2 perc, ami megváltoztatja az életét

Sok könyv és cikk, hogy ígéretet, hogy megtanítson, hogy boldog legyen. De ahhoz, hogy olvasni őket, akkor kell egy csomó időt. Ez a cikk fog menni egy pár percig, de a hatás lenyűgöző.







Nem vagyok boldog. Valamit változtatni az életükben. Vagy változtatni magát.

Mit kell változtatni? Semmit. Válassza ki az egyik dolog, és elkezd cselekedni.

A fejem forog. Vegyünk egy mély lélegzetet. Próbálja meg az első változás, legalább valamit, akkor az ellenőrzés.

Talán leszek boldogabb, ha lesz több pénz? Igen, de csak bizonyos mértékig.

De van valami sokkal fontosabb, mint a pénz? Az időt töltünk azokkal, akik kedvesek nekünk. Az időt töltünk a dolgokat, amelyek fontosak számunkra. Ne feledje, hogy az elveszett idő nem tér vissza.

Van bármi nincs ideje. Szóval, van a rossz prioritásokat.

De meg kell annyi idő, hogy. Hogy kevesebbet. Gyakran mondják, hogy „nincs”.

De azt kell csinálni ... Ha bármilyen javaslata nem szeretné, hogy azonnal mondják: „Ó, igen!” Azt mondod: „Nem”.

De X lenne sértve, ha azt mondják, hogy „nincs”. Ez nem érinti meg. Ez jobb adni, mint hogy valahol akarata ellenére.

De most a rossz időben. Megfelelő pillanatban és soha nem is fog. Ha mindig várni rá, még mindig nem tette meg. És akkor magukat hibáztatják, amiért nem indult korábban.

Hogyan készítsünk egy jó első benyomást? Nézz a szemébe. Smile. Beszéljen lassan. Légy magabiztos. Dress szépen.

Ha hívlak neki / neki a napon? Igen.

De mi van, ha nem? Ön nincs semmi vesztenivalója, de nem fogja megbánni, hogy nem próbáltam.

És mit mondjak? „Szia, te nagyon szép / szép (fun / érdekes). A nevem .... Akkor veszek neked egy csésze kávét? "

Van egy nagy kapcsolat. Hagyjuk.

De mi van, ha még soha nem találkoztam olyannal, jobb? Mi van, ha találkozik valakivel sokkal, de sokkal jobb? Mi van, ha letér busz holnap?

Azt vetették, és van egy összetört szívet. De ez még mindig dobog. Tehát, még nincs minden veszve.







Most mi van?

Mindez annyira nehéz. Tudjuk! Ha könnyű lenne, mindenki már régóta boldog.

De nem tudom ... Ne korlátozza magát, hogy ilyen gondolatokat. Ön „nem lehet” csinálni valamit csak addig, amíg nem teszed meg.

Számomra ez nem fog segíteni. Oké! Továbbra is él, ahogy él most.

De én nem elégedettek a jelenlegi életét. Ha mindig ugyanazt a dolgot, természetesen, az eredmény ugyanaz marad. Vagy mi növekvő és változó. vagy elpusztulnak.

Mikor kezdjük? Most.

Sok kérdés egyértelmű választ, jelezve a hatástalansága a tanácsok. Például: „Van egy komoly kapcsolatot,” - „Leave Your Lovers”. Nehéz kapcsolat még mindig azt jelenti, hogy az oka a rossz kapcsolatok. Lehet, hogy a férfi és a nő szeretik egymást, de még mindig nem tud használni, hogy a természet egymásra. Ahhoz, hogy megoldja ezt a problémát, időre van szükségünk. Az is lehetséges, hogy egy részük átmeneti problémák a személyes vagy üzleti jellegű. Azt is kapcsolatokat érinti. Vagy akár meg szembeni bizalmatlanság a partnere. Ebben az esetben fontos, hogy megértsük a problémát, és megoldani azt őszinte beszélgetést. És a tetején felkérik, hogy hagyja. Talán érti hibáját ilyen tanácsokat.

Takony. él a vanília világban -> elkezd élni most. És mielőtt hogy én még nem éltem? Nem él, ahogy kellene. És hogyan kell - te magad érzed, hogy élni nem annyira - kurva, én csak érzem, hogy tudok élni jobb így ma kezdődnek. -> Így kezdtem, ez lett jobb, ha nem -Ez azért van, mert él a vanília világ, bla bla bla

Hogy aztán azt mondták, hogy sok okos ötletet olvasni, mint popzenei negyven éve. Egyetértek 100% -os. Megvan a tapasztalata és a fiatal van motivációs cikkeket. És bár nem vagyok 40 éves, tapasztalattal, az egyik talál egy támogatási és aki nem szerzett tapasztalatok - keres támogatást a gyakorlati tanácsokat

Ha az egész csoport nem kapott lehetőséget, hogy részt vegyenek a problémamegoldás, küldje szavazás küldöttek a GD egy találkozón AO, a nyilvánvaló kérdést, nem fizetések, hogy nyújtsa be a közvélemény-kutatások személy méltó a csapat - lenne az igazi demokrácia. E ajánlat húzni a haját. munkanélküliség, kezdje magát. nyalja alatt térdén. és gyárak shut nem kérnek - gyermekek lyukas zokni. A szavazati jogot adni csapatok - a különbség. Az emberek megérdemlik a jogot, hogy részt vegyen az élet G-wa, vagy csak a bér jog - annak szükségessége, ha felkérik, hogy emlékezzen, vagy lovagolni a gazdaság fogni lepkék, hitelek - délelőtt Kelj fel fejjel lefelé. Van, hogy az extra. A kollektívák biztosítani kell a jogot, hogy szavazzanak - egyébként holtpont ALL regénye Puskin „Dubrovsky”, él az erdőben, a vaddisznó rágás makk. és ki a mocsárból, mint „Baron Myunhauzen” húzza magát.

[Q] Van súlyos kapcsolatot. Hagyjuk. [/ Q] Igen, valóban, miért próbálja megérteni egymást? Könnyebb csak megúszni a problémákat. Utálom azokat az „univerzális” tanácsot, amely nem veszi figyelembe egy faktort, amelyek a valós helyzet messze nem elég.




Kapcsolódó cikkek