Alania - Zenit

A szentpétervári csapat a mérkőzés Vlagyikavkazban hozzáadunk két probléma. Az első - a hiányzó római Shirokov, aki sérülést szenvedett a közelmúltban elleni mérkőzés „Anderlecht”. A második, és valószínűleg a fő - a képtelenség, hogy vegyen részt ebben a játékban Hulk. Valahogy gyorsan „Zenith” használják, hogy ennek a brazil egy gyors illeszkedés és ő lett szinte a legfontosabb láncszem a csapatban Spalletti. Igen, pár hónappal ezelőtt, „Zenith” játszott nélkül a Hulk és adott ragyogó mérkőzést, majd futball szakértők azt mondta, hogy a szentpétervári lehet ünnepi sortűz fegyvereket csinálni tiszteletére az új bajnokságban. De Petrograders elakadt, és az utolsó mérkőzések nyert nagy nehezen. Mintegy furcsa büntetést nem fog beszélni. Ez egy nap telt el, és hangzik elcsépelt, az eredmény még mindig maradt.

Vlagyikavkaz jól élnek az életüket. Senki glamour, egyetlen európai csapat, de az egyértelmű cél - az összes fogat megragadni a Premier League-ben. „Alan” is megvan a veszteségeket. Az egyik szinte családias, Arsene Khubulov aki kezelt, szinte elejétől ebben a szezonban. Ezen kívül két védekező, mintha ellenére megsérült a meccs előtt. Da Costa és Grigoriev nem fog segíteni, „Alania” ellen jeles vendégeket. De él és virul neki, de egy kicsit leegyszerűsített Hulk - Danilo Neco. Ez a személy tette magát, hogy csatlakoznak a jelenlegi „Alan”. Úgy vélem, hogy a vezetés a „sárga-piros” biztosan ebben a tekintetben, hogy magának egy szívességet. Ha a játékos fog fejlődni a következő átigazolási Neko lehet csomagolni a dolgokat, és talán, hogy válasszanak a Moszkva és Makhachkala. Szintén viszont a figyelmet arra a tényre, hogy a keret van Vitaly Gudiev nem Dmitri Khomich. Tehát azt mondhatjuk, hogy Vladimir Gazzaev szinte teljesen kísérleti elleni védekezés a „Zenith”.

A játék kezdett egy kicsit rendetlen. A házigazdák megpróbált kitalálni valamit, hogy jöjjön, és a „Zenith” erős, mint a szikla legyőzni ezt a tevékenységet. És akkor St. Petersburg emberek maguk került a labda, és már elkezdték megnyitni próbált Vlagyikavkaz védelem. A 6. perc volt az első pillanat, amikor a védő „Alania” hősiesen a lövésbe, de jó a házigazdák, elvágta nem a kapunál, és egy kicsit magasabb. „Zenith” továbbra is lassan poddavlivat, és a 12. percben szerzett büntetést. De ez az idő teljesen igazságos. Bolgár kopogtatott Bystrov és Kerzhakov jött a lényeg. Úgy tűnt, hogy a tapasztalt mester visszajátszás Gudieva fiatal, de hárította a csapást Sándor! Azonban a labda visszapattant a „Zenith”, amely még mindig tolta a labdát a kapuba. Vladimir Bystrov nyitotta meg a pontozást, és nagyon kiábrándító Vlagyikavkaz, amely szinte felfüggesztett fenyegetést. „Alania” kezdett összeomlani egy kicsit. A mérkőzés 18. percében, Bystrov Semak hozott egy üres háló, ami a stílus Nikita Bazhenov küldte a labdát az ég. Itt a „piros-sárga” szerencsés. „Alania” próbált miatt Neko veszélyt jelentenek a kapunál Malafeev, de Danilo nem volt elég tapasztalata, hogy megverte a védők a St. Petersburg. Jelentősen, hogy a „Alania” hiányzik osztály és a tapasztalat. Ellen és a „Zenith” helyzetbe Vlagyikavkaz néha nézett teljesen katasztrofális. Ugyanakkor érdemes megjegyezni, hogy a középső felében egy bizonyos nyugalmat részéről „Zenith” kezdett kialakulni.

. „Nyugalom játszott” Zenith „legrosszabb vicc.”

Most a St. Petersburg csoport nem támadnak olyan gyorsan, és még ad egy kis „Alania” roll a labdát saját térfelén. És ez a nyugalmat, hogy játszani „Zenith” legrosszabb vicc. Criscito játszik kívül a szabályokat ellen Neco, és helyesen állítja .Grigalashvili és Khozin, hogy mindenek felett a levegőben, ő küldte a labdát Malafeev - 1-1. És ne nézz „Alan”, így katasztrofális. Mi lehet vitatkozni e és milyen módon, hogy jelöljön ki egy bíró megéri a büntetést, amely után a assist készült. De ez értelmetlen, különösen annyi utóbbi ellentmondásos epizód értelmezni javára St. Petersburg. Néhány perccel később ismét egy hasonló epizód. De ez alkalommal zárt a Neko - a labda leesett a nettó kapu Malafeev. Túl lett hatásosan fellépni „Zenith”. És a „piros-sárga” továbbra is nyomja, akkor is, ha néha úgy nézett ki túl rendetlen, de a vendégek így kell csinálni, miért nem kihasználni ezt a helyzetet? És kihasználni! 44. perc, ismét Petrograders szabálytalankodott a büntetést. Neko volt a labda, de hirtelen csapott Khozin és a labda repült be a jobb sarokban Malafeev, miközben áthalad a háló, hogy vezetett néhány kétséges, hogy volt a cél. De a visszajátszás egyértelmű volt - a labda megüt a net. „Zenith”, nem tudva, hogy mi történik, képes volt tartani a végén a fél támadás, amelyben Fayzulin volt előnyös helyzetben, de a lövése nagyon rosszul. 2-1 a szünet, és ez csak egy ünnep Vlagyikavkaz, és egy alkalommal beszélni komolyan Spalletti.

A szünetben az olasz edző teszi a kiigazítás, felszabadító Kanunnikova helyett Faizulin. Ez, természetesen, a támadás, hogy a „Zenith” közepén az első felében állt, mint egy antik órát. Azonnal pétervári sikerült, hogy vegyenek részt, és próbálja megtörni az ellenfél. Éppen ellenkezőleg - „Alania” az elején a második felében, úgy nézett ki egy kicsit jobban, és néhány támadást tudott is eredményezhet hatékonyabb, mint egy csapás az oldalon a kapu. Úgy tűnik, hogy a „Zenith” nem elég a Hulk. Amire szükség volt a megfelelő személy a pétervári, aki csak húzta a labdát, és pulnul szükség. De a házigazdák anélkül, hogy elveszítenék aktivitás továbbra is támadni, arra kényszerítve a St. Petersburg ideges és fúj. Úgy tűnik, szó Spalletti nem érvelni a fiúk a fehér egyenruha. Támadások „Alania”, persze, nem volt osztályban. „Zenith” tette egy csomó hibát, és legyen a helyszínen a „vörös-sárga” csapat több masterovitaya, a szentpétervári csoport lenne pontosabban hiányzott. Azonban, talán a „Zenith”, és az a hozzáállás más lett volna ez a „másik, felkapott csapat.”

. „Ó, ő szereti a Fortune pétervári, imádja az egész szívét.”

Sok Petersburgers szabálytalankodott kívül a doboz, mint a felejtés, ahonnan jöttél, labdák, kapuikat. De először, sőt, nyomja meg a „Zenith” történt a 65. percben. Witsel nem túl jó a 20 méteres és pulnul - túl gyenge. Spalletti tovább erősíti a támadást. Semak ment pihenni, és egy fiatal és friss Djordjevic megjelent a gyepen stadionban „Spartak”. „Zenith”, anélkül, hogy komoly pillanatok is sikerült gólt. Azt is mondhatnánk, a stílus pontozás a második gól Khozina. Kerzhakov 71 perc, elküldi a labdát a hálóba, és reményt ad, hogy a csapata három pontot. Azonban a jövőben a „Zenith” Nábál nem követték. „Alania” nem kap a szentpétervári csoport is aktív, és nem hagyják magukat szétesni védekezésben. A mérkőzés volt, ami több mint az összes szórakoztató, és akkor is azt mondják, hogy őrült, elkezdett megnyugodni. A tulajdonosok szívesebben játszanak lehető legfinomabban (bár Gazzaev készült két változás a támadás), és a „Zenith” egyszerűen nem működött. De a „Alania” hozta magát a labdát. szabályok ellen lejátszott tulajdonosai megsértették, „Alania” homályosan játszott a szabadrúgást, ami után a labda volt Kerzhakov, aki elment egy randevú a kapus után - bízik benne, hogy verte. És akkor „Alan” egyszerűen nem szervezni a döntő ömlesztve. „Zenith” már visszapattant. Ó, ő szereti a Fortune pétervári, imádja az egész szívét.

Dmitry Proskurin @ Sport.ru

ALANIA (Vladikavkaz) - Zenith (Saint Petersburg) -2: 3 (2: 1)

Célok: Vladimir Khozin, 34, 44; - Vladimir Bystrov, 13; Alexander Kerzhakov, 71, 89;

Nem fogadott büntetést: Alexander Kerzhakov, 13;

Alanya: Gudiev Vitali, Vladimir Khozin, Zaurbek Pliev, Simeon Bulgaru, Azat Bayryev, Mikhail Bakaev, Deividas Šemberas, Shota Grigalashvili (Sanjar Tursunov, 83), Rudnei da Rosa, Priskin Tamás (Diego Mauricio, 75), Danilo Neco

Zenith: Vjacseszlav Malafeev, Alexander Anyukov, Domenico Criscito, Nicolas Lombaerts, Tomáš Gubochan, Konstantin Zyryanov, Viktor Fayzulin (Maxim Kanunnikov, 46), Szergej Semak (Luka Djordjevic, 66), Axel Witsel, Vladimir Bystrov (Alexander Bukharov, 88) Alexander Kerzhakov

Lapjai: Rudnei da Rosa, 41; Azat Bayryev, 69; Shota Grigalashvili, 76 - Axel Witsel, 85; Domenico Krishito 87

A stadion „Spartak”. 18:30 MSK