9) nyitott csappantyú vezérműlánc

Üdvözlünk! Ebben a nagy jegyzet BZ, a történelem elleni küzdelem GRMom)))

Egy ponton, a munkahelyen, hallja ez volt az „új” hangot a motortérben: a hang clanking láncok ...
Azonnal az ítéletet: kifeszített lánc? valamit a szíjfeszítő?

Munka után beugrottam a garázsban, ellenőrizze a szíjfeszítő és megoldhatja a problémát (naiv :-)) De ott volt, feszítő, minden rendben van, újratöltve - haszontalan.

Általában, mint hangok hallatszottak minden nap világosabban és már elviselhetetlen. Úgy döntöttek, hogy nem a javítás, mert húzza vele, hogy túl kockázatos.
Azt kell mondanom, hogy ez a fajta probléma nem találkozott korábban, és az időzítés nem igazán tud semmit)

Miután tanulmányozza a kérdést a fórumon, és olvassa el a „Murzilki” a időzítése javító mechanizmus, rájöttem, hogy ez volt minden nagyon „kemény dió”.

Én, a megjelenése a garázsban, és gödör vállaljuk minden egyes törés 2106 - magát :-) Elveszett, amikor bement szolgáltatás)

Vándorlás révén kiterjedésű hálózat keresve információ szükséges alkatrészek, belebotlottam www.ntc-rodos.ru/ oldalon. Ez a gyártó honlapján Pilot automata szíjfeszítő láncot, amely úgy döntöttem, hogy „a ravasz”, hogy a motort.

előre beállított javító készlet által kínált a helyszínen, hogy cserélje ki az időzítő szerkezet a „klasszikus”.

Itt egy set vettem


Ez magában foglalja az összes komponenseket egyszer GRMa + feszítő típusú „Pilot”.

Úgy döntöttek, hogy vegye, és ha képesek vagyunk megváltoztatni, így egyszerre, mert gyakran mászni az időzítés, és az erőforrás kijelentette, csaknem 0,5-szerese a motor élet általában.

Rendelési egy sor h \ s internet, megvan a 10 nap a kezét. Minden manapság .és vezetés gondosan hallgat a csengő áramkört. Ijesztő volt, ez azért valami klinanet a motort, és felkelek, fogalmam sem volt, hogy feleslegesen, belül ...

Nos, eljött az a nap a javítás. Hand alaposan, kezében egy „Murzilka” és a szükséges szerszám készlet megjavítani. Megtettem mindent, egyedül a garázsban, „a gödörbe.”

1. rész Feldolgozás

A folyamat során a elemzés során a következő - rongyos és felbomlott 3 részre Pacifier lánc:

Zsalu tört ragadt m \ y lánc és az ellátási, így a hang. Side kibír

Itt lehetőség volt „elkapni” a belsejét ... megvan minden óvatosan, hogy ne essen a olajteknő néhány darab:

Stoch maradványokat alaposan cumi lánc) is - majdnem egy hete utazott ezzel a hanggal:

Állítsa telepíteni az új alkatrészeket. A telepítés simán ment, kivéve egyet ... de ...

Az időzítés jelek a vezérműtengely és a csillag kolnevala - nem konvergálnak! Körülbelül egy fogat!
Transfer lánc egy fog jobbra - balra, az eredmények nem adnak. A címkék nem ugyanaz ... (

Minden, ami lehet próbálni. Illetve hogy a fogak a lánc - Azt hittem, hogy kicsúszott a 2101 ... stb Haszontalan.
Ő megpróbált „rossz” a divergencia és gondolatok, hogy talán kellene (főleg olvasni a fórumon, hogy az eltérés néhány régebbi motorok - megengedett). Ennek eredményeként kaptam egy szörnyű lüktető motort!

Aztán félrelökte fogért - is kopogtat, de kevesebb.

Miután egy rövid zavar ... én kezdte meg szorosan az új részlet. Valahogy egyszerűen nem veszik észre, de benne van a dobozban - csak a csillagok csomagolatlan és éppen ezért jelöletlen. Cipő-feszítő lánc lengéscsillapító szíjfeszítő Pilot - voltak az eredeti csomagolásban a gyártó utasításait, és a csillagok - NO. Itt rám, és elkezdett kúszni a kétség a sötét múlt ...

Ennek eredményeként azt találták, hogy - a csillagok - FULL baloldaliak!
Összehasonlítás a „gyári” show - jel nincs ott, az ülések a „bal” csillagok is valamivel nagyobb átmérőjű -, és a holtjáték az aknában.

AVTOVAZovskih vásárolt egy sor csillag, az eredeti dobozban egy hologram hitelességének stb.:

Az eredeti sor csillagok ...

Vizuális összehasonlítást, láthatjuk a szemében, ami vazovskaya jobb minőségű csillag. És az anyag minőségét, és a hiányosságokat és a feldolgozás.

Telepítése után ezek a csillagok - jel egybeesett 1 1!

Ez hogyan! Befejeződött az én javítás ... majdnem 2 dnya.iz a napot töltött hiába, mert a házasság ...
4-szer szerelvény \ szétszerelése az összes időzítés. 3 elrontotta loboviny tömítés és a cső tömítőanyag)))

De a győzelem volt számomra ... Egészségedre! Szenvedni a dicsőség)

Ennek eredményeként, a motor nagyon csendes szinte hangtalan működés időzítő szerkezet.
Dolgozom boldog. Pilot-feszítő telepítve van, és remélem, nem sikerül. Plusz, javul a motor munka fordulat, mert fázis időzítés most meg rendesen, és a múlt miatt feszített láncot „lelőtték.”

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Kapcsolódó cikkek