Időnk - „műholdas” repült ...

Csak pár nappal azután, hogy a két találkozás „Chelny”, hogy látogassa meg a jégkorong játékosok, „Rosztov” ajándékozott szibériai között „Junior Sputnik” alapján Nyizsnyij Tagil.

Képek az oldalról hc-rostov.ru

A klub a csillagokat az égről, nem elég, hogy a csapat az alsó táblázatban. Ugyanakkor a gazdaság klub lényegtelen helyeken, fontos, hogy főzni a fő jégkorong csapat, amely fölötte áll a szétválás. Ezzel a „Junior” többé-kevésbé megbirkózni ...

Outsider az első időszakban azt mutatta, hogy a harcot a jégen, és így egyszerűen szemüveg tulajdonosok nem adják fel. Sőt, a vendégek először kinyitotta a fiókot - egy gyönyörű kombináció Sekerin pontosan kitöltött.

Rostovites tartott tovább tíz percnél, hogy rázza a szilárd védelmi Ural amíg Glebov áttört. A második szegmens a mérkőzés zajlott egy nehéz, viszkózus hatalmi harc. Dupla tulajdonosai jég maradt a bíróság a kisebbség, de a vendégek nem tudtak betalálni.

A harmadik szakasz a játék helyezett minden a helyén.

Először is, az azonos „kondorkeselyűk” játszott túl sokat, és Seleznev adta a „Rosztov” előre - 2: 1. Hamarosan Shutov kötött pozicionális támadás a kapu „juniorok” - 3: 1, és az utolsó gólt a mérkőzésen pontos dobja töltött Leonov - 4: 1.

Ezen az ülésen az úton, az első harcot a „Rosztov” vette Dmitry Danilin csatár, aki a tábor „Condor” Szaratov „Crystal”.

Öt perc telt el, és Rosztov végre egy számszerű többsége - Szerzett Matveiko.

A vendégek nyilván nem számítottak ilyen durva kezdés, nagyon kevés munkát. Mosó szinte soha nem hagyja el a térfelén, a kapus mindig a játékban. A középső időszakban Prohorov ismét ütött a kapu, „Junior” - 4: 0. A játékban van egy kis szünet - donchane adj magadnak egy kis szünetet, az Ural próbálják vezetni a csapatot a sorrendben. Mindazonáltal, a végén az idő vendég gyászolni, ezúttal pontos Glebov - 5: 0-ra.

Az elején a második időszak Altukhov dobja a túlerővel - 6: 0-ra. A tettet történik, és a „Condor” megnyugodni. De riválisa, látva, hogy az agresszivitás Rostovites eltűnt, ő lesz bátor, és keresi a módját, hogy a kapu az ellenség.

Végül sikerül tolja a korongot presztízs Volgin, majd egy erős öntött sikertelen és Kozhevnikov - 2: 6. A végső határidő letelt, nem sok harc, és szerzett alátétek rajongók még nem láttam.