13. Barátok és haragosok hajam vélemények

Jó egész nap!
Ebben a bejegyzésben fogok beszélni, amit azt jelenti, hogy a haj használom. Némelyikük Örülök, néhány - nem. Kit érdekel, én egy macska






13. Barátok és haragosok hajam vélemények

Tehát itt vannak az én üvegek és palackok, amelyek jelenleg az én arzenál. Nézzük a részleteket.
13. Barátok és haragosok hajam vélemények
1. Beer sampon Manufaktura
A pár - új fürdőszoba. Sampon nagyon különleges, és leírom, hogy miért. Először is, a szag, hanem íz. Egy ilyen édes, keserű, sör egy kicsit távoli, hosszabb tartózkodás esetén a haj. Összességében szép, de én még mindig nem szoktam meg, de valamilyen oknál fogva állandóan szippantás a haja. Ennek része a jelen hírhedt Laureth Sulfate, de a harmadik után a víz és a megfelelő sör, dimetikon részeként nem. Feeling után kettős sampon, mint a tiszta haj, de néhány kellemetlen nyikorgó.
Saját értékelés: 4
Ár: 129 CZK (mintegy 215 rubelt)

2. Beer balzsam Manufaktura
Klíma valamivel jobb, de a rossz puhítja a hajat, ellentétben a japán (ami lesz szó az alábbiakban). Az illata ugyanolyan, mint a sampon, van általában egy egész sorozat sör szaga. A mosást követően kizárólag olaj menteni, ez sokkal jobb, hogy tompítsa a haj. Olvastam a panasz, hogy nehéz, hogy ki a palackból. Valóban igaz, de a boltban eladott adagolók, érdemes CZK 10 (16 rubel) -, és a probléma megoldódott.
Saját értékelés: 4, amíg a végén az egész sorozat használatra, de nem vásárolja megpróbálhatja bor sorozat
Ár: 129 CZK (mintegy 215 rubelt)

És majd lépni a kedvencem több éve. Már majdnem üres, és a változás samponok kell rendszeresen, de ez nem von le érdemben.

13. Barátok és haragosok hajam vélemények

3. hidratáló sampon kivonatait tengeri algák és ásványi Kracie Umi No Uruoi Sou
Sampon egyszerűen csodálatos! Tartalmaz 11 különböző kivonatok hínár, finom hab és mossa a hajat és a fejbőrt. Annak ellenére, hogy a japán sampon és megvette a pro shop, Laureth Sulfate tartalmazza csak a második helyet, valamint a dimetikon. De ahhoz, hogy használni őket is öröm. Ezen felül, akkor lehet vásárolni egy sampont soft pack és könnyen tölthető a doboz - olcsóbb.
Saját értékelése: 5
Ár: 800 rubel egy üveg 550 ml és 500 rubelt a puha csomag (hozzávetőleges árak, vettem egy hosszú ideje)

4. balzsam kivonatait tengeri algák és ásványi Kracie Umi No Uruoi Sou
Itt látható a légkondicionáló, így a légkondicionáló! Tettem, illetve nem teheti meg a hajad, és csak fattyú érdemes tartani vele a fejét egy kicsit a szokásosnál hosszabb ideig, mivel ez képes helyettesíteni hidratáló maszkot. Öblítsük vele - öröm! Van vékony göndör haj, amely folyamatosan zavaros, kondicionáló untangles őket magam, de jó a zuhany, hogy tartsa a kezét a sima haj! Őrülten sajnálom, hogy vége, és sajnálom, hogy eddig semmi ilyesmit nem találtak más márkák.
Saját értékelése: 5, és csak 5
Ár: 800 rubel egy üveg 550 ml és 500 rubelt a puha csomag (hozzávetőleges árak, vettem egy hosszú ideje)

13. Barátok és haragosok hajam vélemények
5. haj fényét Air sorozat Barna János Frieda Brilliant Brunette Shine Release javítása balzsam
Jó légkondicionáló, megbirkózik a feladata, hogy visszatérjen a fényét hajfonat tartalmaz kakaóbab. Jó alkalmazás, és mossuk le. Ez rendben van velem, mint egy további eszköze hajápoló termékek, de a vágy, hogy vesz egy sampont keletkezett.
Saját értékelés: 4
Ár: ajándék egy barátja
13. Barátok és haragosok hajam vélemények
6. tonizáló balzsam Lisap Easy eszkalációs Gloss Grigio Antracite
Mert ez az eszköz szükséges egy kis előtörténete. Tehát a finom haj világosbarna göndör hamu eltalálta egy zseniális ötlet átfestették telített bordó színű. Tervezett - történik, örülök, vettem 2,5 év. De az egyre árnyalat visszanőtt gyökerek fáradt, és a haja fordult savanyú, ezért készült egy szándékos döntés -, hogy visszatérjen a természetes színét. Könnyű azt mondani, de nem ... Star 6% hidrogén-peroxidot alig egy órával került a hajam, az ellátás irányítása alatt én borbély. És mi voltunk - érintetlen gyökerei ash-barna, a végek - barna, de egy vörös árnyalat és száraz az összes festékrétegek. Saját fodrász tanácsolta nekem, hogy ezt a lehetőséget. Balzsamok mély bíbor szín tettem tiszta, mosott hajat samponnal a zuhany jobb (biztos, hogy viseljen védőkesztyűt, és a balzsam erősen festi a bőrt a kéz). Tartsuk haj kb 20 percig, majd mossuk le, majd a légkondicionálót, majd a standard program. Haj, hogy egy egységes, sötét szőke színű hamuszürke kiáramlás - amit én szeretnék. Mosott le a haját ő is fokozatosan színez, ha belegondolok 2 hetente. Ezen túlmenően, a balzsam tényleg érdekel a haj, válnak puha és selymes. A paletta több szín - így kiválaszthatja a legmegfelelőbbet. Ez jar a második a sorban, és be kell szüntetnie az azt jelenti, nem megyek.






Saját értékelése: 5
Ár: vásárolni sokáig, így nem emlékszem, de az ár nem sokkolt

Folytassuk a öblítést termékek a haj:

13. Barátok és haragosok hajam vélemények
7. A szérum fényét szőlőmag The Body Shop Grapeseed glossing szérum
Egy kis üveg, amely azt ígéri hidratáló és simító segítségével olaj szőlőmag erők. Azzal, hogy azt a címkén feltüntetett szérum fényét kizárólag a hátán, ugyanazon a címkén ígértek hegyekben aranyat, mint a nedvesség elleni védelem elvesztését, boncolás végét, és törés. A szemét az összes elvtársak! Az egyetlen dolog, ami jól működik tejsavó - ragyog, de semmi több. Annak ellenére, hogy a permet - ez az olaj. A hajam elég hosszú alatti lapocka 3-as, ha túlzásba vinni - haj tűnhet piszkos. Az illata csodálatos, én valahogy emlékeztet citrus. Nagyon gazdaságos felhasználása hat hónapig, és ugyanabban az ütemben elegendő. Az extra csillogást egy nagy dolog!
Saját értékelés: 4 a bika a címkén
Ár: 300 CZK (mintegy 500 rubelt)

9. Regeneráló balzsam kifejezni Schwarzkopf Gliss Kur Tápláló Olaj
Label újra ígér mennyei boldogság formájában hiánya keresztmetszete a hegy, amely valójában nem is ok nélkül: az összetétel különböző olajok kezdeni 4 ágyas, és ez nagyon jó. Különleges nedvesítő a tippeket, még nem, úgyhogy használni, mint egy balzsam fésülés mosás után - fésült és az az igazság, annál jobb. Ha túlzásba az alkalmazás újra kell mosni a hajam.
Saját értékelése: 3 a beteljesületlen álmok
Ár: 80 CZK (körülbelül 135 rubelt)

13. Barátok és haragosok hajam vélemények
10. mogyoróolaj CAUVIN
És most kezdek éneklek, mert szép! Kétségbeesetten keres valami elviselhető, hogy hidratálja a hajat eszembe jutott, hogy egy fórum lány írta, hogy a száraz haj nem elég olaj - minden. Ugyanezen a napon, igyekezett egy kis olívaolajat a tippeket a haj, és a többi - ők nagyon tetszett, de a szag zavart - tartós kapcsolata a saláta nem felelt meg. Így mentem valamilyen más olaj ..., hogy a szupermarketben. És volt sok közül lehet választani, az olaj szőlőmagból (mellesleg nagyon finom a saláta), avokádó olaj, és Isten-tudja-mit. Kár, hogy nem tudtunk szagolni az egészet. Azért választottam mogyoróolaj, minden esetben, mindig lehet enni, ha nem tetszik. Kiderült, hogy ez jó, jó illata van, jól hidratálja a hajat. ÉN használ ez egyszerűen: csavaros kupak zárja le a száját a kezével, fordul a palack oda-vissza, és mi marad a tenyér a kezét és dörzsöli a nanoshu először a tippeket, majd kiegyensúlyozza a haj teljes hossza mentén. A hajam felszívja az összes kéz száraz marad. Szintén néha kenjük meg az arcon vagy a bőrön a szem alatt - tökéletesen táplálja!
Saját értékelés: 5 millió plusz
Ár: 150 Kc 250 ml (körülbelül 250 rubelt)
13. Barátok és haragosok hajam vélemények
11. Hővédelem Schwarzkopf Got2b Guardian Angel
Kiváló költségvetési spray védi a hajat bármilyen hőt. Én használni akkor is, ha kell egyenesbe néhány szál hőmérséklete 130 fok, ami az én vasalás minimális. Ahogy az egyik blogger azt mondta - ez olcsó, de működik, mi szükség van rá.
Saját értékelése: 5
Ár: 100 CZK (mintegy 160 rubelt)

Végül maradt két képviselője Lash, mellesleg az első fotó, és ez a szám fel van cserélve, csak nem doglyadela.

13. Barátok és haragosok hajam vélemények
12. Lush RETREAD balzsam - hajkondicionáló "Cocktail"
A címke nem olyan sok államban. ez a Rolls-Royce a légkondicionálók, és tanácsadóként a boltban biztos, hogy a klíma is használható, mint egy maszk. Nos, ez az egész baromság. Használata után a haj lesz nyikorgó és nem érzem a maga hatalmas erő a szója, joghurt és a dinnye. Az illata nagyon különleges, de ez folyamatosan szaga, mint a sör sampon nem akarom. Úgy ment csak a japán klíma (lásd. Fent), ami miatt a haj érdekében. Mellesleg a helyszínen egy csoda még nem találtam - és hála Istennek, játsszuk azt, hogy ez nem történt meg.
Saját értékelés: 1
Ár: középpontban nem emlékszem, de mint mindent Lash drága minőségük

13. hidratáló haj Lush R B
Az ötlet eszközöket kell hidratálják a hajat, és hogy az én száraz törékeny haj egy igazi vízesés gyönyörű fürtök. Az eredmény szintén megkérdőjelezhető. Ha alkalmazza eszközként a végek, összetapadnak, és amikor a krém felszívódik válik szúrós. Mellesleg a többi a haj prickliness nem vette észre. Az illata nagyon éles, anyám azt kérdezte, hogy miért vagyok ilyen büdös parfümöt Ő áztatta magát. Jar használat, hanem inkább Lash nem vagyok Walker.
Saját értékelése: 3
Ár: Online nézett 720 rubelt

Kozmetika a poszt a katalógusban

Érdekes hozzászólások blogok

Érdekes bejegyzést a közösség

  • Sebastian Professional Hydre Mélyen hidratáló kezelés - Deep hidratáló maszk 2302
  • Növényi maszk hajhullás ellen, és felgyorsítsa a növekedést az új haj Kleona 1605
  • Egyszerű Spa Honey Grapefruit intenzív hidratáló balzsam (kondicionáló száraz hajra és érzékeny fejbőr) 1658
  • Mustár haj. Sampon + balzsam Gorchitsatron 762
  • Évben a legszokatlanabb hajszárító Dyson Supersonic hajszárító 17506
  • Rusty fonat derekát, vagy ahogy én nő haját 12476
  • Sampon tisztító Clearment származó Lebel 1727

A legjobb a nap a közösség




Kapcsolódó cikkek