3 nap

3 nap

Miután egy merész emberrablás az állatkertben öt ritka állatok, amelyeket vissza jogos helyét a kényelmes nyitott ketrecek, Anna Kő átképzett származó genetikusok a nyomozók, és elment egy hosszú utazás Egyiptomba, Tibet és még meglátogatta a híres Stonehenge. És ez csak három nap volt rá ruházott a keresést egy mágikus amulett, melynek részei szétszóródtak a legtávolabbi részein a világ. De ha Anna nem fog kivonat minden a darabok az amulett, és ne kösse őket össze, majd az egész fehér fény véget, és még kirdyk és zatemnachnetsya leghitelesebb világvége!

Így a csinos szőke elegáns szemüveget kell sietni, mert a túl nagyra törő gazember azon után ezt az amulettet, ami biztosítja neki a korlátlan hatalmat az egész bolygót!

3 nap

Teljes verzió letöltése ingyen | Nem szükséges kulcsot

A játék általában elég jó, világos és egyszerű. Vannak szokatlan rejtvények, hanem egyszerű. De monoton keresés „megtalálják a sziluett és alkalmazni” podbeshival alkalommal.

Kipróbált - Kaspersky még esküszik, és ennek megfelelően a fájl sérült. Az összes többi játék minden rendben. Én letöltöttem a játék itt a méret a forrásfájl 2199034848 bájt. Láttam egy másik helyszínen ezt a játékot - majdnem háromszor kevesebb - 884 316 748 bájt. Talán van valami ragaszkodik? Persze, én nem igazán értem.

Natalie, ez furcsa, hogy van Kaspersky dolgozott ebben a játékban. Én is, a Kaspersky, már ringatta ezt a játékot, és a víruskereső hallgatott.

Natalie tűnik antivírus hamis terhelést. Natalie, egyetért FG.

Srácok, nincs áram! Mi van ezekkel az emberekkel. Elvégre, ha tudjuk, hogy a „fizika”, „dinamikus” nem léteznek önmagukban a képernyőn! Abszolút mindent, amit látunk előírt „szám” - a képlet szkriptek! Ezért vannak olyan emberek - az egész csapat - amely előírja, hogy a fényképezőgép hogyan (viszonylag) Me-e-e-Lassú zoom. Gondolj valami egy fél órát. Aztán me-ee-lassan elhajt. (Milyen adatokra lesz, a játékos, hogy a fene.) Aztán valaki megszólalt. Meg kell nyomni az egér egy párszor.

Reggel én befejezni a bónusz. Tetszett, hogy sokkal több, mint a fő része. A legfontosabb dolog gyorsan véget. Mint egy alternatíva: az első választottam, szerelem és a házasság, akkor a gonosz mappát és a korona sötét hatalom. Dosobrala minden gyűjthető tárgyakat, nem sok hozzá. Örömmel tartott bónusz játék szürke cellákban. Ismét merci

Ochepupennaya játék. Imádom ezt a sorozatot. Ez egyike azon kevés sorozat játékok, ahol a játékok ochshuennye. Játék megmutatja nekünk, mint kimondani egy másik értelmezése „Szépség és a Szörnyeteg”. A telek mesél az unokatestvére Leo és az ő kis felesége, Beatrix mileyshey amelyhez fogsz egy esküvő. Ah, ez az esküvő. Már felkészülés egy torta és egy pohár pezsgőt, de aztán látja, hogy a vár életre, és minden vált szörnyek. És te, mert nem akarta, hogy részeg, és felejtsd el, és meg kell menteni a lakosság a várat. A bónusz játék fogja mondani.

Add scanwords és Smeshariki és Kotopes

Úgy vélem, hogy az alkotók a sorozat nem képesek megállítani az időt. Az első három, valamint írt Marina Hoti csodálatos és csótány, hanem kövesse a Kaká. Még írás róla frusztráló nem különösebben kívánatos. Éppen úgy, mint mindig. Susan iszik teát, és keresi televizir- bumm! ő snegu- pogonya- zlodey- pogonya- csapás sharam- Susan pobedila- haza, és befejezi a hideg tea. A mini-játékok, amit keres idegesítette rám. Anélkül, hogy a kártya hosszú ideig is fel kell függeszteni, ő is nagyon horoschie bűn itt.

Ismét rettenthetetlen Susan is alábbhagy Worlds!

Érdekes, de unalmas. Due kakoy- a fájdalmat és a bosszú megszállottja lány, kitaszították 03:00 idejüket. A játék az első rész bal hitetlenkedve. Szép kis gyűjtemény, de minden mást is unalmas, unalmas.

Add Grand Theft Auto: San Andreas

Nos, mint mindig, ha a szimuláció Prinesi- mint Reach, az egyszerű folyosón csak a kezdet és dalshe- nehéz. Próbáltam hogy menjen át a játék előtt, és angol, valamint russkom- nem az enyém. Műfajok Quest és Prinesi- Hozd bypass oldala (pervye- miatt nagyszámú párbeszédek és gyakran nehéz ellenőrizni, komplikációk miatt vtorye-).

Mindkét rész a játék valahogy nem hajlott.

Én, mint Anna, fúrt már a közepén. Még van a gyűjtemény nem ihletett. töröl

A játék érdekes. A telek nem eredeti, ilyen sokat. Világos, szép. Animáció Live. DE. fáradt játszani, véleményem - nos, nagyon feszített. Többször zárt pihenni. Azt hittem, hogy nem volt egy bónusz. Mégis mernek játszani, hogy a végén, bár dosobrat gyűjtése, ezek zagogulinki. Túljátszanak csak nem fog

Imádom ezt a sorozatot, különösen az első három, a negyedik volt unalmas Lássuk, mi lesz az ötödik rész

Kapcsolódó cikkek