Vacancy «senior php fejlesztő» a város Moszkva a vállalat «it-vadász»

Moszkva teljes munkaidő IT-Hunter

alapvető követelmények

  • Kidolgozása, fejlesztése és optimalizálása a teljesítmény a különböző modulok terén B2B e-kereskedelem.
  • Keresünk valakit, aki érdekes az összetett problémák megoldására, és elérjék céljaikat. Keresünk egy lelkes ember ugyanolyan, mint mi, akik számára a munka - ez a módja az önmegvalósítás, a lehetőséget, hogy alkalmazza a legjobb minőségű, hogy megfelel a szomjúságot elérését, és büszke arra, amit csinálunk.
  • Mi sokat dolgoznak. De csak azért, mert szeretjük, amit csinálunk. Hisszük, hogy az egyetlen módja annak, hogy hozzon létre egy egyedi terméket, és felépíteni egy sikeres üzlet.

szükséges ismeretek

munkakörülmények

  • Ambiciózus projektek és érdekes munka egy csapat szakember;
  • Scrum / Kanban;
  • Rugalmas működés;
  • álom irodája Sokolniki m .;
  • A kényelem a fiatal és barátságos személyzet biztosított:
    • A legújabb berendezések;
    • szakirodalom bővíthető könyvtár, ha szükséges;
    • lehetőséget, hogy javítsák angol;
    • multimédia terem, kerékpárok, asztalitenisz és egyéb sportok játékban szórakoztató .;
    • LCA, masszázsfotel;
    • valamint annak lehetőségét, tanfolyamokon és workshopok szakmai témákban.
  • Ugyanakkor előtt mindig van lehetőség a szakmai és karrier növekedést.