6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

Nos, kedves tag, úgy döntöttem, hogy menjen vissza, és továbbra is írok diktátorok és más ismert személyiségek: 3

Ma olvastam 6 brutális diktátor, mentek.







#xAB, együtt él a kard - a kard és elpusztulnak # xbb; - ez közmondás nem alkalmas a legtöbb diktátor. Gyakran diktátorok és hadurak végelgyengülésben halt meg, vagy betegség, és az emberek elé kétségbeesés vagy néma gyilkos válhat halálok ritka. A statisztikák szerint, 60% -át a diktátorok a történelemben élt boldogan.

Akárhogy is, a halál néhány diktátor lehet érdekes és tanulságos története. Azt akarom mondani, a 6 legismertebb a világ vezetői és hogyan elhunyt.

1) Benito Mussolini, Olaszország, 1883-1945

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

Testük vitték Milan, a Loreto területén, ahol az elmúlt évben lőtt 15 békés antifasiszták és fejjel lefelé lógott. Járókelők kiköpött a szervek és kővel hajigálták őket.

Mellesleg, egy érdekes tény: Fényképeket a testek akkoriban nagyon népszerű - ők is vettem az amerikai csapatok, szörnyű ajándéktárgyak.

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

2) Adolf Hitler, Németország, 1889-1945

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

Adolf Hitler, mint tudjuk, nem élnek az öregség. Az elmúlt napokban a második világháború, amikor a szovjet hadsereg megszállta berlini Hitler bujkál egy bunkerben alatt Birodalmi Kancellária épülete.

Ekkor Hitler készült néhány gyógyszer, amely lehetővé tenné, hogy meghaljon a saját szempontjából. Megismerte a Mussolini halála, és a megszentségtelenítése a testét, és úgy döntött, hogy a teste kell égetni.

3) Sztálin, a Szovjetunió, 1878-1953

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

Uralkodása alatt a Szovjetunió Sztálin sok embert ölt meg. A hivatalos adatok szerint, közel három millió ember halt meg a táborokban, vagy megölték az évek során. Valószínűleg ez a szám jelentősen alulértékeltek - sokan éhen haltak, a nehéz években az ország számára. Modern történészek becslése a halálozások száma a 15-20 milliót.

A védelem, természetesen az volt érintett, de félt, hogy megállítsa, mert parancsa volt, hogy nem lép a vezető szobájába hívatlan. Sztálin azonban nem jelent meg 10-ig vagy 11-ig, majd beosztott volt bátorsága, hogy mi történik. Sztálin talált a földön egy medence saját vizelet - este elszenvedett egy súlyos agyvérzés, de még élt.







4) Francisco Franco, Spanyolország, 1892-1975

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

Francisco Franco uralkodott Spanyolországban 1939-tól haláláig. Ő kitéve ellenfelei legsúlyosabb cenzúra, s létrehozott egy politikai koncentrációs táborban, és legalizálták a halálbüntetést néhány ember, aki ellenezte neki.

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

Mivel a Kim rendszer, Észak-Korea izoláltunk a világ többi részén. Azonban a problémák diktátor elrejtése sikerült végére az 1980-as évek láthatóvá vált csont tumor a nyakán, és az emberek látni a hírekben, bár Kim próbálva a fényképezőgépet, hogy a tumorok a legkevésbé láthatók .

Ui Remélem tetszett az én postica: 3 Ha értékelni ezt a bejegyzést az érdem, akkor megcsinálom a másik postica, de nem a hat vezetők, és körülbelül hét.

Minden jó hangulatban 3

Ez már egy szezon

Úgy uralkodott Kimirzon.

De komolyan.

És Sztálin köze van? Abban az időben, a szovjet ellenőrzés nem koncentrálódik egy kézben. TC, tanítjuk a történelmet.

Annál is inkább furcsa, hogy a böjtölés kiegyenlített csak a kommunisták és a nácik, bár vegyes. Ez furcsa. Mégis, dudor együtt olyan változatos jelenségek - nyilvánvaló hibát.

És végül, kérem, miért nem említik, mint gyűlöletes számadatok a Bokassa, Khomeini, Pinochet vagy Idi Amin?

Felfedés ág 0

Nem brit miniszterelnök, Churchill példáját. És voltak diktátorok a legkiterjedtebb és könyörtelen birodalom történetében taposás szabadságának százmillió ember.

Roosevelt is, hiányzott a diktátor, akinek lábai átvitt a kabinet.

Felfedés ág 0

Franco és Mussolini. PFE. Én is diktátorok.
Amennyiben nyashka Pol Pot az ő kapa menteni golyók?
Amennyiben Bokassa és Idi Amin azok érdekes és változatos (minden nap egy új ember) menüt?
Pinochet, aki megígérte nekünk a következő bejegyzésben. Enyhén! Követeljük Guro!

6 brutális diktátor, a világ, akik meghaltak

Felfedés ág 0

Valószínűleg ez a szám jelentősen alulértékeltek - sokan éhen haltak, a nehéz években az ország számára.

Kapaszkodni, hogy azok a Sztálin halála után - be is kell bizonyítani, hogy ők a hiba Sztálin. Nehéz tsrany évek óta - ez a második világháború és a polgárháború után. De Sztálin ez csak nem a te hibád.
Valójában ugyanazt a kollektivizálás, mely kapaszkodni Sztálin vezetett arra a tényre, hogy az éhség a falu eltűnt. Az Orosz Birodalom, ez történik, ha néhány év múlva.

Felfedés ág 0

Postica körülbelül diktatorikov ^^

Felfedés ág 0

82 gyakori véletlen

Felfedés ág 0

de miután putinososy zachmyrili azt mondtam, hogy porohobot és liberalopredatel (nem is tudják, mit motiválnak a vélemények), akkor kérjük, add, hogy a lista egy pár ember.

amit mondasz shkolota? Nem puskapor a obamkoy semmi köze. És Merkel hagyja egyedül.

Adtam volna a poszt egyes vezetői az afrikai kontinensen, és a vezetők a Szovjetunió is. Vatan hadd átkozni most, ha tetszik.

de ami engem illet, legalább négy hosszú rés nem diktátorok, de nem zsarnokok a VIR élünk felesleges időt veled, az általuk eltulajdonított.

Köszönöm, sajnos, az összes vezetői poszt nem illik, és azt akartam, hogy tegye lövés, hogy mindent részletesen

Köszönöm szépen, hogy mit csinálsz ilyen hozzászólásokat

alkalom lenne, hogy dobja Picchu - lenne dobta a gépfegyvert plusz SIFCO

Felfedés ág 0

Ön is érdekelt többi hozzászólás cimkék:




Kapcsolódó cikkek