Zenith „adta sorsukat valaki másnak a kezét

A kezdetektől fogva a játék a hazai csapat ragadta a kezdeményezést, és fenyegetést jelent az a cél „Zenith” lógtak a büntetés Malafeev. Már a 6. percben a „Alemannia” Kaptam egy jó esély, hogy nyissa meg a pontozást, de egy veszélyes fejléc Sichone a vendégek megbirkózott. Egy kicsit később, Meyer már kétszer megütötte a fejét. Szerencsére a „Zenith”, az eredmény ugyanaz. Azonban a harmadik kísérlet 11-én a kérdést a német csapat sikeres volt. 25 perc elteltével Meyer betört a büntetés pétervári és pontos lövés a távoli sarokban. Majd 7 perc múlva úgy is, hogy megduplázódott az előnye „Alemannia”, de a kapufáról.

37 perc elteltével, talán az egyetlen alkalom a kapu a házigazdák végül a cél. Berontott a büntetés Kerzhakov megállt a szabályok megsértésével, és Radimov sztrájk a büntetés helyszínen készült hívószámokat az eredményjelző táblán. Az elején a második felében, a labda ismét elment a kapu „Alemannia”, de a különbség után lumbago Shirley Arshavin szerezte a „pálya szélén”, és vezető mérkőzés játékvezető románok Korpodean cél törölték.

76 perc elteltével a „Zenith” mindig jött ki előttünk. Edények után elvégzett szabadrúgás Radimov pontos fejese sújtotta a közeli sarokban. Az eredmény 2: 1 elég megfeleljen a szentpétervári csapat, de 90 perc elteltével végzetessé vált a vendégek számára. Helyettesítő Flachbart megszegte a szabályokat a saját tizenhatosán, és ezáltal a büntetés helyszínen, így „Alemannia” áhított döntetlen.

A sorsa a többi mérkőzés a H csoport „Sevilla” - AEK is úgy döntött, a büntetés rendelt a befejezés. Görög klub adta Sevilla egy igazi harc a spanyolok. Az egész szinte az egész második felében az eredmény ez a meccs volt a döntetlen 2: 2, de 88 perc telt el a baptista, kitüntette magát a játék „Zenith”, arra tizenegyes és hozta a csapat a győzelmet, és egy jegyet a 1/16 az UEFA Kupát.

Sevilla - AEK - 3: 2

Célok: Julio Baptista, 19, 88-pen; Antonito, 30 - Liberopulos, 10; Giorgiopulos, 46

Panionios - Dynamo Tb - 5: 2

Célok: Mantsios, 58, 67, 78; Breshko. 90 + 1; Marcora, 90 + 3 - Kakaladze, 38; Akhalaia 60

Arhangelszk erdő húzódik több száz kilométerre folyik belvízi a szája a Dvina. Forest ipar - alapján a régió adóbevételek és az eredmény a helyi lakosság számára. Fa betakarított itt időtlen idők óta. De az új év az ökológia, valamint a nemzetközi környezetvédők merült meglepő ajánlatot. Ahelyett, hogy a betakarítás parcellák teszik fokozottan védett természeti területek.

Szélsőséges és terrorista szervezetek betiltották az Orosz Föderáció: "Jobb szektor", "Ukrán Felkelő Hadsereg" (UPA), "LIH" (IG, az iszlám állam) "Dzhabhat Fatah al-Sham" (korábban "Dzhabhat en-Nusra" "Dzhebhat en-Nusra"), a Nemzeti bolsevik párt, "Al-Kaida", "UNA-UNSO", "ÁFA", "orosz Nemzeti Egység", "tálibok", "Mejlis a krími tatár nép", "Jehova Tanúi". A teljes listát a szervezetek, amelyek esetében a bíróság elfogadta hatályba lépett, a döntés felszámolás vagy tiltás hatása is a honlapon az orosz igazságügyi minisztérium