Előrejelzés Nice mérkőzés - trois vendégek erők nyerni hátrányt 1, 5!

Figyeljük meg, hogy az előző öt fő párbajok Nice háromszor nyert, de csak az egyik volt Victoria egy gól különbséggel. Emellett azt már két döntetlen.

Szép a francia bajnokságban utolsó sikerült megnyerni a bronzérmet a csapat, amely már nagy sikert aratott. Az első fordulóban az e bajnoki csapat az út legyőzte Saint-Etienne 0-1. Ebben az esetben, a csapat képes volt legyőzni a harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligája után megy a holland Ajax. Mindkét ülések a riválisok véget ért a világ, de a Nice-án került sor, mivel a két gól városában.
Troyes, viszont tavaly játszott a másodosztályban a bajnokság Franciaország, ahol a harmadik helyet. Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a csapat jól nézett ki az előkészítő ülések előestéjén a szezon, az utolsó kettő, ami viszont legyőzte Auxerre 2-1 2-1 Amiens. Az elején beszédében a Ligue 1 között felhívni otthon Rennes 1-1.

Előrejelzés a mérkőzés Nice - Troyes

Nice korábban megadott kemény harcok a következő ellenfél, és most is annak fényében bizalom Victoria csapatnak nincs. Különösen a klub a minap, hogy a Bajnokok Ligája találkozón, és ő minden bizonnyal megpróbálja energiát takarítson meg. Általában, a vendégek a lehetőséget, és lifebet.ru teszi a jóslat a mérkőzés Nice - Troyes: Troyes nyerni esélye 1.5.
Szintén fontos megjegyezni, hogy az elmúlt öt mérkőzést Nice következetesen kimaradt, és most is megpróbál tenni, hogy el kell pontszámot. Ugyanakkor, a valószínűsége nagy, hogy a harcot szereznek több mint két gólt.