A nyertesek a futball, hogy ki és mikor triumfoval világbajnokság

World Cup - a legrangosabb nemzetközi labdarúgó torna, amely birtokában van 1930 óta. A résztvevők száma a döntő tornára fokozatosan nőtt a közlekedési infrastruktúra fejlesztése és növeli a népszerűségét a nemzetközi labdarúgás.

Résztvevők száma a döntő tornára

FIFA World Cup győztes határozza meg a csapatok számát nyerte el a jogot, hogy részt vegyen a döntő tornára átadásával a kvalifikációs versenyen. Annak szükségessége, hogy adja át a kiválasztási szabadul egyetlen csapat - a fogadó a verseny. Azonban volt egy idő, amikor a kvalifikációs torna nem végeztek. Ez az első világbajnokság Uruguay, amikor a résztvevőket toborzott szinte erőszakosan.

FIFA World Cup: Winners By Year

FIFA World Cup: a győztesek Statisztika

Csapatok soha nem sikerült megnyerni a versenyt háromszor egymás után.

A legintenzívebb döntőben

7 végleges bajnoki küzdelem még nem ért véget a szabályozás időben. 2-szer győztes a World Cup azonosították a Penalty. Beszéljünk mindezen harcok részletesen.

Bajnokok a harcok nyert

A nyertesek a World Cup - ez tényleg a legerősebb csapat abban az időben. Véletlenül lehet nyerni egy ilyen versenyen.