a pont-pont B. élet - egy bonyolult geometriájú, sok pontot, párhuzamot, kereszteződéseket. Során csak a mozgás, világos, hogy ki vagyok, és mit akarok.

17. Mindenkinek megvan a saját igazság

Mi az abszolút igazság? Attól függ, hogy az a személy, a körülmények és a személyes véleménye a valóság. Mindegyiknek megvan a maga igazsága, ami nem tetszik a másik.

18. Ne ígérj

Vowing valamit ma, mi lesz felelős érte holnap határán imbolyog a siker és a frusztrációt. Senki sem képes arra, hogy teljes ellenőrzése alatt eseményeket.

19. Mi törékenyebb, mint szeretnénk

Csak a megértés a betegség vagy veszteség, emlékszünk, mi törékeny és sebezhető. Nem szabad elfelejteni, hogy.

20. referenciaértékei - származékot tapasztalat

Nehéz elfogadja az elveket, amelyek még nem szembesül. A valós érték meghatározása a tapasztalat, hogy már nem a szülők azt mondta.

21. káosz létfontosságú

Zsúfoltság lehetővé teszi, hogy kreatívan gondolkodjanak, hogy jöjjön fel érdekes megoldásokat. Szabályok - az ellenség a kreativitás.

22. Magic igazi

Fenomenális univerzum, annak minden természetes sokféleséget. Mit mondhatunk a titkait sors, jóslatok, jelentős véletlenek! Az élet tele van rejtélyes eseményeket. Úgy vélem, a mágia és érezni a varázsát az igazi.

23. Bizalom magad sokkal fontosabb, mint mások véleményét

Néha nem mozog, mert szeretnék, hanem mert mindenki azt mondta, hogy jobb lenne. Ez fertőz minket aggodalom és kétség. Az intuíció és a belső hang soha nem becsapni, meg kell bízni.

24. Indulás előtt haladunk előre

A születéstől vagyunk megszokni tapadnak emberek, tárgyak, helyek, a komfort zónában. Képesség, hogy elhagyja, és engedje el nem jön fel példaként lassabb -Mivel időt vesz igénybe, a bátorság és akarat.

25. Art - nyelv, amelyet érdemes tanulmányozni

Ahogy a csend, művészet gyógyító ereje. A világ nem művészet, mint egy sivatagi homok nélkül, magányos és hiányos.

26. Mi romlott társadalom

Ezt megelőzően gondolat Jean-Jacques Rousseau, a XVIII században, és ma a szavak a filozófus is érvényes. Élünk, egy olyan világban maszkok, hamis mosolyok, könnyek nem eredeti.

27. Néha baglyok, aminek látszik

Vannak dolgok, és a tevékenysége rejtett értelme. Néha egy szivar - csak egy szivar, és ez minden, amit tudni lehet.

28. A pénz nem hoz boldogságot

Az a képesség, meg kell érteni, szeretett, szeretett, elfogadott nem lehet megvásárolni, de ez minden, ami szükséges a boldogságra.

29. A fájdalom nem lehet elrejteni

Jaj, hogy szembe kell néznünk, hogy nem kell tartani a bizalmat. Szükséges, hogy a szomorúság, nem tagadja meg, és megosztani szeretteikkel, mindaddig, amíg feloldjuk egy meleg ölelés.

30. Az igazság valahol a közelben

Az univerzum mindig dinamikus, végtelenül kitágul és összehúzódik, és minden kétséget kizáróan, én mozognak vele, a tapasztalat és az idő frissítése a 30 következtetéseket.




Kapcsolódó cikkek