22 éves ex-barátja, a 70 éves Calvin Klein beszélt a tervező regénye

22 éves ex-barátja, a 70 éves Calvin Klein beszélt a tervező regénye

Roman Nick Gruber és tervező Calvin Klein tartott két és fél év

22 éves ex-barátja, a 70 éves Calvin Klein beszélt a tervező regénye

A szeretet Nick dobta a katonai szolgálatát, és költözött a barátja

Gruber Romeo becenevén találkozott Klein volt, amikor 20 éves, és ő volt a hadsereg. Azt hiszi, hogy jöttek össze, mert az a tény, hogy mind a szegénységben nőtt fel. Anya Gruber ült börtönben kábítószer-kereskedelem volt, amikor 15 éves volt, és Klein, a fia magyar bevándorlók zsidó származású, nőtt fel a Bronx egyik legszegényebb területein New Yorkban. Az új Gruber esett szolgálnak a hadseregben, és költözött Klein ő manzárdlakosztályába Manhattanben. „Ő megtanított sok. Hogyan kell viselkedni az idősebbek. Vele utaztam a világ minden tájáról, több utazási tanítják. " Azonban ő maga tanult valamit Klein: „Azt tette menni McDonald és kap egy Big Mac, amelyben kérte a pénztáros, ha van hamburgert, közepesen sült hús. Beleharapott, majd azt mondta: „Ó, mi ez?!„”.













22 éves ex-barátja, a 70 éves Calvin Klein beszélt a tervező regénye

Klein féltékeny volt barátja, aki 48 évvel fiatalabb

Gruber most találkozik 48 éves John Luciano, unokaöccse a híres gengszter és maffia 50s Lucky Luciano. Gruber azt állítja, hogy Klein bérelt magándetektív, hogy kövesse, és az új barátja. „Nem tudom, miért csinálja. Elfelejtettem, most boldog vagyok, soha nem voltam olyan boldog, mint most. " Luciano egy interjúban, viccelődött: „Az a vicces, amikor a szex a barátjával, és vegye le a nadrágját, majd a nevét az ex-barátja alsónadrágban néz jobbra az arcodon!”. Gruber viszont megy, hogy kiadja a könyvet élet Klein a következő évben.

22 éves ex-barátja, a 70 éves Calvin Klein beszélt a tervező regénye


Marina Golubeva, kép Bulls Press

ajánlott




Kapcsolódó cikkek