Hírek Launch ukrán labdarúgó klub Európa-liga felhívni két ennyire különböző - és leküzdésére -

Ukrán klub megkezdte az Európa Liga harmadik selejtezőkör. Donyeck „olimpiai” játszották névlegesen a hazai pálya a döntetlen 1: 1 arányban a görög PAOK és az „Alexandria” az úton, játszik a kisebbségi, lehetne még gól nélküli döntetlen a mérkőzés Romániával „Astra”, tájékoztat „Dialog.UA”.

Kellően jól ismert görög PAOK, aki jártas a játék az európai versenyben százszor nagyobb, mint az „Olympic”, vereséget szenvedett sokkot, amikor Stanislav Belenky 49 perc kinyitotta a pontozást okos. De a tapasztalt harcos csésze Görögország nem adta fel, és sikerült megmenteni a mérkőzés - a cél Pedro Henrique 10 perccel később helyreállt paritás - 1: 1.

De a játék, „Alexandria” és a román „Astra” a közönség nem látja célok, de a pályán nem volt sok a jogsértések, gazság, és persze a kártyákat.

78 perc elteltével egy második figyelmeztetés Basov látta a piros fény, akkor a „Alexandria” maradt a kisebbség. Azonban a csapat Kirovograd régió sikerült tartani kapuit zárva, és most minden dől el a második szakasz. Egy kicsit bonyolultabb a helyzet a „Olympic”, ami játszik több jeles riválisa, a görögök aktív gól az úton.

Ma azonban az ukrán klub azt mutatták, hogy azok játszhatnak azonos feltételek mellett a minősítés riválisok.

Tegnap Kijev „Dynamo” kezdődött egy győzelem a svájci, „Fiatal fiúk”. A mérkőzést végül a pontszám 3: 1.