60 kérdés Karol sárban, orosz chicago magazin

60 kérdés Karol sárban, orosz chicago magazin

Tina Karol mondta annyi, hogy tud róla valami újat nem olyan egyszerű. Azt mondják, hogy nem szereti a közhelyek, és meg kell próbálni nehéz lenyűgözni őt. Az újságírók és a zene szerelmeseinek Tina kétértelmű: vagy drágán szeretik, vagy erősen kritizálták. Senki sem közömbös. Tina Karol - mint egy transzformátor érzelmek - minden zenei mű a közönség a párbeszédre. Ő egy úttörő sok szempontból, és talán éppen azért, mert a bátorság szerelmét olyan erősen. 60 kérdés és ... annyira váratlan fényes, feltűnő választ, hogy néha szükség volt a szemébe nézni -, komolyan? Tina egy igazi verbális párbajozó: Válasz szórakoztató, gyors, szinte villámgyorsan és gyakran nevetett. Ő tényleg egy olyan ember, akik jelen vannak, „tele a terem.” Ugyanakkor nem szólt egy szót sem túl sok, és az ő válaszok osztható idézetek. Talán ez a titka Tina: könnyű idézet - az éles mondatok szereti millió zeneszámot.

Mi lesz hallgatni Tina Karol 30 év múlva?

Tina Karol és harminc év megszólal, és akkor hallgat meg - saját üzletét.

A színpadon előtt utolsó lélegzet, vagy amíg az utolsó hallgató?

Ki nyeri - a zene vagy élő hang?

Élő Sound elnyerte régen. Csak ő tudja igazán megérinteni. Láttál már a cigányok énekelnek a zene?

Ahogy nézzük plágium zenét?

A kétségbeesés, mint egy vízvezeték-szerelő szar.

Mitől félsz, mielőtt a színpadra?

Ez a zeneszám közben lebontja a mikrofont, mint a régi időkben. A zenészek nem a színpadon, és a mester már bejelentette az utam. Ez leállítja a közepén a koncert, minden rács város. Talán ez egy rossz álom minden művész, de őszintén szólva, minden ilyen esetben voltak velem.

Néha, hogy elérje az igazságot.

Ahhoz, hogy az éjszaka közepén, akkor szöveges üzenetek küldésére és milyen okból?

Ha ez tényleg szükség van, tudok küldeni senkinek.

Mit főzni a vacsorát különleges alkalmakkor?

Mint szokásos nap - semmi!

Nem gondolok rá, de biztos vagyok benne, hogy minden kornak megvan a maga egyedi zümmögés.

60 kérdés Karol sárban, orosz chicago magazin

Mit nevetsz utoljára a könnyek?

Az első dolog, amire emlékezett esett a nevetés, figyeli a film „Mission Impossible”. Hogy lehet egy ilyen homály komolyan venni?

Ugyan egy kicsit korai, vagy egy kicsit későn?

Késői - ez rólam szól. Hogyan tudom küzdött ezzel, én tényleg soha nem fog jönni az idő. A családom csak nevetni ezen. És késtem mindenhol: repülési egy gépre az élő közvetítés.

Milyen szó tetszik a legjobban a hang?

Szerelem. Ez a szó minden nyelven hangzik szép.

Te szétszórt emberek?

A gyengeség, melyek az Ön dühös?

Milyen kár, hogy költeni a pénzt?

A pénz kezelésére vonatkozóan, mert a jövedelem nem könnyű. De ha úgy döntött, hogy tölteni, akkor soha nem bántam meg. Természetesen, amennyire csak lehetséges.

Ki nem működik semmilyen körülmények között?

Nem félek semmilyen munkát. De például, számos szakma bevonása felelősséget a mások életét. Talán az orvos nem tudott.

Van egy másik személy vesz?

Nem emlékszem erre. De néha, hogy nem mindig ismerik. Ebben az összefüggésben, van egy csomó érdekességet. Miután az őr nem engedte, hogy a saját próba ezekkel a szavakkal: „Menj el, a lány most jön színész!” [Nevet. ]

Ne férfiak, ahol nem semmit nem szeretnék látni között a rajongók?

Soha nem gondoltam rá. Nem érdekel, akik szeretik a dalaimat.

A film, amit maradt 10 perccel a rajt után?

Sem horror film nem néz ki több, mint 10 perc alatt. Félek tőlük.

Mi a hírt akkor a legnevetségesebb?

Minden a pletykák - abszurd, kezdve azzal, hogy a felesége voltam egy öreg zsidó, és befejezve a tény, hogy a szilveszteri szerzett félmillió dollárt. Miért ilyen kevés?

Műanyag - milyen korban, és miért?

Mi azt szeretnénk, a lényeg, hogy valóban szükség van. Csak tartsd észben, hogy lehet, hogy jóvátehetetlen lépést.

Néz egy kupacban található.

Nincs kedvenc. Gyűjtők már felhalmozódott elég sok, minden nap, válasszon egy illatot hangulat.

Három legérdekesebb tervezője ma?

Tény, hogy érdekes és tehetséges tervezők egy hatalmas összeg. Azt könnyebb megnevezni, akinek ruhát vettem nemrég: Maison Martin Margiela, Celine, Junya Watanabe.

Ha van, hogy megtévessze magad?

Micsoda képtelenség, hogyan lehet becsapni magát? Lehetőség van a kompromisszumra a lelkiismeretével.

60 kérdés Karol sárban, orosz chicago magazin

A nő, aki akkor a legtöbb csodált?

A szavak, megváltoztathatja az életed ...

Mi a rossz az oktatás?

Nem tetszik, ha utánozni?

Igen, ez hízelgő, kedves és vicces.

Ki a csillagok és milyen alkalomból szeretne hozzászólni?

Nem hiszem, hogy jogom van kritizálni valaki munkáját. Ki vagyok én, hogy nem szabad összetéveszteni?

Örülök sok: egy részük olyan tartós, hogy válnak szólóban.

Mik az erősségei és gyengeségei?

Erőm van a családom és az én gyengesége.

A tökéletes zenei kompozíció szeretkezés?

Szex, mint a zene, lehet a különböző hangulatok. Ebben az esetben csak a hangja egy szeretett fontos.

Hiszel a horoszkóp?

Mint tudomány - azt hiszem. És akkor olvassa a magazinokat - nem tudom, első kézből, hogyan átgondolt: átalakítja a régi olasz magazin, ami a végzetes előrejelzések gyengén olvasók, így azok remegni és a remény.

Olyan cselekmény gyermekkori kár, hogy eddig?

Egyszer vettem megkérdezése nélkül a keresztapja csomag rágógumi „Stimorol”, miközben aludt. Valamint a rendszeresen potaskivala vitaminok „Revit”. Ebben és a másik esetben volt kitéve.

Melyik korábbi tevékenységek, a legbüszkébb?

Volt valaki a harcot?

Nincs senkim soha nem harcolt a harcot, és azt hiszem, a legostobább megoldást.

60 kérdés Karol sárban, orosz chicago magazin

Hogy van ez -, hogy érzik magukat?

Erősen szűk cipőt.

Amit a legtöbb obszcén javaslatot akkor érhető rajongók és újságírók?

Nem hogy egy illetlen javaslatot, nem adok neki egy esélyt.

Igen, rendszeresen magam mondani.

Bármelyik modern televíziós show elkezdődik gyomorégés?

Ahogy az egész országban - a tehetségkutató show. Sajnos, minden résztvevő megjelenik a semmiből, és általában megy sehova. Azt sem tudom, hogy mi van csatlakoztatva, mert az igazán tehetséges emberek van.

Hogy lásd magad, ha a mérges?

Már azt mondta: „Te bolond!”

Egyes esetekben a legnehezebb személynek, hogy elmondja az igazságot az arc?

Mint minden, és mindenki, aki él a földön, nehéz megmondani az igazat, ha ez keserű.

Hogyan reagál a felajánlott erkölcstelen emberek, anélkül, hogy elveszítené a méltóság érzetét?

A legjobb módja - nem kommunikál méltatlan férfiak.

Mi az álmod-rémálom?

Félek, ha nem álmodik, és ijesztő álmok, amikor ijesztő filmeket: irreális emberek, állatok, és azt kell harcolni ellenük, hogy átok. Még nem szeretem az álmok, amit meg kell menteni az otthonukat.

Van egy kisállat beceneve?

Igen, de nagyon személyes és családi, és én nem szeretnék megosztani.

60 kérdés Karol sárban, orosz chicago magazin

Jobb metroszexuális vagy „vad” férfi a szakáll és a továbbiakban a szövegben?

Az ideális megoldás - ez egy ügyes férfi a szakáll és enyhe orosz füst. De ha nem vicc, akkor minden rendben van, anélkül fanatizmus.

A szó-parazita, amely szeretne megszabadulni az Ön vagy szerettei?

Különös szó, egy nem veszi észre, de van valami a trailer egy-két hétig. Mondd úgy, ahogy van, alapvetően ez félig tisztességes szót. [Nevet. ]

Szótár szárnyas mondatok a papagáj?

A rendszeres tárcsázás, mint például a „Jó reggelt”, „Jó éjszakát”, „Arkagyij jó!”, „Te - a tyúk”, „Che Ön kiabálsz?” Ez a szó-paraziták egész család, ahonnan álmodunk megszabadulni! [Nevet. ]

Melyik elem a lovas szervezők koncertek általában leereszkedő mosolyt?

Nem törzs saját vágyai, és nincs szolgaság lovasok, akivel lehetetlen megbirkózni. Minden, amit akarok, azt engedheti meg magának magam. És általában, azt hiszem, feleslegesen dagadt lovas vagy rossz színész hangot, vagy egy rossz vicc.

A méret a lényeg?

A méret a lényeg. Legalább tudni róla - ez nagyon fontos. Minden probléma született az információ hiányát.

Mi egy bók a száját a nő kedvét egy ember?

Ha dühös - válsz még szebb.

A káros hatás egy nő - ez is része a karizmája. Egy kis kópé neki az ember idegeit - szent. Ez az, amit ők rendelkeznek, és a szeretet.

Hogy lehet a semmiből, hogy megzavarják?

A helytelen hozzáállása a munka, durvaság, a képmutatás és a pózolás. Minden, ami mindig is a vice.

Verte az ételek, ha mérges?

Mi a könyv neked a legjobb az összes többi könyv?

Azonban, ha nem tetszik az újságírók?

Ez nem igaz. Nem szeretem az Australopithecus semmilyen képében, és ez nem számít - egy újságíró, egy taxis, a helyettes vagy valaki mást.

Meg kell befejezni az interjút 10 perc után a párbeszéd?

Igen. Ez az interjú is fogja befejezni. De aztán meggondolta magát.

Miért változott meg a nevét?

Ahhoz, hogy senki sem zavarta a lelkemet.

Tina Karol koncert Chicago május 9 vEvanston Auditorium.
Részletek és jegyek nawww.bomond.com

60 kérdés Karol sárban, orosz chicago magazin

Orosz Chicago Magazine ® egy digitális életstílus kiadvány oroszul és angolul, mely cikkeket a helyi vállalkozások, szórakozás, művészet, család, otthon, és a sport.