11 készlet módszerek forgalmazása előfizetőknek VKontakte, Pavel Vinogradov

11 készlet módszerek forgalmazása előfizetőknek VKontakte, Pavel Vinogradov

Jó napot, kedves olvasók.

Ahogy ígértem a korábbi verziókban, ma továbbra is tanulmányozza az elosztó Vkontakte üzeneteket.

A korábbi verziókban ezt már rájött, hogyan kell használni ezt az új eszközt, és hogyan szabhatja a saját csoport VK.

Most itt az ideje, hogy a legfontosabb - gyors megszerzése előfizetők saját hírlevelet. Végtére is, mi is, és jártas a témában, és tudja, hogyan kell beállítani magadnak ezt a funkciót, de ha nem azok, akik üzeneteket küldhet, minden lesz hiábavaló!

Én úgy határozott, hogy csak azok a módszerek összegyűjtése előfizetők, akik találkoznak a két legfontosabb követelmények:

  1. hogy szabadon
  2. Ezek a könnyen és gyorsan bevezethető

Tehát, amint a tananyag alább nem elhalasztja azt a végtelenségig, és azonnal elkezdi alkalmazni az irányvonalakat a fejlesztés a MLM üzlet.

Nos, kezdjük!

11 gyorstárcsázó előfizetőknek módszerek mailezése FaceBook

1. Az előfizetés gomb a hírlevél a csoportban

Ez az egyik legegyszerűbb és gyorsan alkalmazható módszereket. Csak írj egy bejegyzést, amely elmagyarázza az olvasónak az előnyöket, amelyeket ő fog kapni előfizető a levelezési listát, és betette a csoport és a személyes profilját.

Itt van egy pár árnyalatok, amelyeket ki kell figyelembe venni:

Az első dolog, amit tennie kell -, hogy megy a vezetés a közösség, és válaszd a link „Applications”, mint mi, az előző cikkben. Továbbá, Ön előtt már ismert ablak nyílik meg, amely meg kell nyomni a kék jég „Copy link”, valahogy így:

11 készlet módszerek forgalmazása előfizetőknek VKontakte, Pavel Vinogradov

Ugyanakkor feliratkozás, ha nem történik több ilyen :). Nos, most már lépni a következő módszerrel.

3. Címzett üzenet a Facebook csoport

Tény, hogy ez ugyanaz, mint egy egyszerű üzenet. Az egyetlen különbség az, hogy mindig lesz a tetején, és mindenki, aki megnézi be a csoportba fogja látni információt feliratkozást a hírlevélre üzeneteket. Ez jelentősen növeli a száma, akik a végén lesz kifejezni a vágy, hogy megkapja az e-maileket, hogy ő „Párbeszédek Vkontakte”.

Állítsa nagyon egyszerű: kattintsunk a kívánt bejegyzést ellipszis a bal felső sarokban, és válassza ki a „Lock”. Frissítse az oldalt, és most a bejegyzést utasításokat és előnyök hírlevél mindig a csúcson!

Csak arra emlékszem, ha van egy wiki-menü a csoportban, akkor nem fog működni ezzel a verzióval. Ez az információ a tapasztalt tulajdonosok Vkontakte közösségek, ha nem is hallott semmit egy ilyen menü még, ne aggódj - a jövőben talán végre és a fogadó :).

  1. Az elején a poszt előtt tartalommal (a legtolakodóbb lehetőség - nem ajánlott!)
  2. A végén a poszt, csak miután a tartalmak (például, azt lehetne beilleszteni „@ Robin Sharma” utóirat egy cselekvésre való felhívást, valamint egy linket)
  3. Az üzenet - a legérdekesebb lehetőség!

Ebben a változatban szeretnék kifejteni.

Először is, az általános megjelent egy olyan területen, kiemelve piros keret, be kell helyeznünk egy link a poszt, várjon néhány másodpercet, majd távolítsa el a kapcsolatot.

Másodszor, akkor helyezze be ez a mező azt a képet, ha rákattint lefordítja a hírlevélre, és módosíthatja a kék szöveg a „függelék”.

Közvetlenül a cikk elolvasása után, biztos, hogy meg egy link a csoport és / vagy a profilt, ha már létrehozták saját hírlevelet leckét az előző cikket!

Épp most néztem egy nagyon egyszerű és gyors módja annak, hogy egy sor előfizetőknek üzeneteket küldeni Vkontakte. amely ugyanakkor elég hatékony.

De, mint akkor visszahívja, a téma ezen a poszton módszerek 11 nem 5. És indokoltan kért, „Pál, hol vannak a többiek?!”.

Őszintén mondom, miután befejezte az írást az összes anyagot, és látta, az információ mennyisége, ami kiderült, egy kicsit félek!

Tartalom, hogy ilyen erős és átfogó, hogy néhány nagyon nehéz lesz elsajátítani teljesen.

De másfelől, tudom, hogy egy csomó ember proaktív között az olvasókkal, akik szeretnek tanulni, és nem félnek a háromdimenziós tárgyak. Ők csak több anyagot, hogy végre, de a gyakorlatban!

Ha igen, akkor kitaláltam a módját, hogy megadja az összes értékes információkat, és ugyanakkor nem nyomják kezdők, akik most lépett az üzletet.

Mindössze annyit kell tennie, hogy kövesse az alábbi utasításokat, és akkor megkapja a fennmaradó 6 gyorshívó módszerek előfizetők üzeneteket küldeni Vkontakte után egy pár másodpercig!

Ahogy a cucc? Erőteljes?

Ha elolvasta volna ezt a 2 éve, akkor lennék ájulásérzés :). Remélem nem, és akkor készen áll a bevezetése kapott információk!

Örülnék, hogy tudni a tervek és válaszoljon a kérdésekre a módszerek felvételi előfizetők Vkontakte. figyelembe vettük ezt a cikket.

És a téma a mai egész. Találkozunk a következő kiadásban!

Üdvözlettel
Pavel Vinogradov.

Reggel - csak jó és kellemes hír. - Paul továbbra is tanítani járni, és nem esnek (és ez nagyon a cikket.). Sok köszönet. - Reggel, hallotta a zenét seregélyek ... És valóban - egy pár ül a tetején nyír és kifejezetten tárgyalja javítása otthonaikba. És mi - is. Mi is él az otthon és a munkahelyen, „vesszük az eseményeket a kar ...” (Robert Rozhdestvensky), elkapjuk magunkat arra gondoltam, hogy azt mondjuk, amit csinálunk, és mi csendben. de tervezzük a munkánkat ... Sok sikert mindenkinek!

Köszönöm, Basil. Remélem az én anyag leesik akkor sokkal kevesebb!

Krylov Ilya Nyikolajevics

Sokkal jobb, hogy menjen bele a lehető leghamarabb, különben pár nap után már rontja mindent.

Örülök, hogy már hasznos!

Kapcsolódó cikkek