10. fejezet napenergia juh

De okos vagyok és szép.

Kitűnő egyszerű személyes varázst.

És Mila volt egy titkos becenevet. Pillanataiban frusztráció, ő nevezte magát „szoláris juhok.”







Hogy hívod a hajón - így fog lebegni. Előfordul, hogy egy személy kevés Születési név. Az egyik osztálytársam Mila hívták Julia, de szerette volna nevezni Angelina és ragaszkodott hozzá, hogy minden az ő neve Angelina. Hat vagy hét éve, Mila találkozott egykori barátja, a klub „UpDown” részeg, és talán még szippantás - és ő büszkén bejelentette, hogy megváltoztatta a dokumentumot, és most figuryaet Angelina legálisan, és megmérjük az már mintegy kilencven kilogramm és Munkaügyi az állami Duma, azaz, amíg az angyal ő távol volt.

És akkor ott vannak a beceneveket. De az utóbbi években - becenevek. Minden pattanásos kamasz ráhúzhatták magát Terminator és elkezd virtuális csetepaté erős Hulk és titokzatos királynő Margot, aki félbeszakította a hűvös és szenvedélyes monológok, de amikor anyám hív vacsorára.

Ez egy titkos beceneve - ez fontos, és ez segít. Ezen túlmenően, ez vicces. Amikor mérges magamra, és suttogva úgynevezett szoláris juh - harag elmúlik, és jön vissza elevenség és egyfajta univerzális kényelmet.

Veszel új kábelek iPod. Új módon eltölteni a borsó fejhallgató. Másnap sétál egy barátja bevásárló árkád, egy barátom azt mondja, az anekdota, akkor húzza ki a vezetékeket a fülét, és tolta, de nem nézett a zsebéből, és nevetni, és nézd meg a windows, és elmegy egy szép fiú, és néz rád, és Ön - rajta, és úgy érzi, jó, és az egész világos és tiszta, és a sok okos ember, és a gyerekek rohangálnak, és most - a vezetékeket ömlött ki a zsebéből, és csúszás mögött a padlón, és nem veszi észre, mert az anekdota friss volt, és a fiú - egy nagyon vonzó, és a tetejére az egészet rálép a Nove kie vezetékeket, és le van vágva. Ki vagy te akkor? Természetesen a jellegzetes napenergia juhok.

Vagy megy, kicsi és elegáns, egy kis elegáns gép, és hallgatni a Utah, és nagyon elégedett magát, és a gép, és a Utah és a kilépés a keskeny úton a széles mosoly, fehér hajú férfi egy fekete SUV, és úgy tűnik, hogy a fékek, a hiányzó Ön, mint egy úriember, de hirtelen kiderül, hogy a fekete cad lelassult nem az ön kedvéért, hanem azért, hogy a változás mozgatórugója a rádióban, hozzáteszi természetesen durván jeleket és kiabál ki az ablakon fekete undorító szó, gyakran használja a „mare”; Ez a tendencia most az első számú népszerű sértés nők; és ülsz sokk és tudom: nincs, drágám, - nem egy kanca, csak napelemes juhok.







Hűség, mellesleg, Mila Borisz nem szükséges. Amikor először megcsókolta - és megcsókolta közvetve, négy, két out, de szenvedélyesen és őszintén - mondta egyszer, ne feledd, én nem vagyok híve a szeretet a sírba. Nos, jobb, suttogta, ahol a szeretet, és ahol a koporsó? Nevetek. Persze, sőt, ő mindig is szeretett volna csak a szeretet a sírba, hogy az utolsó lélegzet, de azokban a napokban -, hogy nagyon korai időkben - óvatos.

Miután három este folyamatos csók óvatosan bepároljuk.

És az ötödik este Boris elvitte egy tisztességes étterem inni egy pohár a hely kiderült, hogy drága, néhány nagyhangú bár egy sor „mi hűvös, mert a Boulevard Ring” rossz konyha, hatalmas kanapék skarlát bőr túl puha, pop fulladás - térd a fülek fölött, különösen a hölgyek meg szexi és buta, különösen akkor, ha jön a mini, de Milla volt a nadrágot, majd rázza meg minden lett még a nadrágot, ő vagy anélkül nadrág; koktél bizonyult krepkovat. Boris tudta, hogyan kell kiválasztani a legjobb asztal, a sarokban üldögélt, az árnyékban, de láttak mindent, és most, miután a második koktél, ő törte meg a történet az ő vakmerő barátja Maschke, és körülnézett a szobában, a tizenegyedik órában este zsúfolásig párok és cégek koruk vagy egy kicsit idősebb, csak azt a férfiak, majd ránézett -, és rájöttem, hogy ezen a helyen ebben az időben az ő Boris - a legjobb ember.

Volt egy csomó más. Vastag és vékony, kopasz és Khairat, pimasz és szerény, elegáns és groteszk, hogy valaki egy szivar, valaki „Java Gold”, aki osztriga szívja valaki egy késsel fűrészelés hús véres - és egy rosszabb volt, mint az új barátját Boris. Minden volt hiba, kicsi vagy nagy, egy görnyedt, és a másik kifújta az orrát egy szalvéta, vadul kidülledő szemek, egy harmadik kiáltotta a pincérnőnek: „Pod syudy, kedves!”, A negyedik gyötri csuklás, az ötödik nézett Mila mint egy kurva, és kacsintott, és utána néztem a másik lány is, és kacsintott. Egy kicsit később, megverték az utcán, a sarkon, azt kiabálta: „Én vagyok a munkavállaló” - és azok, akik megverték, azt mondta, hogy - túl.

Boris nem a legerősebb, nem a legszebb és szexi, nem a rendíthetetlen és elegáns - a legtöbb tisztességes. A legtöbb méltó ható. Három óra, én még nem tett rossz mozdulatot, és - ami a legfontosabb! - Csak néztem rá, és éppen a nyakát. Az a személy, a szem. Elhatározta, miután a harmadik pohár, hogy ahhoz, hogy egy lány a fejedben - ez butaság. Azt közelebb lépett hozzá, és azt mondta:

- Ma, ezen a helyen te vagy a legjobb ember.

Nem lepődött meg, de azt mondta:

- Nehezen. Látod amott, közel a torony, a szakadt farmer? Ismerem őt. Ő AMG és irodája a „Moscow City”.

- Cool - mondta Mila - és mi AMG?

- A német tuning cég. Talicska AMG húzza a kétszázezer euró.

- Ó, Istenem - mondta Mila. - Ez nem jelent semmit. Bácsi ötven, és tizedeli fiú farmer, fűrészelt, a nyakon medál - egy furcsa pillantást. Vizenyős szemek, pattanások, dohányzik, mint egy kémény. Egy közönséges kis ember egy talicska kétszázezer euró. És akkor - rendkívüli. Menjünk az Ön számára?

És hozzá menének, és reggel ő bevallotta, hogy neki a titkos neve. Ő felderült, és azt mondta, hogy túl, szeret, eltérítve magát. És ő is egy titkos becenevet. Azonban nagyon egyszerű: seggfej. Ha dühös vagyok magamra, akkor hívom a seggfej. Nevess tudatosan - a szó jelentéssel. Seggfej - egy bolond mudyami. Ez azt jelenti, tojással. Ez azt jelenti, mint egy bolond, de a tojásokat a helyszínen. Vagy fordítva: a tojásokat, de - egy bolond.

- Ó, Istenem - mondta Mila. - tartod magadat bolond?

- Nos adsz, - mondta. - Mint egy felnőtt nő, és nem érti. Minden normális ember a szíve tartja magát bolondnak.




Kapcsolódó cikkek