7 hibákat kezdők, vagy hogyan nem, hogy a képek, fotó blog `megjegyzésekkel fotografii`

Tehát ...
1. Sok szemetet a képeken.

Portréfotózáshoz - a keretben mászás tárgyak környezet, idegenek ... én fényképezni a természetet - furcsa tárgyak a horizonton ... Azt is meg kell mindig kell helyezni a keretben csak azok az elemek kívánt válasszon ki egy fényképet, amely magában hordozza jelentését és művészi terhelést. Portréfotózáshoz - nem szükséges, hogy a távoli háttérrel Az új elemek, mint például a bútorok - csak az arca / váll / karok / törzs (attól függően, hogy milyen típusú portré választja)






Cat volt visszavonni közelebb nélkül kerítés és a lombozat. Túl kicsi kiderült.

7 hibákat kezdők, vagy hogyan nem, hogy a képek, fotó blog `megjegyzésekkel fotografii`

2. Egy csomó felvétel csak tette, így céltalanul.

A legtöbb fénykép - a különböző összejövetelek és ünnepek barátaival. Természetesen azokban a pillanatokban volt sok móka a forgatás minden, de most nagy az érdeklődés nézi mindezt nem fordul elő. Rögtönzött, az egyik minden kép shish kebab kép gépelt nem kevesebb mint harminc darab. Miért is?
Ez az egyik őrült képek ... „Ez akar?” Kérdezem.

7 hibákat kezdők, vagy hogyan nem, hogy a képek, fotó blog `megjegyzésekkel fotografii`

3. pillanatfelvétel hiányzik az eredetiség.

Az összetett összetevő a sok kép meglehetősen egyszerű és monoton. De - képekben kedves nekem az emberek, jelentős esemény az élet, ezért látni még mindig érdekes.






4. Nincsenek apróságok.

Külön-külön, akkor jelölje ki azt a tényt, hogy szinte nincs fotók, amelyek kiemelik részletekbe. Hadd magyarázzam meg. Képek a legnagyobb része a cselekmény, bemutatnak néhány esemény az életében (utazás, nyaralás, túrák), és az összes szalag forgatták, mint a „fej” - ide mentünk fát vágni, majd tett egy tüzet, majd nyárs, ivás ... És nincs adat nem vette észre. Ám egy kirándulást a lehető nasnimat érdekes csak az egyik, a környező természet!
Itt például egy vállalati paintball. Az egyik pár képet tettem az esemény, mert én inkább játszani. Amellett, hogy az általános terv lehet távolítani:
• az egyes elemek felszerelések
• A játékosok, mielőtt kiment, az érzelmeiket, különösen harci szellem
• A területen az elkövetkező csata
Igen, természetesen én magam játszani, de ez nem mentség. Erre azért volt szükség, hogy lőni egyre érdekesebb.

7 hibákat kezdők, vagy hogyan nem, hogy a képek, fotó blog `megjegyzésekkel fotografii`

5. Valamilyen oknál fogva, szoktam fényképezni kevesebb.

A legtöbb esetben ez annak köszönhető, hogy olyan, mint az a tény, hogy míg a flash drive kicsi voltam, és csak elegendő memória 70 kereteket. De még mindig nem volt a gyakorlat több, lőni, hogy a kísérlet. Sok keretek hiányoznak néha egy kicsit korábban, hogy szép, és ez „egy kicsit” lehetne elérni, ha kész időben több lövést - egyetlen nt és elment sikeres.
6. Gyenge felvételi technika.

Természetesen vannak olyan képek, készült rossz minőségű, mert a műszaki alkatrész - van egy flash túlzott, keret kenet ott ... Általában ezek a fotók azonnal törlődnek a lövöldözés után.
Frame egy csipetnyi szépség elrontotta fuzzy hangsúly. Bár ...

7 hibákat kezdők, vagy hogyan nem, hogy a képek, fotó blog `megjegyzésekkel fotografii`

7 hibákat kezdők, vagy hogyan nem, hogy a képek, fotó blog `megjegyzésekkel fotografii`

Akik találtak egy hibát önmagában. Érdekelne az Ön véleménye!

ps Előnye, kezeljük a megértés, hogy a poszt, mert minden egyébként egyszer kezdődött ugyanaz a hiba