144 véleménye a jég királyné Moszkva, Kuzminki, Marshal Chuikov Street 3

Az árcédula jelzik egy árat és felszerelése van, és hangot adni, és a pénztárnál, az ár magasabb, és ez a tiszt tévedett. A követelmények eladni ezt az elemet a megadott ár az árlistában, hogy van. Hogy. Ez egy nyilvános vételi ajánlatot megfelelnek kudarc és felér más mentség. Erősen nem ajánljuk, hogy vásároljon valamit a boltban, ha kedves az időt, és nem tartja magát, hogy együgyű.

Nem a házasság, mint a görbe

25/12/16 szerzett kabát és prémes kecske. A gallér van varrva mágnesek. Amikor a gallér kerül ki, a mágnesek egy (!) Raktári gallér ragasztott és kapuk gyűrött. Eleinte én fordult az oldalon. Küldtek a cég, hogy javítsa ki a hibát. A stúdióban nem tudtam kijavítani ezt a hiányosságot, és egy héttel később mentem a boltba, hogy visszatérjen a tételt. Ott, én biztos, hogy a vállalat képes kijavítani a másik irányba. Ismét elmentem a stúdióba. Ott azt mondták, hogy a lyuk maradhat. Elegem ezt rohangál, és. további ›

Akart vásárolni egy kabát, kiválasztani az ára -20% azt mondta az eladó, de azt mondja, hogy. Pomeroy egyetértettek abban, hogy podoshyut. Meglepetés várta a pénztárnál: hamovatye eladónő azt mondta, hogy el kellett jönnöm, legfeljebb 24 szám, ha szeretnék egy kedvezményes, állítólag tudom magam, amikor osztoznak, és hogy az árcédulát nem számít. Hogy így van, és a törvény, és lényeges, hogy az ügyfelek? Elfújta semmit, csak elrontotta a hangulatot. 28/11/16 A Űrkikötő, Samara.

Nincs külföldi márkák al franco, Jörg Weber, a városi divat a férfiak. Találtunk információt őket, akkor nem, t. Hogy. Nem léteznek. Valószínűleg ez a nagyon „Hókirálynő” jöttek fel és kérdések a külföldi ruhát. És a tervező ezeknek állítólag „különböző fokozatok”, a legvalószínűbb, egy, a dolgok nagyon hasonlóak. Láttam két zakó ezen márkák, 1-1, csak egy van írva al Franco és a többi uf4m. Általában egyenes ikrek, csak egy hozzá a szőrzetet a motorháztető. további ›

Gyermekek kaptam egy kártyát a kedvezményt a „Hókirálynő” az összeg 3000 rubel. Az a tény, hogy van egy korlátozott ideig (1 év), a boltban nem volt figyelmeztette. Míg az összes „gazdag” termékskála talált valamit, amit többé-kevésbé jönnek, több mint egy éve. Most a kártya érvénytelen, és 3000 rubel. Meg kell adni a boltban. Azt hiszem, ez illegális gazdagodás. Biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül ebben a helyzetben, és a nem realizált jövedelem „ajándék” kártyákat is elég lenyűgöző. további ›

Valóban: ígért grafikon 2/2 (azaz dolgozni 10-10 ..), S / N 12500 (fizetés kitermelés)% a személyes értékesítés. Átlagban kell menni 25. Tény: menetrend - először dolgozott 6 egymást követő napon át, majd 3/2, 3/1 most meg ütemtervet, és 9-11 (jobbról az árut, reggel és este), sn NEM! % Árának alig több mint 300 m. P. személyes értékesítés! Hiány az eladó fizeti a bírságot lehet rögtön a kék, és így tovább. D. Légy óvatos!

A férjem és én a mai napig már rendszeres vevők a boltban. 14.12.13 belépett a stúdióba boltba, hogy vegye fel a javított hagyta ott korábbi báránybőr (mellesleg itt szerzett tavaly), abban az időben, rajtunk kívül a fogyasztók még két embert és tanácsadók figyelt teljesen tele van, és minket is beleértve. A kilépés a hatálya alól a biztonsági őr megállított minket, és követelte, hogy nyissa meg kézitáskák és a tartalmát mutatják. Kérdeztem az oka ennek a követelménynek, mivel a keret nem cseng. további ›

A boltban, "The Snow Queen" Szaratov LLC "Kereskedelmi" vettem egy kabátot. A gyártók azt állítják: „Kiváló ül az alakot.” Egy hét razosholsya varrás a hátán. Jöttem a követelés, hogy a boltban. Azt mondta: „Ha láttad, akkor nem elég neked”, azaz nem gyártási hibák és varrás razosholsya én hibám ... Tipp: körbejárja az oldalán a boltban.

Néhány nappal ezelőtt vettem a boltban Togliatti téli kabát Park. Ár nekem egyszerre tűnt túl magas a hétköznapi dzseki - 16 000 dörzsölje. de az eladó biztosítja, hogy a töltőanyag párnázata szösz, szőr a napellenző - a oposszum. Úgy döntöttem, hogy ha egy dolog még mindig meleg, érdemes a pénzt. Abban a címkét, amely a ragasztó közvetlenül a boltba eszközzel „pihe kabát női oposszum szőr.” Nem kétséges, felmerült, a dolog vásárolt. Házak elkezdte tanulmányozni a dolog, és belsejében található. további ›

Élek a város Barnaul, bolt Hókirálynő jött hozzánk a közelmúltban, minden jó, az eladók jól működik, mindent elmond, felveszi az összes ízlése. De egy nagy hátránya az üzletben - üzletvezető, ő viselkedik úgy, hogy nem fogja azt mondani, hogy ez a rendező kifejezni szőnyeg alatt megy a mozi, az eladó felemeli a hangját az ügyfelek. Szeretnénk, hogy bizonyos intézkedéseket. Csak azért, mert folyamatosan változik személyzet.

Kapcsolódó cikkek