Cup Karyaly

Oroszország - Finnország

Ma az orosz nemzeti csapat fog játszani az első mérkőzés a Karjala-kupa. Csapat Oleg Znarka megpróbálja bosszút a finnek.

Az orosz nemzeti csapat tart két nagyon érdekes játék a Karjala-kupa. A harmadik nem valószínű, hogy a gyermekeink számára komoly kihívást jelent. Ha nem üt a csehek olyan készítmény is, általában nincs értelme, hogy összegyűjtse az összes legerősebb a Euro Hockey Tour.

Hat gól az elmúlt évben, a csapat Oleg Znarka hiányzott csak kétszer a játék ellen Kanadában a világbajnokság döntőjében elleni mérkőzésen a finnek a Karjala-kupa.

Ez volt az első és az utolsó.

Az orosz válogatott nyitotta a szezont vereség a finnek a Karjala-kupa a pontszám 1: 2

Az orosz csapat elvesztette az első mérkőzés az új szezon. Helsinkiben részeként kezdeti fázisában az Euro Tour, a csapat elvesztette a házigazdák Karjala Cup finnek a minimális pontszám 1: 2.

Ebben a szezonban a mi játékosok különleges, mert ő lesz koronázza a jubileumi, a 80. a sorban a világbajnokság. És vigye el a Moszkva és Szentpétervár. Milyen problémát hozott ezen a versenyen, nem kell magyarázni, hogy az orosz csapat. És, hogy felkészüljenek a harc az „arany” csapat Oleg Znarka most kezdődik. Noha Eurotrip maga már régóta tekintik fontos esemény, és ez szolgál több mint egy bemelegítés a csapatok és a szurkolók. De ez alkalommal az edzői stáb az orosz csapat nem intézkedik „Ifjúság ellenőrzés” és más kísérletek, kéri a legjobb abban a pillanatban. Az optimális összetételű, hogy összegyűjti az azonos, különböző okok miatt nem működik - a sérülések megelőzése és a családi körülményeket. De a fő.

Az orosz nemzeti csapat debütáló szezonban az új Euro Tour átengedte finnek. A korong Ilja Kovalcsuk finnek válaszolt két pontos lövések Kukkonen és Kontiola.

Finnország - Oroszország - 2: 1 (1: 1, 0: 0, 1: 0)
célok:
0: 1 - Kovalchuk (Grigorenko, Grigoriev) - 15:22.
1: 1 - Kukkonen (Huhtala, Ohtamaa) - 16:56.
2: 1 - Kontiola (Lepistö, Hietanen) - 49:58 (5x4).
Büntetés: 2-14.

Ismerje meg a csapat indult óvatosan a pusztulását több támadást számosak, és az első taps a közönség után kaptuk teljesítményű eszközök, amelyek ismét hangsúlyozta aktív védelem mindkét csapat. Hengerelt a játék kezdtek megjelenni és működni kapusok. Ilya Sorokin az első percekben azt mutatta, hogy nincs kiindulási remegni nem Metsola kollégája felelős, mint a benne intézkedéseket. Az első veszélyes pillanatban jött meg a kapuit a vendégek a hetedik percben, de nem tudott Yormakka után lumbágó Hartikainen visszajátszás.

Izobrzhaenie / Fotó: Public domain

Oroszország - Finnország - 1: 2 - az első szegmensben a játék, a vendégek és a házigazdák szerezte a korongot. Mid játék korcsoláyzott fej nélkül. És a harmadik periódusban finnek szerezte a cél a presztízs. Az oroszok okos jelölt csak Ilja Kovalcsuk. Ez történt a 16. percben a találkozó. A finnek pontos lövések célt, és válaszolt Kontiola Kukkonen - 17-én és 50-én percig.

egy érzés, hogy sok jégkorong játékosok megharapta. jól van az NHL-t, ahol úszni fog a zsír és Freestuff zsákmány. Rossz, hogy az NHL-birka kihegyezett rendszer keretében a klubok, nem egy csapat.
Befejezi az „a védők fáradt.” ha fáradt EXT, akkor mi a helyzet a világbajnokság és a több ou tud beszélni - csak nyugdíjba ezek fáradt

Ja nem egy gép, így a gép

Még hazafias dalokat elveszett?

A proserom!
Ma a csapat nem volt

Minden ugyanaz a szomorú, hogy Mr. ranshe.Zachem játszani, ha senki nuzhno.Eto ül a fejét, hogy ne üsd semmit, kivéve a tésztát

Pólyák Radulov rag

sajnos Ahogy az várható volt a csapat körülbelül halálát okozta, hogy valaki egy csapat

Nos Th 3 öt szerzett meg a World Cup - vagy nem)))))))))))?

Visszatérés Bykov és mi készséggel

Nos, a finnek megmutatták mi, hogyan kell játszani jégkorong! Már van.

Csapat Oroszország legyőzte Finnország a mérkőzés az 1. fordulóban a Karjala-kupa. A találkozó, Helsinkiben tartott, véget ért a pontszám 2: 1 (1: 1, 0: 0, 1: 0) mellett a gazdaszervezetek.

A vendégek megszerezték a vezetést a 16. percben: Grigorenko küld kell a jobb szélétől Kovalcsuk, Ilya hosszú kéz verte a kapus szerzett egy üres net.

Egy perccel később a házigazdák felújított paritás. Kukkonen felvette a korongot a kék vonal a bal oldalon, közel a kapuhoz, és dobta erőteljesen át a túlsó sarokba alatt Sorokin csapda.

50 perc elteltével, „Suomi” volt egy hűvös támadást, amely végződött pontos dobja Kontiola közelről. Mosó landolt ló Zajcev és repült a sarokba.

A Znarka csapat volt elég ideje, hogy megtérüljenek, de a pontszám, mielőtt a végső sziréna nem változott.

Karjala Tournament. 1. forduló

Finnország - Oroszország - 2: 1 (1: 1, 0: 0.

Az első mérkőzés eredményére kinyitotta az oroszok. A 16. percben cél ellen a finn csapat átadni Grigorenko szerzett Ilja Kovalcsuk.

Azonban az oroszok előnyét nem sokáig. Már a 17. percben az eredményjelző világít két edinichki. Elért célok ékszerész pontosság Kukkonen dobja át a túlsó sarokba - 1: 1.

A második szakasz a kölcsönös pillanatokat. Végén a második időszak az oroszok négyen, de spetsbrigada finnek kihasználják azt, de nem sikerült.

Azonban 50 perc finnek már végre egy számszerű többsége. Puck saját költségén rögzített Petri Kontiola.

Amint világossá vált később.

Csak nyolc játékos a SKA voltak a kezdő felállás az első meccsen az orosz csapat a Karjala-kupa. Chudinov, Shipacheva és Dadonova Oleg Znarok azonosították az első öt, Kovalcsuk játszott a második, harmadik kerültek Burdasov és sarok, a negyedik a jégen ment Jakovlev és Guszev. Gates védte a fiatal oroszok CSZKA kapus Ilya Sorokin. A szerkezet a finn válogatott csatár még egy piros-kék Jarno Jarno Koskiranta.

Az orosz csapat kezdte a játékot aktívabban, de az első percekben a veszély mindkét kapu szinte nem volt. Az első produktív támadás sikeres volt, a mi csapatunk a 15. percben. Grigorenko ben szabadlábra a tapaszt, és nem látott egyetlen fedett Kovalcsuk. A kapitány az orosz csapat volt vissza a kapuhoz, de tudta, hogy megforduljon, és megverte a Metsolu. Azonban, megelőzve az oroszok csak körülbelül egy perc: Kukkonen akut szög swerving akciót, és Sorokin, kinyitotta a sarokban, nem megbirkózni ezzel a lövés.

A második húsz perc alatt.

Az orosz csapat, amely megkapta a gyenge kezet a római Rotenberg, egy új, ambiciózus alelnöke az Orosz Jégkorong Szövetség, a márka „Red Machine”, tiszteletére a szovjet válogatott 1970-1980-es években, csak egy meccs, hogy kérjük a rajongók, nyitott jégkorong, legyőzte Svédország a második fordulóban 6: 3.

Az első játék az oroszok ádáz harc utat engedett Finnország 1: 2, az utolsó nap, amikor a csapat csak nem volt elég ereje, a Cseh Köztársaság elveszítette 3: 4 a lő.

Meg kell jegyezni, hogy az orosz válogatott Alexander Radulov kint volt, maradjon otthon a feleségemmel, csak hogy adjon neki egy gyermeket, és miután az első játék elhagyta a csapatot Igor Grigorenko, súlyosan megsérült - az elmozdulás a csigolyák.

Press: Znarok hívják.

Alapító: JSC «The Washington Post»

Információ korlátozások

Orosz csapat elvesztette a finnek a második fordulóban egyezik a jégkorong Eurotrip Karyaly jutott.

Zsúfolt platform és jégeső alátétek a híres „Hartvol Arena” Helsinki egy jégkorong csapat Oroszország rehearses a közelgő megjelenése az olimpiai Szocsi próbál rákényszeríteni stílus nem várt műszaki ellenőrzése a tulajdonosok a jég. De a finnek anyanyelvükön Cup Karyaly szívesebben játszanak a forgatókönyv. Konstantin Barulin kapukat szoros ostrom.

Ennek eredményeként, az oroszok elismerték a pontszám 4: 3. Ennek része a előkelő vendégek, Jurij Alekszandrov (9. perc), Michael Varnakov (20) és Jegor Averin (46), a finnek Juuso Hietanen (3), Oskar Osala (22), Leo Komarov (26) és Sakari Salminen.

Orosz nemzeti jégkorong-válogatott nyerte meg a bizalmat a svédek a kupa, „Karjala”. A játék során a kórtermekben Oleg Znarka aktívan végzett a támadást, csak néha így a kezdeményezést, hogy az ellenfél. Különösen nagy véges szegmensben a második időszakban végezték, és amikor Nikolai Prokhorkin Shipachev hűvös játszott végrehajtási felváltva kimenetek 1-1 egyperces. Ennek eredményeként, a többi előregyártott maradt, amikor a pontszám 4: 2. A fennmaradó időben Shipachev kerülhet kérdés. Végén Kovalcsuk szerezte a hatodik csapat korongot egy üres net.

Eurotrip. Cup "Karjala"

Orosz - Svédország - 6: 3 (1: 0, 3: 2, 2: 1)
Célok: Apalkov, 10, Mozyakin, 29, Nikolai Prokhorkin, 40, Shipachev, 40, 47, Koval'chuk, 59 - Umark, 22, Danielsson, 31, Rosen, 44.

Az a tény, hogy a felhasználó bejelentkezik a RIA Novosti weboldalak, egyetért azzal, hogy ezeket a szabályokat.

Felhasználó köteles nem sértik a vonatkozó törvények az Orosz Föderáció.

Felhasználó köteles tiszteletben tartja más megjegyzésírók olvasók és magánszemélyek hivatkozott anyagokat.