7. rendelet hatékonyan delegáló

Felhatalmazási - egy hatékony eszköz a kezében egy felső vezető. Ez magában foglalja a feladatok átadását és hatáskörét alárendelt, a hatékonyság növelése, a szervezet egészére.
Sajnos hazánkban, néhány sikeres példák felhatalmazás. Fele vezetők elhagyják ezt a módszert, mások válogatás nélkül „dömpingelt feladatai” beosztottak. Az ilyen perverz hozzáállása a delegált akadályt a cég fejlődését, valamint a megfelelő felhatalmazás lehetővé teszi a felügyelő szabad idő a stratégiai feladatokat.

Ha szükség van a megfelelő felhatalmazást?

Top-vezető felelős működésének minden alárendelt osztály. Fontos megérteni, hogy akkor is, ha az átruházó hatóság felelős a minőségi teljesítményt a munka még mindig rajta.
Átruházza hatáskörét a fej legyen a három esetben. Először is, amikor egy szolga fogja ezt a munkát jobban, mint őt. Mert most van itt az ideje a szakemberek, ne félj bevallani magamnak és másoknak, hogy rendes alkalmazottak valami, hogy jobban megértsük. A legfontosabb dolog - a jogot, hogy a potenciális alkalmazottak.
Másodszor, amikor a feje a foglalkoztatás nem teszi lehetővé tette, hogy a probléma. Ön felelős egy adott osztály, de senki sem várja, hogy mindent megtesz a munkát magad.
Harmadszor, ha a küldöttség vezetőjét lehetővé teszi a szabad ideje, hogy a legfontosabb dolog, hogy azonnali végrehajtását.

Egyes vezetők nem hajlandók átruházza hatáskörét alárendelt a következő okok miatt:
1) Úgy véljük, hogy azok jobban. Egy nagyon gyakori tévhit között felsővezetők. Azonban ez veszélyes, mert akkor belefullad a kis dolgokban, megfeledkezve arról, hogy közvetlen feladatokat.
2) képtelenség vezet. Vezetők nélkül vezetési ismeretek megoldja a rövid távú, a jelenlegi kihívásokat, és stratégiai célkitűzések feküdt pigeonholed. Egy ilyen cég vezetője, mint a szabály, hogy kezd „meghalni”.
3) bizalmatlanság. Az alkalmazottak munkáját irányítja a tevékenységét a fejét. A bizalom hiánya az ő részéről, amelynek eredményeképpen a bizalomvesztés részéről az alkalmazottak.
4) A félelem a kockázat. Egyes menedzserek meg vannak győződve arról, hogy ha az átadott feladatok, a személyzet nem fogja érezni a teljes felelősséget az eredményt, és ennek eredményeként a munka hatékonyságát minimális lesz.
5) hiánya a szabályozó mechanizmus. szükséges időben értesítést az eredmények a fejét.

Miért alkalmazottak nem akarok egy munkát?

Együtt a vonakodás a vezetők a megfelelő felhatalmazást, az alkalmazottak nem hajlandó a felelősség. A legtöbb esetben ezek elkerülni a felelősséget és még fel érveket a maga korlátai. Ez azért történik, mert:
1. beosztottak inkább kérje a menedzser, hogy hogyan lehet megoldani ezt vagy azt a problémát, a döntést a saját,
2. Az alkalmazottak félni kritika és a büntetés a hibákat;
3. A hiányzó munkavállalók szükséges információkat és erőforrásokat;
4. nagy mennyiségű munka, a munkavállaló nem tudja végrehajtani a további feladatokat;
5. elégtelen készség, hogy hatékonyan ellátni utasítások;
6. további motivációt a további munkához.

Mint egy további motiváció lehet növekedése fizetni, akciók, szokatlan címek, oklevelek és a hála.

7. szabályok hatékony felhatalmazás

A vezetők, akik szeretnék, hogy hatékonyan átruházza hatáskörét, megfogalmaztam néhány szabályt:

1. szabály felhatalmazást alárendelt olyan szintre, amely szükséges és elégséges végrehajtsa a rábízott feladatokat.

2. szabály: Soha ne végezzen munkát a művész, de csak akkor, ha szükség van, hogy segítsen.

3. szabály: Győződjön meg arról, hogy az alkalmazottak megértik a feladatot.

Szabály 4. Állítsa be a dátumokat kezdetének és befejezésének a munka. Nagy áttörés feladatok lépésekre.

5. szabály Nevelés beosztottak új feladatokat.

6. szabály: Ne engedje illetéktelen feladatokat, azokat megfelelően jár el a hierarchia.

Szabály 7. Ösztönözni kell a beosztottak hatékony végrehajtásának rájuk bízott feladatok.

Gyakori hiba, ha felhatalmazó

Tudtad példa a sikeres küldöttség?

Minden, ami van írva a fenti szinte teljes egészében alkalmazni kell a munkájukat. Azt akarom, hogy egy másik példát. Nem tudom, hogy ez lehet venni, mint egy példát felhatalmazás, de ha elhagyja a vakáció, amely jogszabály eltérő a munkavállalóknak. Úgy tűnik, hogy mindenki tudta, hogy átmenetileg, de érdekes következményekkel jár. Akik itt maradtak meg később, miután a felszabadulás valahogy közelebb valami jobb, akkor megérti és válaszol az én igényeket. Általánosságban elmondható, hogy egy pár változatlanok maradnak az én helyemben. Persze mindenki másképp. Személy szerint én nyitotta meg néhány kilátások befejezése a kollektív. Végtére is, az ügyek átadása nekem, az ünnepek után, néha tanácsos kijöttek a bizonytalan helyzetben az útjába. Ezzel, hogy nem érintett csak akkor működik, de néha a kapcsolatokat a csapatban. Ez érdekes.

Basil, egy nagyszerű példa! köszönöm

Ár: 38 000 dörzsölje.

Az új keveréke az elmélet, amit én, mint a fej, miközben a tanulás és a személyes tapasztalat.

És mi a dolgozók azt mondják erről? Ezek mind boldogok?

De mi ez? Miért jön a szabályokat. Ne etesd a kenyeret. Mindez azért, mert egy különleges eset. egy algoritmus. A menedzser megteremti a feltételeket, akkor a tulajdonos a körülmények, feltételek változása és kezelése. És nem az, hogy egy bejegyzést hűvösebb magad, miért eszmék és értékek feltalálni Axt. És minden, ami itt leírtak miatt a fej egyedül lenni saját magaddal, és a gondolatok és gyorsan oochen 1-10 perc alatt a fejemben.

Egyetértek Vjacseszlav, a kérdésben a küldöttség nem mindig szükséges, hogy csatlakozzanak bármely bizonyos szabályok, a helyzet annyira más, hogy néha a helyes utat, vagy megoldás függ a rugalmasságot, a fejét és a kitermelt Tekintettel a probléma, hanem a néző prizmáján keresztül a kiszabott kanonokok a különböző tankönyvek

Minden egyetért. Ugyanakkor a szabályok 2. és 7. nehéz teljesíteni. 2. szabály: gyakran alárendelt próbálkozás a teljesítmény a munkát, így gyakran segítséget kérni, ami végül kiderül egy felhatalmazás „DIY - lesz olcsóbb.” A szabály 7 teli, véleményem szerint, nagyon addiktív alárendelve a tényt, hogy minden egyes új „tüsszentés” (elvégre ő egy újat!) Kell fizetnie. És ott, és a fő feladatok fokozatosan csökken az állam a „munka -, hogy kávét”

Természetesen mindezen szabályokat kell alkalmazni helyzete alapján és a tapasztalatok dolgozik a csapat (és külön-külön minden egyes eltérő). Hogy van, hogy sok meglepőnek tűnhet, de a fej múlt a szakmai képességei első kommunikációs készség. Igaz - ez a véleményem, és néha akkor csoda, de sok példát sokkal sikeresebbek, akik nem rendelkeznek valamit, ami nem kommunikálni, de csak nem tisztességes. Ezért tartózkodjanak axiómák, és nem bánja, akik úgy felesleges szabályok.

jó minden
Mindig érinti azt az elvet a nyugati modell húzni a valóság
1. milyen területen megnézted szűken koncentrálni beosztottak? Azt hiszem, ez egy könyvelő, ügyvéd, a nukleáris iparban továbbra is kis számú előírások;)
a legnagyobb probléma ebben az egészben az, hogy többségük nem rendelkezik az ilyen hatósági előírások, valamint a rendelkezések Tanszék itt nem szűken összpontosítani
akkor is, ha az, hogy olyan szűk, hogy a felhatalmazás nem lehetséges, mivel nincs összefüggés nak alárendelt működését
már csak a képviselők
2. Az orosz irányzat (nem tekintve a főváros irodák, bár a legtöbb azonos) olcsóbb megtartani a kocsira, amely menetrend szerint 25 + 1 óra;)
és ott lehet igazán az a kérdés, hogy mit és hogyan ruházhatja
3. A szint felhatalmazás elve alapján a „Vasya legyen ez és ez így és így”, írta a fenti ügyek átadása és kiadja az átviteli elvén alapuló által leírt nekem vagy nyilvántartási?

Milyen jó, hogy valaki másnak rajtam kívül érdekel kérdésekben a helyes megközelítés, hogy a küldöttséget.
Összetettsége azonban felfogása ezt a cikket az egyetemi és szándékos moralizálás. Itt vagyok például túl sok olvasni, és nem ebben az irányban. Hogy legalább egy csodálatos könyv Mary Urban „A sikeres valaki másnak a kezét. Hatékony felhatalmazás porlnomochy.” Nem félt bevallani olvasni, van is egy személyes kapacitás és a fejlődés következő.
A téma tényleg elég égő. És egyetértek azzal a ténnyel, hogy bár mindannyian, hogy igen tud. De még mindig szükségünk van a segítségével egy tudományos megközelítés kérdése felhatalmazás. A érdeme ezt a cikket -, hogy lendületet adjon a vita a témáról. Köszönöm Ya'qub.

Michael, teljesen igazad van Mindannyiunknak - olyan dolgok „Lego” a metodichek képzés és mások tapasztalatai. Szerencsém volt ebben a tekintetben - nőtte család egy szovjet gazdasági tervező is felszívódik a sok jobb, mint kiderült. Én nem értek egyet csak egy: a fő kell még született, vagyis először képesek: hogy a helyzet egészét - és kiszámítani a döntéseik következményeit. Csodálkozva és még a horror rájött, hogy ez nem adatott VSEM.V semmi sértő, ez egy veleszületett minőség, ugyanaz, mint az abszolút hangmagasság. Azonban nem rendelkező meghallgatást nem valószínű, hogy szakít a harcot a konzervatóriumban. De a főnökök, akik nem látnak túl az orrukat - sokat. Ahogy a mondás tartja, nem istenek edények - de milyen kár!

Nem mindig a munkavállalók ösztönzése a monetáris díjat. Nem lehet tanítani az alkalmazottak munkáját hatékonyan csak $. Ez tönkreteheti még a leghatékonyabb.

Jó promóció is lehet a következménye, hogy részletes magyarázatot a munkavállaló, aki megkapta vagy megkapja a gyakorlat ezt a munkát. mert Néhány alkalmazottak egyszerűen a megbízást, nem is tudják, milyen célból mögötte. Itt található az a munkavállaló, hogy munkája hozzájárul, hogy ő maga érezte fontos és szükséges a társaság nem kevésbé fontos. Tehát nem minden mérjük pénz.

követelmények:
• Egy számítógép
• Ingyenes internet-hozzáféréssel.
Üdvözlünk! A véleményem. Van egy rendszer, van edzés, van egy termék karrier, távol otthonról. Az üzleti fejlődés, a szükséges idő legalább 3 óra egy nap, a legaktívabb újoncok jönnek a jövedelme több mint 1000 $ az első hónapban. És néhány öregek jöttek a stabilan növekvő jövedelme több mint $ 10,000 havonta 2,5 évig a cég. A nevem Ruslan én személy alá 15 hónap. Mivel nem vagyok nagyon aktív az első 3 hónap van hátra a jövedelem $ 760 tárgyának adott körülbelül 1-2 órát egy nap. Ki tényleg kell a pénz, kérem keressen meg Skype-on keresztül!
Én csak meg Skype. My skype biznesmen93

Stimuláló értékesítési technikák

Van egy csomó értékesítési technikák. Meet - itt van még egy. Minden vásárló kínzó bizonytalanságot kijelentéseket a tervezett vásárlás.

7 alapelvei szakemberek Kathy.

Kapcsolódó cikkek