Életrajz Gregory Verichev

Születési idő: 1957/04/04, a

Grigorij Verichev - egy jól ismert sportoló, és megtiszteltetés szovjet mester a harcművészetek judo. Ő már többször nyert bajnoki címét a világbajnokságon, a bronzérmes az olimpián, Tournament of Champions Druzsba-84 és a Jóakarat Játékokon. Verichev sokszor nyert bajnokságok a Szovjetunió, valamint az európai és a volt tulajdonos a világbajnokság.

Mi kiváló pólók Sambo a termelőtől.

A korai években a sport karrierje

Született Gregory Verichev Kungur Perm régióban, de 1969-ben költözött családjával a város Szverdlovszk és ott kezdett, hogy részt vesz Sambo. Ő szolgált ebben a sportban a különböző területi versenyeken, míg 1974-ben áttért a judo.

Kezdett komolyan tanul judo, Verichev költözött a város Cseljabinszk, hogy a vonat a híres edző Yusupova. 4 év múlva, Grigorij Vlagyimirovics immár Európa-bajnok a csapat, valamint a bajnok a Szovjetunió.

1989-ben Gregory Verichev visszavonul, és megy Japánba, ahol dolgozott három évig, beszél versenyek fogás. Hazatérése után, ő vette fel coaching. Azonban Grigorij vezette a Cseljabinszk judo klub, amely névadója Vericheva, ahogy ő is tanácsadóként az orosz nemzeti judo csapat edzője Ural katonai körzet.

Az eredményeket az ő munkájával lehet becsülni, mint egy edző, nézi a sikeres tanítványai:

• Yuri Styopkin Cseljabinszk;
  • Alexander Mihailin Moszkva;
  • Tamerlan Tmenov származó Vlagyikavkaz.

Annak ellenére, hogy Verichev foglalkozó sport karrierje 17 éves, az eredmények még mindig nehéz elérni számos új generációs sportolók.

Jellemzők sporttevékenységek

Sok adatok azt mutatják, a valóságnak a legenda Gregory Vericheve, beszél a tény, hogy ő a tulajdonosa egy egyedülálló rekord eddig - nem egy start egész sport karrierje a harcos nem jött vissza anélkül, hogy egy érmet.

Szintén közismert corona vétel Vericheva - front vonul át, amely képes volt nyerni többször.

Karrierje során a sport Gregory részt 187 különböző versenyeken, tarthatna mintegy 800 harcok és kapott 161 érmet különböző érdemben, amelyek közül 14 nyerte meg a világbajnokságot.

Ő is megkapta az Order „Érdemérem” és egy érem kiadott bátorságért. Gregory Verichev kilencszer bajnok a Szovjetunió judo egy nagyon kemény verseny, mert a Szovjetunió bajnokság bajnokságok nevű kis bolygó miatt hatalmas területen.

És mégis, annak ellenére, hogy számos trófeát, Grigorij sajnálta, hogy soha nem nyert olimpiai aranyat. Ez akkor lehetséges, ha nem lenne a bojkott az olimpiai játékok Los Angeles, zajlik a 1984. Aztán Verichev részt vett a „Barátság” verseny, amely bár egyenlővé a játékok, de nem volt a mérkőzés ezen a szinten. A koreai olimpiai aranyat is sikerült megszerezni szerint a sportolók, edzők, ha túlzásba rengeteg, mert féltek a felelősséget.

A memória a nagy judokákat minden évben az All-orosz verseny között juniorok halad. Név Vericheva elemzi Junior School sport Cseljabinszk.

Mintegy más birkózók judo elolvashatja a mi enciklopédia.