55 éves Jurij Gali románca egy fiatal

Jurij Galtsev. Fotó: GLOBAL LOOK sajtó / Natalya Loginova

Yuri Galtsev válaszol érzékeny kérdéseket a riporterek, akik tudni akarta, mi van csatlakoztatva egy fiatal alárendelt Maria Nasyrova. A művész felesége azt mondta, hogy minden rendben van a családban. De a közvetlen közelben Galtseva megy ellentmondó pletykák.







Pletykák, hogy nem mindenki a családban Jurij Galtseva oké, után megjelent a művész fogott a karjában tanulók - 24 éves színésznő Mary Nasyrova. Ők azonnal tulajdonított a regény. Azonban az újságírók úgy döntött, hogy tisztázza a helyzetet, és nevezte magát Galtseva.

„Mondd, te személyesen érdekes ásni valaki másnak a piszkos fehérneműt Miért mondom az én magánéletem, mielőtt ismer Nem Nem érdekel, hogy megvitassák azt ???”. - elhallgatott minden kísérlet, hogy megtanulják az igazságot Galtsev.

Riporterek nem megnyugodott, és felvette a kapcsolatot a művész és felesége, színésznő Irina Rakshin. És Irina nem tudta először, hogy mit kell tenni az adatokat. „Én magam nem értem nem tudom, hiszed, akár nem.” - mondta újságírók zavaros Rakshin.







Egy héttel később, a felesége beszélt újságíróknak Galtseva sokkal csendesebb. „Soha nem lehet tudni, mi történik az életben, de a férjem és én nem vagyunk válófélben most a családban minden rendben Nem, nem a férje elhagyta a családot ..” - idézi a színésznő site „Komsomolskaya Pravda”.

Az újságírók nem állt meg itt. Úgy döntöttek, hogy hívja magát Mary Nasyrova. Sőt, a riporterek kifejezetten provokálta Mary, kérve őt, ha ő megy férjhez Galtseva hosszú legyen szerelmes belé, és azt mondta, hogy állítólag még volt ideje, hogy adjon neki egy fia. „Ó, állj - Ez nem vicces, hogy írjon, hogy én tíz gyerek születéstől Galtseva Néhány szemetet, őszintén !!!” - mondta.

55 éves Jurij Gali románca egy fiatal

Eközben ellentmondó információk megy a belső kör a művész. Például Gennady Szelek nem hallottam semmit az állítólagos új szerelem Jurij Galtseva és szemtől „közlemény” Regina Dubovitskaya észrevette, hogy a színész találkozott születésnapját családjával (bár nem volt jelen, és Maria Nasyrova).

De a korábbi igazgatója Galtseva Alik Usubiani azt mondta: „Azt tanítják a pályán, és a Jura és tudom Nasyrovu Relations Galtseva és Mary kifejlesztett szememben ő tette, de a részleteket nincs joga mondani ....”




Kapcsolódó cikkek