20 Idézetek páratlan Audrey Hepburn, hogy mi a fontos az életben

Finomított, szép, bájos és gyönyörű - mintegy Audrey Hepburn tud beszélni a végtelenségig. Ez lett egy igazi ikon a huszadik század - a tehetséges színésznő, divat szabvány, egy szerető anya és bőséges jótevője.







Emlékezzünk arra, hogy ez a nagyszerű asszony beszélt az élet és a szépség, hogyan kapcsolódnak az ő sikere, és azt javasolta, hogy minden nő.

Megosztják a táplálékot a rászorulók - és soha többé aggódnia a felesleg.

Az életem olyan, mint egy tündérmese. Volt nehéz pillanatok, de mindig láttam a fényt az alagút végén.

Én mindig elégedett azzal, amit kellett, és olyan, mint egy mókus elrejtik makk. Néha makk volt több, hol kevesebb. De még mindig nem volt olyan eset, hogy nincs!

Embernek nekem az idő, amikor a filmek voltak kellemes, amikor a nők a filmben viselt egy szép ruhát, és játszott szép zenét. Szeretem, ha az emberek írnak nekem mondani: „Volt egy szörnyű hangulat, elmentem a moziba, nézte az egyik a filmeket, és minden megváltozott.”

A boldogság nem jön az életedbe harsonaszó. A legszebb dolgok azok, kapsz igazi boldogságot, gyere lábujjhegyen csendben ... és várja, hogy észre őket.

Könnyek is többet jelent, mint egy mosoly. Mosolyogj, mert szinte minden egy sorban, és sírni csak azoknak, akik szeretik ...

Ha egy nap megtudtam, hogy szükséges, hogy élni csak egy nap, azt is emlékezett a múltam, a legjobb, hogy szerencsés volt a túlélésre. Ne bánat, szenvedés, vetélés, nem érdekel az apám a házból, de az öröm, az összes többit. És ez elég lenne.







A szexualitás - ez valami, ami van elrejtve benne egy nő.

Azt mondják a szerelem - a legjövedelmezőbb hozzájárulás, minél többet adsz, annál többet kapsz cserébe. Ez nem, hogy a szeretet az egyedi hozzájárulást - minél többet adsz, annál több születik benned. Ha mindez megvalósul, mennyivel könnyebb lenne élni.

Hiszek a manikűr, sikoltozva ruhákat, sőt, hogy a nyaralás is kell tennie a hajam, és alkalmazni rúzs. Hiszek a rózsaszín, valamint az a tény, hogy a boldog lányok - a legszebb. Úgy vélem, hogy a legjobb módja annak, hogy kalóriát éget - nevetés. Úgy vélem, hogy holnap egy újabb nap, és ... én hiszek a csodákban.

A nő szépsége kell látni a szemét, hogy az ajtó a szívhez, ahol a szeretet él.

Bármikor látni, hogy egy ember azt hiszi, van egy ember, aszerint, hogy milyen fülbevaló ő ad.

Nem kell egy ágy bizonyítani a nőiesség. Azt is lehet szexi, csak tépte az almát a fáról, vagy áll az esőben.

Az biztos, hogy menjen el a tudat, hogy nem vagyunk egyedül.

Élő - ez olyan, mint fut a múzeumban. És akkor válnak igazán észre, hogy láttál, gondolj bele, hogy a vizsgálatokat a könyveket és emlékszem -, mert nem lehet venni az egészet egyszerre.

Házasság - egy életre szerződést. Amíg az emberek nem értik a mély vágyakat, nem tud menni egy ilyen lépést. Én még mindig úgy magát ... Még mindig nem tudom mennyi, de biztos, hogy tudni. Ezért nem akarom, hogy vonják be valamit vagy valakit.

Szeretem az embereket, akik nevettetni. Azt hiszem, hogy a nevetés - ez az, amit a legjobban szeretek. Gyógyít számos betegséget. Talán a legfontosabb dolog, amit egy ember.

A nő szépsége növekszik évekig.

Az emberek sokkal több, mint a dolgokat, amelyeket meg kell felvette, javítani, hogy megtalálták a helyüket, és bocsáss meg; aki soha nem dobja ...

Annak érdekében, hogy - az, hogy éljünk. Ha abbahagyja, nem mi fog élni.




Kapcsolódó cikkek