Kazahsztán Premier League-ben a semmi közepén

Függetlenítés a harc a bajnoki elhalasztották az utolsó fordulóban. De a „Astana” van egy sokkal jobb helyzetben van, mint a „Kairat”. A főváros klub nyerni „arany” elég volt, hogy legyőzze a „Akzhayik” natív falak, és ne nézd meg a találkozó eredményéről részvételével Almaty. Ural is megnyerte a versenyt „Taraz” a tizedik helyre, már mentálisan készül az átmenet stadionban. A házigazdák várható az első percben rohant előre. És a 8. percben a római Murtazaev közel csapott Vjacseszlav Kotlyar. Egy idő után, a 45-ik számában „Astana” újra átvette a játék vége. Murtazaev tört be a tizenhatos eltelt két ellenfél, és ütött egy szűk szög, de a hit a „rács” kívülről. És miután ez Serikzhan férfi lőtt távolról fölé pattant. A vendégek a támadások, úgy tűnt, nem is hiszem. 37 perc elteltével Junior Junior Kabananga kimaradt a megfelelő pillanat, ütött a fejét egy vonal fölött a kapust. És csak a szünet előtt egy kongói pár méter küldte a labdát egyenesen a karjaiba a labdát. Csak a második félévben, a túlnyomó versenyelőny astnintsev végül megtestesülő célokat. 51 perc elteltével Junior Kabananga fogadott egy adást az Murtazayeva tört be a tizenhatos elmúlt két védőt és a lövés pontosan át a túlsó sarokba, a labda repült a sáv tetején a „rács” - 1: 0. Söprés hosszú távon, a házigazdák nem állt meg, és hozhat az állás nagy percek alatt. Azonban Murtazaev első lövés hiányzott a cél, majd a szög a kapus megüt a kapus. 62 perc elteltével Patrick Twumasi balra két védő a büntetés és mások lövés alá tekert, de Kotlyar ugrás megmentette a csapatot. Hamarosan Ivan Majewski három méter fejesét kezére a kapus „Akzhayik”. Eredmény maradt „csúszós”, amíg a végső pillanatban sérülés idő, amikor a kamra Marina Tomasova zárva okos Junior Kabananga, alkalmazni egy dupla - 2: 0-ra. Ezzel a győzelemmel „Astana” nyert egy negyedik lett a bajnok, megelőzve a „Kairat” egy ponton.

„Kairat” az utolsó körben vette a maga területén „Aktobe”. Hogy megőrizze az esélye „arany” -ban lakosok kellett nyerni, és várja a gyújtáskimaradás a „Astana”. Vörös és fehér kivitelben a szezon szinte nem veszít, de a végső játék valójában megoldotta a problémát megőrzése tartózkodási elit részlege. Almati közvetlenül rögzíteni az ellenfél térfelén. És a 6. percben a vendégek Andrei Sidelnikov bizonyították képességeiket, miután megverték Isael da Silva Barbosa hit az arca. Egy idő után sikertelen eltávolítása Joseph Nane majdnem megszerezte Isael da Silva Barbosa, de a brazil küldte a labdát a fenti cél. A vendégek néha találkozni kontrát, de aggódom Stas Pokatilova csak messziről. Közelebb szünet több időt, hogy hangsúlyozzák a veszélye támadások Andrei Arshavin és Isael da Silva Barbosa. És 44 percre Almaty még nyitotta a pontszám - egy szöglet után Nyain Isael da Silva Barbosa vágja a labdát a saját kapujába - 1: 0. A második félidőben a házigazdák jöttek ki, tudva, hogy a „Astana” egy párhuzamos találkozó nem különböztethető meg magát a játék, „Akzhayik”. És a tulajdonosok bátorságot, hogy gyorsan megszilárdítsa saját javára. 52 perc elteltével Elek Ákos elfogott pontatlan továbbítása az ellenfél a büntetés és mások otpasoval Gerard Gough, aki lövés pontosan a távoli alsó sarokban - 2: 0-ra. Azonban a házigazdák, majd lelassul. Talán felismerte, hogy „Astana” még mindig nyitott a kapu az Ural. És a végén egy óra játék a vendégek sikerült otkvitat egy cél. Tomas Šimkovič szidott egy szöglet után, és nyomja meg a sarok közelében. De tíz perc után a „Kairat” újra hibázott kényelmes. Isael da Silva Barbosa talált egy adás a jobb szélén Arshavin, aki hibázta a távoli sarokban. De az utolsó gólt a mérkőzésen volt a vendég fiók. Ez történt a hetedik percben kiegyenlített. A vendégek szerzett büntetést lövés, és Shimkovich a „pont” nem tudott legyőzni Pokatilova, de ő is sikerült lehúznak, kitöltése kettős - 3: 2. Győzd ez hiányzott a labda „Kairat” nem akadályozta, hanem a polgárok Almaty ismét elkészült a csak a második bajnokságot.

Ki volt a rekord a maga számára a harmadik hely „Ordabasy” célja, hogy töltsenek ki egy sikeres szezon hazai győzelem. Különösen azért, mert az ellenfél volt Astana „Okzhetpes” vánszorog a farkát az asztalra. A vendégek nem ellenezte e csapni az ajtót búcsú indulás előtt a Premier League-ben. Kezdeményezés azonban azonnal birtokba vette a haza. 20 perc elteltével Nikita Bocharov ütött közel a lövések, és hamarosan Azat Nurgaliyev ugrott mögül Vitaly Volkov vissza küldte a labdát a kapus felé a túlsó sarokban, de a labda, és ebben az esetben találta magát a kapuban. Egy óra múlva a játék, és a vendégek kezdtek megnyilvánulni előtt. Ő állt ki, különösen a „Okzhetpes” Timur Dosmagambetov. Kinyitotta a pontozási 41 perc, küld egy gömb a „kilenc” - 0: 1. Azonban már a debütáló második felében visszaállította a mérleg Shymkent. 51 perc helyettesítő Preszlav Yordanov zárva fészer Bocharov, ütő a cél, néhány méter. De a tulajdonosok is hozzászokik a támadást, és hamarosan lehetővé tette, hogy az Excel ismét sinegortsam - Oleg Nedashkovsky nyerte a párbajt Almaty Bekbaeva - 1: 2. Azonban a „Okzhetpes” nem tudta megtartani, nem csak a győzelem, hanem a döntetlen. Az utolsó pillanatban Yordanov volt mesterhármast. Kezdetben Preszlav elfogyott a kapus egyesével, majd lezárt okos etetés sarok - 3: 2. Így a „Ordabasy” nyert egy erős akaratú győzelem, a szezon pozitív elem.

„Irtysh”, hogy a 33-ik forduló közeledett kedvenc a harc a negyedik helyen. Otthon győzelem a „bányász” Pavlodar garantált hozzáférés az Európa Liga. Karaganda befejezni a szezon már nem harcolt, de remélte, hogy megtartja hatodik helyre. Miután több sikertelen szezont „mol” egy ilyen eredmény lenne emelkedik. A csapat nagyon okosan kezdte a harcot, azt mutatta, jó mozgás, de az első félévben, sőt, még nem hozott létre semmilyen akut pillanatban. Hadd vegye figyelembe ártalmatlan hosszú lövés. És hamarosan a szünet után, „Irtysh” készült először ideges vendégeket. Carlos Fonseca zárva az ellátási nézőpontjából Rodrigo, de Igor Shatsky látványos védést. Pavlodar közeledik síp kezdett sietni, és ez nem a legjobb módja befolyásolja a hatékonyságát támadásokra. 79 perc elteltével Ismael Fofana ugrott egy randevú a kapus, de a védő az utolsó pillanatban sikerült ütni a labdát a lába alól. Úgy tűnt, Pavlodar, és nem tudja, hogy a megszorítások az ellenfél, de a 92 perc, az ő szava Fonseca mondta. Carlos ment ellenfele, berontott a tizenhatos bal oldalán, a fodros a labdát szorosan messze post - 1: 0. „Irtysh” kikapta döntő győzelmet magának, és nyert egy jegyet az Európa Liga, a szezon végén.

„Tobol” elveszett pontokat Karaganda, megengedte magának, hogy kap körül „Irtysh”. De Robert Yevdokimov csapat még esélye, hogy bekerüljön az európai kupák. Nemhogy győzelme kostanaytsy a siker nem volt elég. Az utolsó fordulóban a „Tobol” vitt haza „Atyrau”, amely célba a szezon tartott, váltakozó győzelmek és vereségek. „Tobol” nem mentse el a szekrénybe, és a 10. percben nyitotta meg a pontozást. Miután a bejelentés a Dmitrij Miroshnichenko jobb Ucha Lobjanidze vágja a labdát a távoli post, ahol Alex Shchetkin ősszel megüt a net - 1: 0. Pontozás, a házigazdák játszottak pragmatikusan, nem teszi lehetővé az „olaj” a támadás. A szünet után azonban a felvett résztvevők és kezdte meg hiányosságokat a védelmi az ellenfél. 51 perc elteltével Anton Chichulin vendég volt jelölve gyilkos távoli lövést, de Dmitri Nepogodov tükröződik fenyegetést. Hamarosan, a kapus, „Tobol” újra bizonyította képességeit, nem teszi lehetővé a labdát repülni alá tekert. Miután ezek a „harang” kostanaytsy ismét átvették a kezdeményezést. És 61 perc, megerősítette előny. A vastag a játékos a büntetést, „Atyrau” labda visszapattant a Arturas Artūras žulpa, és azonnal lőtt a bal alsó sarokban - 2: 0-ra. „Tobol” hozhat a számla akár egy nagy, de Miroshnichenko lövés fölé pattant. Ennek eredményeként a „Tobol” gondoskodott arról a győzelem, de ez nem volt elég ahhoz, hogy az európai kupák.

A párbaj „Taraz” és „Kaisar” nem volt torna értékét. Ugyanakkor a motivációja Kyzylorda néhány még megmaradt. „Steppenwolf” abban a reményben, hogy a szezont a magas magának a hatodik helyen, amelyek jelentős része a jelenlegi bajnokságban. „Taraz” kifejezés búcsút a Premier League hazai győzelem. A bemutatkozó mérkőzés volt a vendég, de hamarosan zhambyltsy elhangzott a játék. 23. perc: Maxim Feshchuk jelölt házigazdák gyilkos hosszú lövés, de szerencsére a vendégek, a labda berepült a cél. Hamarosan ukrán csatár Marcel zavarta Islamkulova már szabadrúgást, de a kapus Kyzylorda nem hagyja, hogy a labda repülési alá tekert. A vendégek válaszoltak 31. percében, amikor Toktar Toktar Zhangylyshbay majdnem lelőtte a kapu néhány méterre volt, de a labda a távoli post után lumbágó a jobb. A második félidő is elhagyta a „Kaisar”. És a 58. perc Dmitrij Evstigneev gyönyörű lövéssel kívül a büntetés nyitotta meg a gólt - a labda repült át a túlsó alsó sarokban a bárban, és leesett a „rács” - 0: 1. A 68. percben a házigazdák is megtérüljenek, de eltévedni Feshchuk párbaj Nepogodovu után, hogy nem törik meg közelről. Befejezve a mérkőzés, a vendégek kisebbségben vannak - a támadás a kapus Milan Bojovic shlopotal második sárga lapját. Így aztán a szerb csatár megsérült ebben az epizódban, és viteték a területen egy hordágyon. De Kyzylorda tartani a győztes és tíz férfi. És neki köszönhetően, befejezte a bajnokságot a hatodik helyen.