7 hüvelykes monitor a kezét

Feltételezhető, hogy a piac egyszerűen nem a kereslet monitorok átlós bírságot öt, hét vagy akár tizenegy hüvelyk. És én egy ilyen igény. Hosszú ideig. És vártam ...

De ahogy telt az idő, és a monitoron nem jelent meg. Aztán elkezdtem panaszkodni, hogy minden rendű és rangú, mint kollégái a munkahelyen nem javasolt, tekintettel a kijelzőn.

Valójában, ez a töltelék a különböző beágyazott megoldások. De ugyanez nem a monitor? Azt kellett mászni a kínai üzletek keresési lehetőség, amely megfelel a követelményeknek. És kicsik voltak - 5 vagy 7 hüvelyk, és a jelenléte a VGA-csatlakozó.

Ez a kiegészítő találtak gyorsan AliExpress érdemes akár 50 $. A szállítás postán Oroszország vette a hagyományos két-három hétig.

7 hüvelykes monitor a kezét

Nézd a skála


De ez még nem minden. Én is szerettem volna, hogy lefagy a monitor az én legendás technikai kabinet. De ha valójában ez a szétszórt a TFT-panel vezérlőkártya és rengeteg bemenet-kimenet?

Elmélkedés a kilátásba ragasztás a monitor esetén minden műanyag, úgy döntöttem, hogy az első építeni a jövő modellje a doboz, amit küldött nekem komplektuhu. És ez lett belőle ...

7 hüvelykes monitor a kezét

Ó, nem, bocs, itt:

7 hüvelykes monitor a kezét

Most a technikai szekrény van monitor a dobozban, ahol láthatjuk az állapotát a hazai szerver, ha hirtelen megszűnt reagálni a hálózaton keresztül. A billentyűzet olyan vezeték nélküli eszköz - Claudia és aeromysh egyben:

7 hüvelykes monitor a kezét

Ez illeszkedik a tenyérbe


Persze, idővel a karton változat helyébe valami praktikus, de ez a kisebb részleteket. A legfontosabb dolog most elmondhatjuk őszintén:

Összegyűjtöttem a műszaki szekrény pontosan úgy, ahogy volt látható!


Amint a hangulat, fogom leírni részletesen, de most azt javaslom, kitalálni, mi az piros lóg a mennyezetről belső én fiús móka?

7 hüvelykes monitor a kezét

Kapcsolódó cikkek