100 nap a hadsereg után

Sajnos, vagy szerencsére, pontosan egy évet (365 napot - mindazokat, akik ott voltak, számítottak a napoknak, és gyakrabban látták a naptárat, mint saját tükörképét) az RF Fegyveres Erők soraiban. Nagyon jó, hogy nem szoktam számolni a napokat, és néhányan, ahogy hallottam, még a hazatérés után is folytatta ezt: megszabadulni a megszerzett reflextől, nem könnyű.







Nemrégiben hirtelen rájöttem, hogy 100 nap volt azóta, hogy befejeztem a szolgálatot. Pontosan 100 nappal, már nem ébred fel reggel 6, nem megy a töltés, nem viselheti ugyanazt a ruhát minden nap, és 100 nap nem érdekel, aki szolgálatban van a része, jön-e a következő ellenőrzés újra, amikor a tervezett területen kimenet és így akár a reggeli gombóc.

Azt mondták, hogy az év repülni, de nehéz volt elhinni, hogy minden nap húzódik a végtelenségig egy hét - ez már a 7. végtelenek, és egy hónap alatt - ez egy hatalmas mennyiségű időt, a skála, ami hatályán kívül esik a felfogás. Különös dolog: minden rendben volt.

Egy évig elestem a szokásos, értelmes, érthető és közeli hozzám az életért. Úgy tűnik, hogy mindent körül maradt ugyanaz: ugyanaz a busz utazik ugyanazon útvonalon, ugyanolyan üzlet a helyükön, a barátaim dolgozni és tanulni, ugyanazon a helyen, ezek egy lány és az egész objektív statikus, mintha rám várt, félnek a változástól, hogy ne emlékeztessen még egyszer az idő múlandóságára és elkényeztetésére.







Szerencsére ez nem történt meg. Az utolsó napon, hazajöttem, és irodai villant a szeme előtt, mint egy nagy rémálom, és másnap csak ennyi történt érzékelhető volt azonos mértékű egyértelműség, amellyel a memóriát még figyelemre méltó, de ez még mindig hülye, és nem a leginkább kötelező film, véletlenül vártunk az esős őszi estéken, körülbelül 5 évvel ezelőtt.

By the way, pontosan a fele a 100 nap után a hadsereg volt ahhoz, hogy tudja a jelentését „barátság a hadsereg.” Azok, akikkel egymás mellett tartott az előző évben, miután körülbelül egy hónap és fél megoldások már természetes és megszokott életüket, nem írok, és persze, nem hívja. Ez érthető: azok, akik megígérték, hogy jönnek, nem jönnek el; azok, akik azt mondták, hogy hívnak, nem fognak; azokkal, akikkel sokat terveztek - visszatértek a szülőföldükre, és most nem mentek el. És figyelmeztettek erről is. Valahol a lelkem mélyén örültem ennek a helyzetnek.

De nem vagyok szomorú, nem. Az idő itt és a hadseregben nagyon gyorsan repül. A legjobb dolog, amit megtehetsz, nem számít a napoknak és a heteknek, hanem a kedvességgel, örömmel, értelemben töltve azokat ", így nem fájdalmasan fájdalmas a céltalanul élt években".




Kapcsolódó cikkek