Malaga legyőzte Zenit a Bajnokok Ligájában a pontszám 3 0 - orosz újság

Ha azt mondjuk, hogy az első város a történelem, a játék ezen a szinten már okozott a vihar az érzelmek lakói Malaga lenne túlzás. Egyik plakátok nem sikerült megtudni az érkezés a város „Zenith”. A St. Petersburg ventilátorok, amelyek a Costa del Sol panaszkodni egy kicsit több mint ezer, gyorsan behatolt az általános nyugodt légkörben. És rohant a part dip a Földközi-tengeren. Szerencsére, az izgalom nem volt ott, és közel - napján a játék Malaga nap bújt szürkéskék köd „hidegebb”, hogy 26, így a helyi úszni nem mertem. Orosz nép az időjárás, persze, nem tudta megállítani, így úszni rövid távolságokon rajongók ügyesen váltakozva lenyelése sör, bor és egyéb italok különböző mértékben várat.

Nos, a nagy futball lélegzetet érezhető, kivéve közvetlenül a mérkőzés előtt, és csak közel a stadion. Rajongók a „Malaga” járt el, hogy a vendégek rendkívül barátságos. Lehet, hogy az érintett mindegy üdülőhely hangulat, és talán a közelség a klub színei - a „Málaga” vannak kék és fehér - kellemesen örömmel spanyolok szem. Általában folyamatos pozitív.

De az ígéret a telt ház a stadionban, és nem működött. Több száz ülőhely a 30000. „Rosaleda” üres. Ezen kívül a vendég platform, amelyet a többitől nagyvonalú stadion „remek” másik polsektora. De a hangulat a „emberi veszteség” nem mondja. Rajongók „Malaga” beteg hangosan és kórusban, és először hallottam erről a stadion Bajnokok Ligája himnuszát, úgy tűnt, hogy energiával több energiát és rendeztek „Zenith” erős pszichológiai nyomást.

St. Petersburg csoportot, amelynek a kezdő felállás az első alkalommal ott volt a legdrágább futballista Oroszország Hulk, tényleg úgy tűnt, hirtelen ideges. És szinte azonnal hiányzott - a harmadik percben Isco szép stroke szélütés küldte a labdát szorosan messze post - 1: 0. „Zenith” azonnal válaszolt Hulk erős lövés a távolság, de a „Malaga” mentette meg a mezőnybe. 13. percben hozta a spanyolok másik oka az örömre. A védelem a „Zenith” játszott csak csúnya, így Gamesa lőni senki nem fedezett Saviola - 2: 0-ra. Miután egy ilyen szörnyű kezdődő orosz bajnok nem csak erőt vett magán - úgy tűnt, hogy Spalletti csapata bement a teljes kábulat. „Malaga” ebben a pillanatban egy „vezetett” vendégek, és ez még akkor is elérhető pontszám legalább kétszer. Csak a végén egy óra játék, „Zenith” Tudtam, hogy menni egy-két alkalommal a kapuhoz egy idegen, de nem olyan veszélyes, mint ahogy a spanyolok.

Luciano Spalletti nem várta meg a szünet, hogy egy permutáció. És a 40. percben megszerezte a bal hátsó Lukovic - ahelyett, hogy úgy tűnt, a pályán Bystrov. Így a „Zenith” költözött játszani három védők, és elment egy kicsit szórakozni. De az állás az első félidő után változatlan maradt.

A szünet után a „Malaga” lehet azonnal hozza a pontszám egy nagy, de Malafeev húzta Eliseu hit majdnem perec. A vendégek, másrészt, egy támadás sokáig nem történt semmi. Az első igazán veszélyes pillanat a második félidő romos Bystrov. Mint a végrehajtás a „Zenith” fog megtérüljenek, továbbra is rejtély. Spalletti tette újabb változás - Djordjevic ment helyette Zyryanov, és szinte azonnal Isco eltemetve a reményben pétervári legalább döntetlen. Beat 22-ik számában „Malaga” a 76. percben, hogy húzza Malafeev nem, ha akarnak - 3: 0.