10 érdekes tény a Angelina Jolie, azt mondta neki a legjobban - faktrum

Faktrum közzé válogatott kevéssé ismert tényeket Angelina Jolie, azt mondta neki a legjobban.

10 érdekes tény a Angelina Jolie, azt mondta neki a legjobban - faktrum
Moviepilot.com

1. A 14 Angelina Jolie élt a srác. „Anya, hadd tegye barátja házában. Ez volt a legokosabb dolog, amit tehetett, mert ily módon voltunk mindig vigyáznak.

Együtt éltünk két évig, aztán beiratkozott tanfolyamok drámai művészet. Most azt gondolom, hogy a 14 éves - korai együttélés. Őszintén szólva, én félek a nap, amikor a lányom viszi be a házba való srácok. Hogy megbüntetem őket - nem lehet elképzelni. "

2. Volt egy drogfüggő. „Megpróbáltam szinte minden a világ jól ismert hatóanyagok. Én egy nagyon sötét időkben, de Jonny (Jonny Lee Miller - brit színész, az első férje színésznő - .. szerk.) Segített látni a fényt. Nem fiatalon hal meg, ez egy nagy siker - sok művész nem szenvedett, hogy esett a sorsom. Emlékszem, egy adagot vett, mielőtt Disneyland. Elkezdtem gondolkodni Mickey Mouse, mint egy középkorú férfi, aki gyűlöli életét. "

3. Angelina Jolie lányuk Shiloh - ahogy apja akarta hívni magát. „Apám azt akarta, hogy neve Shiloh Baptist Voight - tiszteletére a kedvenc teherautó, ahol ő és az anyja utazott Amerika felét, de anyám úgy döntött, a neve Angelina, hisz az apja változata elfogadhatatlan. Ő adott nekem egy bátyja és a kettős nevek - Angelina Jolie Voight és James Haven Voight, hogy a jövőben mi volna a karrier a filmekben, elutasította apja nevét. "

4. Esküvői főtt egész családnak. „Két hétig voltunk készül egy ünnepség az egész családnak. Saját menyasszonyi ruha díszített gyermekek rajzai. Cake határozott, hogy rendelni - ez sütött nekünk Pax. Ring párnák varrt gyerek, és Knox, aki rendelt, hogy elbírja a gyűrűket a folyosón, képzett a makk. Mom Brad - Jane Pitt - gyűlt össze a virágokat, és vett egy csomó őket. "

5. kincsei, csak egy dolog. „Nem vagyok hajlandó, hogy ragaszkodnak az anyagi, de van egy dolog, ami nagyon kedves nekem - ez a táska, amely rendelkezik a útlevél gyerekeknek: mind az amerikai és a francia és vietnami és az etióp és a Dokumentumok az ENSZ-től ... ez egyfajta szimbóluma a család. "

7. Angelina Jolie nem közeli barátok. „Ha észrevette, én is a filmekben nincs barátnője. A valóságban - ugyanaz a dolog. Ha nem vagyok elfoglalva munka, gyakran tartózkodik otthon a férjével és a gyerekek. Nem vagyok nagy rajongója a női összejöveteleken. "

8. Nem tudom, hogyan kell főzni. „Brad mondja én vagyok a legrosszabb szakács a világon! Az első férjem azt hitte, hazudok neki minden alkalommal, csak hogy ne álljon a tűzhely, és nem tudtam lebeszélni. Nem volt egészen addig, amíg nem mertem főzni valamit. Ekkor rájött, hogy nem csalt. "

9. Jolie - egy otthonülő. „Mi teljesen középszerű Brad szülei. A legtöbb időt töltött otthon - Játssz a gyerekekkel, ott kipróbálják és hozzá üzleti találkozók. Extravagáns luxus élet - ez egyáltalán nem rólunk. Talán több figyelmet minket abból a tényből ered, hogy mi volt már híres, mikor találkoztak? Az emberek megszokták, hogy a mikroszkóp alatt minden lépésnél - dátum, terhesség, elfogadása. "

10. A színésznő szerény gardrób. „Van jó néhány dolog. Szeretem nézni, elegáns, úgy, hogy minden csúcsra a szekrény kombinálható bármilyen nadrágot, cipőt minden illik ruha. És van egy hálóinget, hogy néz ki, mint a nappali ruhában. Tudok felébredni, és anélkül, átöltözés, menj a gyerekeket az iskolába. "

Mint a bejegyzést? Support Faktrum kattintással:

Kapcsolódó cikkek