-30 az utcán, ne vezessen a gyerek az iskolába a második napon (lásd

Valójában, mint a nem kötelező vezetni a gyereket az iskolába minden nap. A lényeg, hogy tanult. Ha kapsz a házi feladatát segítségével az interneten, és nem csinál helyettük, nem tudjuk túlélni. Továbbá, olyan körülmények között, ahol az utca a fagy.

Itt nem értem, hogyan felnőttek kapcsolódik az iskolába? Az iskola nem, hogy valaki, hogy felelősséggel és az oktatás. A gyermek nem járnak iskolába való részvételre és értékelés, de a kedvéért a tudás! És nem számít, ha megkapja a tudás, amíg ő jelentkeznek. Az Ön feladata ezen a ponton, hogy ösztönözze a vágy, hogy tud valamit, és segít neki, hogy ezt a tudást. És hiányzások ne aggódj - a legfontosabb dolog, így nem kell extra lépést, hogy utolérjék az egész osztály a tudás. Ezért írtam, hogy szükség van, hogy a baba otthon a tudat, hogy ő eljutni az iskolába.

A mi régi szép napok, órák az iskolákban veszti, ha ezen kívül -30 vagy súlyos hóvihar. Erről, és beszámolt a városi rádió. „Mivel az időjárási körülmények, osztályok az iskolákban megszűnnek.” Emlékszem, hogy a reményben, hogy ezek a szavak megszólal, minden télen reggel hallgattam az időjárás-előrejelzés :-) Nem tudom pontosan megmondani, hogy ez a dolog most, különösen Oroszországban. De Ukrajnában, a gyermek elég ahhoz, hogy egy megjegyzést a szüleiktől, bármilyen okból, nem volt az osztályban, és a jegyzet „felmentő” dokumentumot. De, hogy megszünteti-e vagy sem, hogy megszünteti az iskolai csak megoldja a rendező, ebben az esetben ez nem egy rendelet Oktatási Minisztérium. A felelősség egy ilyen döntés kizárólag azt neki. Egyes iskolák jönnek mindenféle, fűtött és fűtetlen. És még mindig attól függ, hogy a lelkiismerete a rendező. Néha jön az iskolába, és ott a gyerekek az íróasztalnál a bundák, hogy sapka és kesztyű, és a hőmérséklet megegyezik az utcán. És a szomszédos jól fűtött osztályok törölték.

De van még hosszú út előtt fagy az utcán 8, a hó még nem volt :-(

Amikor én voltam az iskolában tanultam, mi is az extrém hideg, sok gyerek nem jött, főleg azok, akik távol élnek az iskola. A tanárok általában, hogy kezelje ezt a megértést. Azt hiszem, akkor csak mondja a tanár, bármilyen okból, a gyermek nem jár iskolába, és mindent. És -35, amennyire emlékszem, a fiatal osztályban hivatalosan törölték (ha ugyanabban a régióban, természetesen, a többi - ezek a számok változhatnak)

Kapcsolódó cikkek