50 éves Gosha Kutsenko harmadik alkalommal lesz a pápa

Gosha Kutsenko és Irina Skrinichenko. Fotó: GLOBAL LOOK sajtó / Juliya Khanina

A világi kiadványok közös jó hír: 50 éves népszerű színész Gosha Kutsenko lett apa a harmadik alkalommal. színész Irina Skrinichenko felesége nem titkolja, hogy terhes.







A pletykák szerint az esemény kerül sor a nyáron. Boldog házastársak már ismerik a neme a babának. Kutsenko és a felesége azt mondta barátok, és azok kézzel újságíróknak, hogy Gosha a régóta várt fiú.

„Mi szükség van az azonos egyszer hivatalosan is regisztrálni a kapcsolatunk Ezután már csak volt egy kerek dátum -... Tíz év házasság, és még az én 45 éves ugyanakkor megnősültem 20-szer szerepelt a filmben, de a valós életben egyszer. és már volt egy vad kisebbrendűségi ebben a tekintetben ... - elismerte egy interjúban Gosha -. ezért is ragaszkodott, hogy házasodtunk. "







50 éves Gosha Kutsenko harmadik alkalommal lesz a pápa

50 éves Gosha Kutsenko harmadik alkalommal lesz a pápa

Ahogy írva Dni.Ru, Kutsenko május 20 ünnepelte fennállásának 50. évfordulóját. Ez a kör alak ő szereti filozofikusan. „Az elmúlt években, hanem az ügyek, a kommunikáció, némi mozgás valahol, kíváncsi vagyok, és megyek haza számok bennünket realisták És semmit sem lehet tenni mintegy 50 ... Ez egy természetes szám 51 és 49. 50 - ..! I Moszkva. régiót és 50 államban I -. 50 árnyalatú szürke és I -. egyidős Philip Kirkorov „! - nyilatkozta Ghosh.




Kapcsolódó cikkek