75 értékelés a klinikai és diagnosztikai központ „klinikán” m

A „Health Clinic” Azt a címzett. Azért jöttem, hogy az orvos az anyjával. Most fordult a kardiológus. Szeretem ezt az orvosi központ, amely mindig próbál segíteni. Dolgozó szakemberek, mindezt gyorsan, hatékonyan, gyorsan. Úgy érzi, nagyon kényelmes a klinikán. Ő tartott teljes körű vizsgálata kardiológus. Szó szerint, tettem a szükséges eljárásokat két órán keresztül. Azt ajánlom! - Irina

Nagyon elégedett vagyok a kiválasztott szakemberek. Az illetékes orvos. ez nagyon fontos számomra, hogy Svetlana Raufovna megérti a problémát. Ő a nagyon gyerek, és ezt ő is tudja. Ő adott tanácsot, amely vettem. Féltem, hogy a megalapozatlan tanácsot kapnak. Kiderült, hogy a szakember ad konkrét ajánlásokat, sőt, én iratkozott fel újra találkozó. Én továbbra is a további kommunikáció az orvossal. - Anastasia Andreevna

Felülvizsgálata Dr.

Felülvizsgálata Dr.

Az orvos - profi! Elmentem egy szakember a kérdés, hogy nem volt válasz. Ljudmila jól elfogadott engem és segített rendezni a helyzetem. Ő azonnal lát az ember, és megadja a helyes választ 60 százaléka, hogy én nagyon meglepődtem. Elmondta, amit csak tudni az ismerős. Ez adta értékes tanácsokat. A leírás szerint szavaim is, hogy a válasz egy másik személy, és tanácsokat ad, hogyan kell viselkedni vele. - Alexander

Felülvizsgálata Dr.

Kapcsolódó cikkek