21 nap

Életünk - egy soha véget nem érő patak az események és történések. Hogyan változtassuk meg az életét 21 nap, ha a szokást minden elhalasztani holnapra? Vannak egyszerű módon megváltoztatni az életed a jobb mindössze 21 nap, amely lehetővé teszi, hogy megtanulják, hogy élvezze minden nap. Ez bármi lehet - változás a kép, frizura, gardrób frissítésről a táncórák, meditáció.

Mint tudja, szokások termelt 21 nap, bár mindenki, minden bizonnyal van véleménye ebben a kérdésben, de nézzük sorrendben.

21 nap

Íme néhány tipp, hogy segítsen megváltoztatni az életed:

1. Alvás rajta

21 nap

Ágyba legkésőbb 10:00 és korán kelni. Tehát akkor időt lehet nyerni, és nem kell viselni körül a lakásban, és akkor megszűnik elkésni a munkából. Ezzel a mindennapi, akkor dolgozzon ki egy új szokás a siker, úgy érzi, a túlfeszültség az erő, majd élvezni az életet

2. Ébredés töltés

21 nap

Töltsön tíz perccel a reggeli torna, hogy felébredjen, és felébreszti a testet. Így húzza a testet és úgy érzi, könnyebb. Ahogy mondják, „egy egészséges test, ép lélek”.

21 nap

Ha korábban már volt a gyors snack, most kap az a szokása, hogy enni tápláló és egészséges élelmiszer. Reggel lehet lágy tojás, gabona vagy más tejtermékek, gyümölcs.

4. Vegye idő séták és önfejlesztés

21 nap

És elkezd észre, hogy minden nap változik a jobb. Minden attól függ, az Ön és a vágy, hogy egy boldog ember. Légy példakép példa mások számára, változó életüket 21 napig.

Hogyan szeretem az életet, és élvezze minden nap?

21 nap

Ez a kérdés fel a leggyakrabban. Valaki élvezi az életet a szeretteivel, ad nekik meleget és a kényelmet. Több ezer különböző módon szeretem az életet.

Egy személy nem szeretem az életem, ha nem tanult meg szeretni magad. Élvezni minden egyes nap, hogy mindig öröm az életben, meg az üzlet kedvére, jutalmazza meg magát eléréséhez valami kellemes, mit álmodtál.

Mert valaki a legjobb nap az életedben lehet:

  • esküvő (saját vagy valaki más);
  • Az első szó és baba lépéseket;
  • A régóta várt ingatlanvásárlás vagy egy autó;
  • egy utat a tenger, és így tovább.

Mindannyiunknak van egy csomó különböző okokból szeretem az életem, és élvezze napról-napra.

Egy új nap, új élet - ez a legjobb mottó, amellyel meg kell, hogy menjen át az élet. Az új nap jön az új ötletek, gondolatok és az erőt. Skazhdym nap az élet az emberek változik a jobb.

Folyamatosan - még előtte! Ezért írásbeli figyelmeztetés: nem több, mint 1-2 alkalommal. Akkor hozzá, hogy csak azokat a negatív helyzetek, amelyek már forog a fejemben, és nem adja többit. Akkor jobb, ha „húzza” őket, ha úgy, hogy a jelenlegi helyzet úgy tűnt, egy paradicsom. És nyugodj meg, megköszönve a Teremtő adta a legrosszabb.

Svetlana, hello!
Egyetértek változtatni egy dolog könnyebb.
De gyorsabb eredményt kell verni komplex terület. Ami, ahogy helyesen mondta, hogy az esetleges problémákat a pszichében. Tehát mindenkinek meg kell, hogy a választás a saját: gyors, hosszú vagy megpróbálja „score”

Kapcsolódó cikkek