Cél Cristiano Ronaldo hozta a portugál győzelem az orosz csapat

Csapat Oroszország tartotta a második mérkőzés a Konföderációs Kupa. Csapatunk találkozott a portugál bajnok Európa a „Spartak” stadionban Moszkvában. Portugália csapat nyerte 1: 0 rovására a cél Cristiano Ronaldo.

Nyolc perc telt a portugál válogatott annak érdekében, hogy a vezetést. Bal hátsó Rafael Guerreiro végre átlós előtető a büntetés területén, ahol a vezető a portugál Cristiano Ronaldo csapott a feje alá tekert. Vezetett a századik játék a kapuban Igor Akinfeev orosz csapat nem volt képes segíteni a csapatnak.

Gól után a labda észrevehető előnye Portugália csapat tartott, amíg a végén az első félidőben. Ronaldo volna gólt a második cél, de Akinfeev lába elérje a labdát, miután egy kemény ütés. Kapitány a portugál kapu volt az egyetlen, az első felében a játék.

A szünetben Stanislav Cherchesov tette változás - ahelyett, hogy Roman Shishkin Aleksandr Erokhin maradt. De röviddel a játék újraindításának csak ügyességi Akinfeev mentett csapatunk - Andre Silva beverte a fejét közelről ..

A játék ment egy ütközés során. Egy nagyon éles támadást portugál oroszok reagáltak azok sokkal akut rohamok. Akinfeev visszaverte hosszú hatótávolságú csapásmérő Cedric és Cristiano Ronaldo hiányzott a cél után a pass. Fokozatosan az az előnye, hogy telt a csapat, de a sztrájk cél Rui Patrício nem éri el. A végén, helyettesítő Aleksandr Bukharov esett a portugál büntetést - olasz sípot játékvezető Gianluca Rocchi nem szólt semmit.

A leállás ideje már Giorgi Jikia ütött messziről - Rui Patrício költözött a labdát a sarokban. Bejelentési Alexander Bukharov és fújja Djikia - pattant. Fedor Smolov ütött a büntetőterületen kívül - alig több mint a bárban. Amely után a végső sípszó hangzott.

Portugália csapat nyerte 1: 0, és szerzett négy pontot, jött az első helyen. Csapatunk három pontot a második.