15 - Bútorok, moszkva Mytischi városrész, Moszkva régió

Vazhenkov Yuri Viktorovich

Vazhenkov Yuri Viktorovich

Személyes véleményem. Valójában nem olyan könnyű választani egy jó kanapét, amely mindenben megfelelne mindennek. Én először is figyelem a kényelemre, és csak akkor a tervezésre, bár ez is fontos. Néhány bútorral együtt mentünk anyámmal - minden rossz! Ennek eredményeként Mebelbe mentünk Mytishchiben. A választás hatalmas, csak a szemed szétszóródott! Elmentem, figyelte. Aztán ott ültem a helyszínen, ott néztem. Anya nagyon szerette a "Shihan" -ot, bár fehérről lehettem. És szó szerint beleszerettem a "Lira" modellbe, tökéletesen illett a nappali tervezéséhez. Bár eredetileg nem terveztem semmit. Nem érkezik panasz a megadott időben. A közeljövőben nem nézek semmit, majd vásárolok valami mást, tetszett a szekrények a Bútor. A valódi árak meglehetősen kedvezőek, összehasonlítva más üzletekkel.







Személyes véleményem. Nagyon fáradtunk a nappaliban lévő régi bútoroktól, úgy döntöttünk, hogy újat veszünk. Valami modernet és eleganciát akartam. De a lakásban egy nem szabványos elrendezés, így a kész diák és nappali nem illik. De Mebelzhe-ben segítettek összeszerelni egy ideális nappaliat különbözőektől. És a lényeg a színes volt kitalálta! Nem akartam a színárnyalatot "a fa alatt". Nagyon elégedett a "Duet" és a "Solo" társalgókkal. Itt választottam bútorokat. Gyorsan szállították, és a szállítási és összeszerelési ár nem szakadt. A gyűjtő nagyon óvatos volt, bár mindent gyorsan meg akart csinálni, mivel sok megrendelés létezik. De mindent ellenőriztem, sem karcolások, sem zsetonok, és minden tökéletesen működik. Lássuk, mi fog történni egy idő után, de az a fajta bútor, ami jól hangzik, hosszú ideig szolgál majd.

Személyes véleményem. Három hónappal ezelőtt jelentkeztem a Mebage-ra, de most írni akarok, mert még mindig nagyon örülök. Szükségem volt egy szekrényre a hálószobában, de nagyon válogatós vagyok. Mytischihez jött, úgy nézett ki, mintha nézett volna. Valahogy mindennek nincs rendben. Három ajtóval, tükrökkel és mélységgel rendelkező szekrényt akartam. Kiderült, hogy nem kerestem ott. Aztán ránézett a helyszínre - megtalálta a milánói szekrényt. Ideális minden igényeimhez. És elégedett voltam a szállítással. megérkezett
időben összegyűjtötték szépen, karcolások nélkül, az összeszerelő Alexandernek köszönhetően. És most nem találok semmilyen hibát, az ajtókat nem dobják ki a futók, a kabinet minőségi. És a szín jól illeszkedik a szoba belsejébe. By the way, ott árak elfogadhatóak. Hamarosan megyünk a FurnitureFurniture a vacsora asztalra, én csak nézte az oldalon érdekes lehetőségeket.

Személyes véleményem. Kostromára költöztünk, a lakás felújítása után kerestünk egy szilárd konyhaszekrényt. De minden, ami ott felajánlott, nem illett nekem. Ezért elküldtem barátomat, hogy elfogadható választ keresjek Moszkvában. Ennek eredményeként a bútorokat választotta. Megnéztem az összes lehetőséget a helyszínen, én rendeltem. Azt mondták, hogy a problémák átadása nem merül fel. És valóban, időben hozták. Aggódtam, hogy összezavarják a részleteket vagy a designot, de magam nem elleneztem a vásárlást. De nem, elküldték a teljes felszerelést, mindent, ahogy rendelték. Amikor a problémák összeszerelése nem merült fel, minden részlet megfelelt. Úgy gondoljuk, hogy egy év alatt elrendeljük tőlük ugyanazokat a gyerekeket, annál is inkább van egy ilyen jó és sokszínű választék.

Személyes véleményem. A számítógép asztalát választottam. Nem érdekel, hol lehet vásárolni, ne figyeljen a márkákra. De a felesége ragaszkodott a bútorokhoz. Mindent elégedett vagyok. Jött, gyorsan választotta a megfelelő asztalt. Jó minőség, az ár megfelelő. És szükségünk volt egy nem standard, nem volt sok hely. És ezeket a lehetőségeket csak felajánlják. Gyorsan és pontosan összegyűjtött időben szállították. Most Meborga tervezőjével egy új fotópapírottal foglalkozunk, a feleségemnek több lehetősége van. Az ügyfelek iránti hozzáállása tetszett. Figyelnek a kívánságokra, hatékony tanácsot adnak. Általában választottuk bútorüzletünket.







Személyes véleményem. Az egész lakás új bútorokkal berendezett. Bár kicsi, finoman fektettünk be. És a folyosón a költségvetési változat szerint kellett befejezni. Sok társaságon átmentünk, egyesek közülük túl drága, másokban a szekrények nem kedveltek minket. Általában kimerült, amíg egy barátom nem tanácsolta, hogy menjek Mytishchiba, a Bútorba. Mindannyiunknak meg kell nézniük, érezzük. Úgy tűnik, hogy meghatározzák az ár / minőségnek megfelelő opciót. By the way, a választás nagyon nagy. Rendelt, mindannyian szállítottunk, nem nagyon gyors, de rendeztük. A férj meg akarta gyõzni magát, de meggyõzõdtem róla, hogy hívja a gyûjtõt. Ennek következtében megkérdőjelezte az összeszerelő Sándort kérdésekkel és tanácsokkal, de minden rendben volt. Sajnáltam, hogy korábban nem fordultunk bútorhoz, most ajánlom.

Személyes véleményem. A rokonai úgy döntöttek, hogy ajándékot adnak a húgomnak és a férjének az első gyermeke születéséért -, hogy díszítsék az óvodát az új lakásukban. Hosszú ideig keresett egy olcsó, de hangos lehetőséget. Ennek eredményeképpen anyám elment a hipermarket bútorhoz. A választás hatalmas! Nagyon sokáig választottuk, nézett. Mind a weboldal, mind a hipermarket maga jött. A szállítás miatt problémák merültek fel, bár a mi hibánk volt. Nagy meglepetést akartak neki, amikor elment. De hirtelen megváltoztatta a terveit. Ennek eredményeként felhívtuk az összeszerelőt, megkértük, hogy elhalasszuk a szállítási határidőt. Elmentünk velük találkozni, visszaküldtük, amikor kényelmes volt számunkra. A nővér csak örül az ajándéknak, és az óvodától maga is azt mondta, hogy pontosan ezt akarja, nyugodt és meleg színekben. Nem tudok a bútorok többi részéről, de a gyerekek bútorai csodálatosak, azt tanácsolom!

Személyes véleményem. Hosszú ideig meg akartam újítani a konyhámat, és amikor elhatároztam - gondosan választotta a céget. Az internet vonzotta a lehetőséget, hogy létrehozzon egy formatervezést fotónyomtatással a Bútorban. Különösen Mytischibe mentem, a konyhaszekrény mintáira néztem. Úgy döntött, hogy egy esélyt, és az árak kellemesek voltak. Örültem, hogy minden vágyamat figyelembe vettem, a design kidolgozása, tisztázása. A szállításhoz is nincsenek kifogások, a MO-ban élnek, mindent hoztak, ahogyan azt egyeztették, gondosan telepítették, én magam követtem a gyülekezési folyamatot. Most egy új konyhában főzöm, és a szemem boldog. Most pedig a nappali megmentésére és megváltoztatására gondolok, határozottan megveszem a bútorokat.

Személyes véleményem. Tetszett a konyhák fényképes nyomtatás a helyszínen, ment a bemutatóterem, megnéztük élő, menedzser Artem felajánlotta a design méretünket, és az árak és a termelési feltételek jöttek fel. Elégedettek vagyunk. Zamerschik másnap hívott minket, és megbeszélést kellett tartania. Ezután az epikus elkezdődött a hívásokkal. Zamerschik Alexander hívott minket a menedzser Artem kínja után. És amikor 33-szor hívtak minket, megkérdeztük tőle, megígérte, hogy pár nap múlva visszahívja, hogyan fog eljutni hozzánk. Vártak vártak, hívták. Csend, csendes Alexander Alexander nem hívja vissza. Artem irodájának nevezzük, ígéri, hogy megértette. Néhány napig várunk. Csend. A férjem nagyon szeretett beszélni a rendezővel, talán még egy zamerschik is? A rendező megígérte, hogy visszahívja. Csend a vissza. Fura mennyiségű rendünk és mintegy 70 000 e válság az országban, és a cég MebelZhe egy hullám a siker, nem sikerül eladni bútorokat, ha a sorrend nem fontos számukra. Nagyon boldogok vagyunk, ha ez a cég olyan keresletre szorul, de valóban emberileg lehetetlen mondani. Srácok, sokat dolgozol, egy hónap múlva jönünk? Nem vagyunk károsak, várunk, de miért csalnak. Így van ez a pozitív negatív visszacsatolás.

Személyes véleményem. Megrendeltek nekik egy ágyat. A bútorokat cégnek nevezik. A webhelyen keresztül. Egy óra 2 nap múlva. Azt hitték, hogy nem hívják vissza, de hat órakor még felhívtak. Ez az egyetlen megjegyzés, hogy nem sokáig szólították, de maguk is bocsánatot kértek, azt mondták, hogy sok rendelés van. Tovább mindent a ka-olaj volt. Megtanultuk a méreteket, gyorsan hoztuk, összegyűjtöttük, mindannyian kifizettük. Az ágy normális - amire szükségem van. Kemény - olyan fájdalmat éreztem a hátfájástól. Örülök.

Személyes véleményem. Szerették a bútorokat. Úgy látszik, hogy néha alacsony a munkafolyamat, de azonnal korrigálják magukat, arra törekszenek, hogy megfeleljenek a magas színvonalnak. Bútorokat hoztam a nappaliba - a feltételek szerint a minőség meg van győződve, hogy ígéretet tettek, majd kiadták, és elég működőképesen.