5 titkai koreaiak, amiről fogalmam sem volt, hogy ez hogyan gondoskodunk a bőr, kozmopolita magazin

5 titkai koreaiak, amiről fogalmam sem volt, hogy ez hogyan gondoskodunk a bőr, kozmopolita magazin

„Mi Koreában szinte nem használja krémek vagy kenőcsök. megszabadulni a pattanások. A javítások sokkal hatékonyabb: a filmpermeabilitási eszköz növeli százszorosan. és elég gyakran egy éjszaka. a váratlan látogató eltűnt, - mondja Charlotte. - A kedvenc - Akne pattanás Mester Patch Corsx. ezek költsége egy fillért sem. de tényleg nagyon hatásos. "







2. A micelláris víz - minden alkalomra

5 titkai koreaiak, amiről fogalmam sem volt, hogy ez hogyan gondoskodunk a bőr, kozmopolita magazin

5 titkait tökéletes bőr ázsiaiak: annyira egyszerű és annyira hatékony!

  • Tévhitek a szépség injekciókat és egyéb eljárások. hogy itt az ideje, hogy lebontják

    „A micelláris víz helyettesíti nekem tisztítók a világon - mosolyog Ms. Cho - leveszem sminkje. Azt tisztítja a bőrt. Élénkítő, vagy csak pihenésre. Megszabadultam az összes hab. cserjések. bozót. szerszámok make-up eltávolító. így csak mitsellyarku. Hosszas kísérletezés után én rendezik Real Virág tisztító víz Calendula a Neogen Dermalogy. ez szinte teljesen szerves. egy üvegben lebegő körömvirág szirmok. És van egy nagy járulékos hatás - csökkenti a bőrpír! "







    3. Ahelyett, krémek - maszkok

    5 titkai koreaiak, amiről fogalmam sem volt, hogy ez hogyan gondoskodunk a bőr, kozmopolita magazin

    „Meg lennél lepve. de az utóbbi években a trend lendületet Koreában, hogy lemondanak a tápanyagok és testápolók javára ruhával maszkok. Újra. összetevők hatolnak mélyebbre. a hatás még kifejezettebb. és nem kell dörzsölni a bőrt. Ki a „hetek” nagyon népszerű (Soko Glam egy hűvös 7 nap lap maszk Challenge), csomagolás 14 maszkokat. 2 nap - reggel és este. a különböző készítmények. Így a bőr 7 napon belül különböző anyagok szükségesek hozzá. nem ugyanaz a dolog. "

    4. Bor peeling

    5 titkai koreaiak, amiről fogalmam sem volt, hogy ez hogyan gondoskodunk a bőr, kozmopolita magazin

    Az extraktumot erjesztett szőlő és glikolsav tartják a leginkább biztonságos és hatékony eszköze a bőr tisztítására. Szeretem a héjat impregnált lemezeket. mint Peel Mull hámlás bor Neogenlab. őket sokkal kényelmesebb használni, és nincs kockázat, hogy túlzásba vinni. "

    5. Beauty Víz

    5 titkai koreaiak, amiről fogalmam sem volt, hogy ez hogyan gondoskodunk a bőr, kozmopolita magazin

    „Hiszem. hogy a jövőben az ilyen termékeket. Ez a víz eltér a micella. amely magában foglalja a eksfoliiruyuschie összetevőket. azaz nem csak helyettesíti a szert. smink eltávolítása és alakformálás. de a héjat! "

    ← Kattintson a „Like” és kövessen minket a Facebook-on




    Kapcsolódó cikkek