Shakhtar játszott döntetlent Sevilla az elődöntőben az Európa Liga - az orosz sajtó

A második legfontosabb klub verseny Európában, az első elődöntőben illeszkedik. Spanyolországban „Villarreal” legyőzte az angol „Liverpool” (1: 0), és a győztes az utolsó két gyűlések a torna „Sevilla” állított távol a „Miner” (2: 2).

Tekintettel arra a tényre, hogy a „Sevilla” elvesztette esélyét a Bajnokok Ligája az országos bajnokságot, minden figyelmét a csapat Unai Emery a szezon végén összpontosított Európa Liga. Mint ismeretes, a győztes az Európa Liga kap egy jegyet a Bajnokok Ligája, ami további motivációt klubok, mint a „Sevilla” és a „Liverpool”.

Mielőtt találkozott a „bányász” vezetőedzője, a spanyol Unai Emery ő bevallotta, nagy reményeket fűz a siker az európai versenyben.

„Készek vagyunk, hogy megteremtse a történelem, a verseny is nagy reményeket fűz az Európa Liga, bár az esélyek az ellenzék.” Shakhtar „egyenlő”, - mondta Emery.

Őszintén szólva, miután meglátogatta a döntetlen, de még mindig hatásos, a lehetőséget, hogy elérjük a végső sokkal előnyösebb ez a „Sevilla”. Ebben az esetben a „Miner” tűnt kellőképpen védekezni az egyik vezető spanyol csapat. Kihagyott az ötödik perc cél nem befolyásolja a hangulatot a házigazdák, akik a végén az első felében, nem csak kiegyenlítettek, de az erőfeszítések Taras Stepanenko lépett előre. És mégis az utolsó szó kedvenc - 82 perc büntetést szerzett Kevin Gameiro.

Ami a mérkőzés Spanyolországban a „Villarreal” szerezte az egyetlen gólt a kapu „Liverpool” a leállás ideje - Szerzett Adrian Lopez. Response elődöntőben találkozó az Európa Liga kerül sor jövő csütörtökön.