1 - Cinematic gumiabroncs

ALL, hello! Ismét köszönöm mindenkinek a támogatását a választásokon! Úgy döntöttem, hogy végezzen egy kísérletet - hogy csak három üzenete egyszerre, különböző kezelést. Ez akarat gumiabroncs - kék, mosás nélkül - szórt kék, piros és fekete-fehér belső. Minden forgatták egy nap. Lássuk, hogyan tetszik az elrendezés a terv!

Miután egy csodálatos nap. amikor minden ment szerint ... khm, én letekerte a kerék egy tócsa \ gödör kellett lovagolni a pótkerék, ami tetszik egy igazi saabersha, megváltoztatta saját, és hogyan az igazi nevezuchnitsa - a zuhany alatt)) _))

Így mentem a meghajtó egy pótkerék tegnapelőtt. Úgy döntött, hogy megáll, és látni a gumiabroncsot a kerékről van, és mik az eredmények tulajdonjogát gumi háromszög Th 210 (Kína).

Az első benyomások - cool! Csendes, puha, szívós.

Volgograd de némi változás, az autó nem futott amortizáció (egész törzse az én kombi zsúfolásig tele, az autó 4 felnőtt, két gyerek), és ha fut sebességgel 100 km \ h-lyuk a hátsó kerék alkotnak sérv a vezetéket. Egy kicsi, de képződik.

Miután 6000 kilométer volt semmiféle további panaszokat is, szerencsétlen Volgograd sérv nem számít, úgyhogy továbbra is élvezni. De most Cseljabinszk döntött, hogy a kiigazításokat ...

Nos, nézd, ott volt!

Miután a csere a kerekek és a hang találtunk egy lyukat. Itt van lent)

És, hogy a Saab, és arra vár)

Fiatal férfi shinomontazhke egy kellemes beszélgetőpartner, és jó ember, ő azt mondta, azt tanácsolta, hogy a legjobb, és nem bánja fotókat. By the way, van a kamera nem véletlen, tudtam, hogy megy a kocsmába, és úgy döntött, hogy a kártya az Ön számára, mind az Ön számára)

Kezdetben az volt a terv, hogy egy lyuk, de amikor vettük a kerék terv maga eltűnt, én optimizmus ... Annak a ténynek köszönhetően, hogy nem vettem észre, hogy a kerék áttört és a meghajtó körül 100-150m lemez I polirnula belsejében a gumi, visszaesés csomó morzsa ...

Azt sem tudom, lehet, hogy egy kamra, de még mindig olcsó származó tömlő nélküli gumit! Összesen 565 rubelt a kamerát én gumi oda, hogy meghódítsa az új utak!)

De az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a kormánykeréken is erős szívdobogás és rezgés sebesség 70 km \ h és 110 km \ h. Az első tünetek a kiegyensúlyozatlanság még a bejáratnál, hogy a UFA, és az utolsó nap ez okozott súlyos diszkomfort érzés. Kiderült, hogy a másik első kerék sérült, gumiabroncsok elkezd deformálódni (yaitseobraznaya deformáció) annak a ténynek köszönhető, hogy a belső fém szálak sérültek (én nem is ismernek, mint a mester azt mondta). Úgy látszik, az úton vissza a Szocsi azt is sikerült repülni a lyukba.

Kapcsolódó cikkek