Magnyitogorszk túlélte! Magnyitogorszk - a bajnok!

Emlékezzünk vissza, hogy a sorozat még ki lehetne egészíteni még Magnyitogorszk, de a negyedik játék a hihetetlen hő a szenvedély Kazan csapat képes volt túlélni, és egy fontos győzelem, amely lehetővé tette számukra, hogy fordítsa le a végső ötödik mérkőzés. A találkozó elején a támadások fogadó oldalon, de durvaság vezette őket a nyitó játékban. A 6. percben a „Ak Bars” Három öt ellen ellenfelek, és hiányzott a korongot. Vitaly Atyushov dobja a kék vonal adta a látogatók előtt.

De számlanyitás, a vendégek nem voltak elégedettek, és továbbra is keresni a boldogságot a kapu előtt. 15 perc, Ravil Gusmans gördült ki a kapukat Kazany a „penny”, de nyomja a korongot nem sikerült. Végleges eltávolítása nem tette lehetővé a tulajdonosok létrehozására műveleteket a támadást. Csak az utolsó pillanatban az időszak Morozov tett szlalom végigfut az egész területet, de a leadott már hegyesszög.

A szünet után a „Ak Bars” teljesen uralta a bíróság, míg a vendégek jártak az ellentámadást. Így a 27. percben a vendégek ostromlott Noronha kapu, ütött három egymást követő veszélyes dob, de az eredmény nem változott. Két perccel később, jégkorong játékosok Tatár esett egy esélyt, hogy az egyensúly helyreállítása, amikor a jég eltávolítjuk Kudrna, de ez az előny a bajnok a rendszeres bajnokságot nem használt, bár egy pár jó eséllyel hoz létre.

34 perc elteltével már a szerencse volt az oldalán a „leopárd”, amikor Kulemin ütött egy erős csukló lövés, és a korong eltalálja a fába Noronha - átkelés. Az utolsó percig ismét telt nyomasztó fölénye Kazantsev, de Travis Scott csodát a kapuban. Az utolsó szegmense az intenzív mérkőzés a kép nem változik - „Ak Bars” nekiindulások és hozzon létre egy pillanatról pillanatra, de a lövés nem lehetséges Scott.

Csak a 50. percben Nikulin nyomja ugyanazt a lövés, fúj Kazan áll - 1: 1! De egy perc múlva a lelátókon a korábbi öröm eltűnt. Jan Marek gördült ki a kapun, és tegye a korongot a szárnyak Noronha - ez alátét lehet írni a számlát a kapus, aki szinte az egész játék nagyon megbízható. A legtöbb feszült pillanatokat - a végén. A „Metallurg” után el kell távolítani durvaság részéről Tertyshny. Kazan zár az ellenség a területen, de hiába.

Scott, mint egy mókus a kerék forog a kapunál, de a védők önzetlenül rohan át a korongot. 56 perc elteltével már a bíró eltávolítjuk még egy hokis mindkét oldalon - a csapat két percig játszott 4. 4. A szurkolók elégedetlenek ezzel a döntéssel a döntőbíró és jég dobja idegen tárgyakat. Miután a folytatása a mérkőzés „Metallurg” szinte soha nem gondol a támadást. Az utolsó két percben a találkozó - a push az ellenfél tizenhatoson ül Varlamov.

Zinetula Bilyaletdinov vesz egy timeout. Az utolsó támadás „leopárd” - Scott után a következő tekercs szorosan lefedi a korongot a felfordulás a kapunál. Last minute tart "Metallurg" örökkévalóság, de a "MMK" túlélte! „MMK” - a bajnok Oroszország! Örömkönnyek a Kazan jég.

Sport. ru vezette a közvetítés a mérkőzés.

Igor Kireev, Sport.ru

Orosz bajnokság. Szuper. Rájátszásba. Döntő. Az ötödik mérkőzés

"Ak Bars" (Kazan) - "Metallurg" (Magnitogorsk) „- 1: 2 (0: 1, 0: 0, 1: 1)

Célok: Atyushov (Varlamov) 5:45 (0: 1 - Bol). Nikulin (Vorobiev, Pervyshin) 51:15 (01:11 - bol). Marek, 52:37 (1: 2)