10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Sok hölgy, látva a csillag ruhát, futni, hogy a szabó vagy bevásárlás találni hasonlót. „StarHit” végeztek egy felmérést, és kiderült, hogy kinek lehet a kiválasztásban, a ruházat és kiegészítők, valamint akinek stílusa rajongók gyakran másolt.







10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Olga Buzova kombinálja a ruhákat a saját termelés, exkluzív cipő

1 hely Olga Buzova.

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Viktoria Bonya sikerült válni nastoyschey evropyeskoy nő egy kis fényes

2. hely Viktoria Bonya.

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Ksenia Borodina megpróbálja a különböző képeket, de mindig vonzó

3. hely Ksenia Borodina.

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Alsou - a szokásos eleganciát, érdemes kérdésekre összpontosít az ideális női íj

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Ksenia Sobchak tanácsolja elhagyása előtt vstestoronne tanulmányozza magát, hogy elkerülje rossz lépések kiválasztásában öltözék

5. Ksenia Sobchak.

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)






Polina Gagarina sikerült elérni látványos eredményeket terén a stílus után minimum egy sikeres fogyás

6. Polina Gagarina.

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Alain Vodonaeva támaszkodik agresszív nőiesség

7. Alain Vodonaeva.

Világos, merész, szexi Alena képes kísérletezni gardrób. A közelmúltban, például, egy példa a kék kabát cipők. A maga 32 évfolyam Vodonaeva dönt szexi, de ugyanakkor elegáns, nőies ruhákat. Azon kívül, hogy ideális alak dolgokat nézel ki. Szekrény Alena tölteni rendszeresen, de legalább hetente egyszer ő osztja az előfizetők a társadalmi hálózatok meghajol az új dolgokat.

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Vera Brezsnyev mindig tökéletes, minden helyzetben - és a vörös szőnyegen, és a mindennapi életben

8. Vera Brezsnyev.

Az énekesnő a legtöbb más csillagok a minősítés a legszebb ember hazánkban. By the way, ő vezette a listát a legszebb nő az orosz show business magazin olvasói StarHit”. A hit kifogástalan, nem csak a vörös szőnyegen, de még a repülőtéren. Idén ősszel, Brezsnyev azt mondta: „Még egy jó hír! Büszkeségem. Fő értékesítési kapszula kollekció «VERVERA a Pe». Ez olyan dolog, hogy én fogant, én akartam csinálni, és tettem. "

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Yana Rudkovsky úgy érzi, nagy hajlam mindig csak akkor jelenik meg divatos ruhák

Január 9 Rudkovsky.

Yana Rudkovsky szekrény irigység minden fashionista. 39 éves producer nagyon lelkiismeretes kiválasztásában ruhák és az ő személyes gyűjteménye legújabb mobil trendek a világ leghíresebb márkák. „Nem használja a szolgáltatást a stylist. Nem érdekel, hogy ki szid engem, megbánást vagy megvitatása. Az ő népszerűsége ítélve a „Twitter ma és Instagrammu”. Ha én nem érdekli az embereket, akkor nem lenne ilyen nagy számú előfizető. Mindenki ismeri a szeretet Chanel. Nincs semmi baj ezzel a szeretet nem lehet látni - ezek a dolgok mindig helytállóak. Szeretem Dior, Balmain - a márka történetében „- mondja Yana Rudkovsky egy interjúban Elle magazin. „A stílus - ez a ruha«baby-doll». Egyértelmű, hogy nem leszek 50 éve ebben a séta, bár, ha megnézi Anna Dello Russo, akkor általában nincs időkeret nem felel meg. Nem tudom megmondani, én vagyok a Shopaholic. Bár, ha én, mint egy gyűjtemény, akkor menj vásárolni szinte az egészet. "

10 csillag, hogy utánozni valakinek a legstílusosabb az orosz show business (fotó)

Oxana Fedorova - például podrazhaniyaesche mivel a verseny "Miss Universe"

10 helyen. Oxana Fedorova.

A csillag a „Twilight” rajongók csodálkozni szexi mini ruha, amiben megjelent a vörös szőnyegen a premieren az ő új film.

A csillag a „Twilight” rajongók csodálkozni szexi mini ruha, amiben megjelent a vörös szőnyegen a premieren az ő új film.

Azért választottuk a 10 legstílusosabb sztárjai orosz show business, híresség kimenetek szívesen másolni a rajongók. Az ő stílusa sok megpróbálják felülmúlni.