11 értékelés alapján körülbelül mosteplosetstroy Moszkva, sólyom, Zorge street, 28

Dolgoztam egy sous-4, 25 év körüli, azt lehet mondani, hogy a készítmény a munkavállalók, képzettsége és tapasztalata, hogy nem termorservis vagy ARKS és így tovább. D. nem lehet összehasonlítani a szakmaiság a dolgozók a sous-4. Borisov, persze, jól sikerült, Livinsky nem túl rossz, hanem, hogy miért ír Baykova nem érti, hogy milyen típusú italt. Delírium, végre megjelent Su fiatal, intelligens rendező, aki irányította helyesen. SU romos Pospelov, és általában, a füle, ha ő megy kidalovo és piros! Így mondják.

A jó társaság, akkor szerintem, fogott három ember beszámolót írtak. Fizetést kapott rendszeresen, sőt ebben az időben. Beszéltem emberekkel és a dolgozók és a vezetés, és valójában azt mutatták magukat az 5 +

Sajnos szembe Pospelov. Man méltatlan. A koncepció a becsület nem létezik a számára. „Mosteplosetstroy” általában nem a rossz szervezés, a csapat, vannak emberek megfelelő.

Nem fizetnek az elvégzett munka. Próbálja minden eszközzel, hogy nem fizet a munka, megy minden trükköt. Üzletszerzőknek kezelik a harmadik osztályban.

A cég összeomlott, sok az adósság. Nem bérek. Új vezérigazgató Szergej Baikov nem működött, és csak ivott vodkát és a whisky.

A cég tartozott egy nagy összeget nem fizetett szállítói az év során, és ezzel egyidejűleg főigazgatója bujkál, és még csak nem is vegye fel a kapcsolatot. És ha a csaló mindig sikerül beszélni vele, a válasz vagy a „Nem érek rá”, vagy „a pénz lesz holnap.”

Én is dolgoztam ott, mint egy művezető, teljes mértékben egyetértek, hogy nincs rend. Fizetés zaderzhivyut folyamatosan koromban Borisov más volt, és a jelenléte Mr. Levinsky szervezet prevoatilas semmit. Minden alkalmazott a szem és a nyársat Levinsky topchat lábát az ember nem veszi figyelembe. Csak a gyakorlatban nem lehet azt mondani, hogy félek, hogy meztelen fizetést. Ő Pospelov helyén ültetett ott semmit nem tudott bábu, és nem a rendező.

Delay fizetés eltakarni a töltés már határozott szabály SS4, és hogy kosaemo munka, ezzel a SS4 teljes egészében; Tudományágak a létesítmény ott, a munkaszervezés, a superintendents nincs elem oldalon jelzési lényeget kötél öv, maszkok, gyógyszerek - hiányzik, vagy jelen. stb Kosaemo irodában, majd a fejét a menedzsment, Livinsky DY NO.

Zsarolás és csalás Metro Avtozavodskaya "RENDSZER" csalás és METRO Dobryninsky, ULYULYUSINOVSKAYA, D.52! Ne menj oda a munkát! Üzemeltető TEL. VAGY MENELDER Mintegy felvétel.

Üdvözlünk! Segít megoldani a problémát. Dolgoztam 1987-1989. A Spetsupravlenii №52 bizalom MOSTEPLOSETSTROY Glavmosinzhstroya. ipsravleniya sorszámát történtek, amikor, hogy a szakmai könyvet. A közjegyző nem képviseli egy példányát a munka könyv, és azt mondta, hogy én fel a kapcsolatot a szervezet tette a korrekció, hogy írt volna „módosítása”, tegye aláírását és pecsétjét. Mondd, akiknek tudok foglalkozni ezzel a kérdéssel. Üdvözlettel, Alexander.

Egy tapasztalt csapat vízvezeték-szerelők Chisinau dolgozik a szolgáltató iparban több mint 10 éve, elvégzi mindenféle és minden új elem Santeh - építési beruházás, fűtés, csatornázás, vízellátás. Keresek együttműködés jelentős cégek Moszkvában. Őszinteség, a tisztesség garantált! Ez a tapasztalat és a képesség, hogy olvassa el a rajzokat. Van tapasztalata Európában!

Kapcsolódó cikkek