7 faj békák

7 faj békák. személyes tapasztalat

Azt kell mondanom, hogy a természet nem vagyok valami, ami nem áll készen a táplálkozási békák, képtelen vagyok elvégzéséhez egyszerű must-do, vagy semleges.

I - mester a szabad program, a kötelező stomps rám, vonagló és remegés. Mégsem, változás, minden megváltozik, hogy kicseréljék 1 egyszerű dolog 10 kihívást jelentő, de az innováció és a hagyományostól eltérő - a szokásos utat a problémák megoldásához. Bloch cipő - kérjük, de a bank kiadja a kártyát vagy tiszta a lakás - hatalmas problémák és érzelmi nehézségeket. Én még mindig elég hatékony, még ilyen személyes jellemzők, de a hatékonysága még mindig nagyon kockázatos.

Látogatás a HM klub (tagjaként a Liga az igazgatóság „Time” meglátogatom őket rendszeresen, legalább hetente egyszer) hatással volt rám nagyon pozitív. Minden csapat hozza létre valamiféle saját speciális területen, és akkor is, ha nem tervez „nagy idő vezetői menetelés”, akkor nem érdekel, e területen megfelelően rögzítse a hatékonyságot. Valami hallgatta, gondolat, valami, valami magában felháborodva, valami ihletett, ossza meg valamit ... - hirtelen idő és a már kemény gyakorlás és alkalmazza a javasolt módszert.

Big toothy TOAD

Volt 2 béka, ami miatt én nem is szeretem, de csak néhány chthonic horror. Kérem, ne nevessen. Ez egy független mosogatás (látogatások közötti szobalányok) és kivonat előállítását a Bank IP-fiókot. Nem békák, de néhány hatalmas toothy békák. Íme néhány

7 faj békák

Hosszú vagy rövid, de jön az este, amikor néztem a mosatlan edényt, és elkezdte mosni vele. Azonnal eszembe jutott, hogy bármilyen szörnyű dolog sokkal kevésbé lesz ijesztő, és nagyobb felhajtóerőt, ha rendezni a problémát, és az egész dolog az egész szerkezetet. Például strukturálatlan hegyi ételeket - ez horror, horror, és ugyanaz ételek, felrobbant egy halom tányérok, poharak, és egy csoport szépen összehajtogatott villa kanál - nagyon egyszerű és megvalósítható feladat.

Gyorsan megtalálta és kötény és kesztyű. Részt vettem, laza csésze kanál, fazék (igen, megbirkózott a fazekak, és a gőzös, és facsaró) mosott elválás. Természetesen, ha mindent megtettek (40 perccel a rajt után, de ez csak azért, mert én nagyon tehetetlen belföldi ügyekben), az az érzés, hogy „achotakova?”. Ezért van ez a nagy felhajtás?

A hatás a sikeres nyelési egy béka - mint egy mágikus tabletta. Igazán nőnek szárnyak és jön önismeret, „meg tudom csinálni semmit!”. Mégis, amit csak zárt a legnehezebb (pszichológiai értelemben) feladat. Most ez lehetséges, és „futó ló” stop.

Elkezdtem vizsgálni és feladatai ellátása más béka. Tapasztalat válogatás piszkos edényeket azt mondta, hogy nem lehet csak tálba hasznosan csoportokba osztjuk.

Kiderült, hogy ez a nagy érzelmi intenzitás, van egy béka hét nehézségi szint / baj.

Mintegy „békák fogak,” már említettem. Van érzelmek megy vad típusú - „soha, semmilyen módon, innen hamar, semmi köze nem volt, nem fogom nézni, én nem teszem meg, hagyjuk, hogy minden felrobban, akkor én leadott tűz pénz, stb”

béka RENDES

Van egy közös béka. Meg kellene csinálni, de a kezek nem éri most nem éget, nem akar egy kicsit kellemetlen. Érzelmi alapon - arról, hogy megnézi a szokásos béka nonchernozem öv távolságból. Nem megijeszteni, nem gond, ugrás valahol a távolban. Elméletileg ez szükséges ahhoz, hogy a ház nem veszik el, de úgy tűnik, hogy nincs különösebb veszélyt.

Vizuálisan körül úgyhogy elképzelni:

7 faj békák

Problémák az ilyen típusú megjelentem az alábbiak szerint:

  • Elbontására ágynemű kényelmes halom (törülközők és lepedők a kezét, párnák és paplan-re);
  • Változás patron egyik nyomtatók;
  • Get medpolis (már tudjuk, hogy ez nem szörnyű, nem sokáig, de nem világít, akkor miért nem pootkladyvat);
  • Rendeljen új szemüveg (régi elég hatékony, de szeretnék valamit változtatni).

Miért nekem ez még mindig egy béka, nem csak üzlet? Nos, van néhány elutasítás, félreértés. Nincs meg a megközelítés ezeket a problémákat örömteli lelkesedéssel (amit rendes körülmények között működik).

7 faj békák
Béka kemény munka

7 faj békák
béka STROMNAYA

Következő béka típusú hívom a - béka „buta”. Az eset, ami azért furcsa, ellentmondásos érzelmek.

Például én rögzített és kifizetett nagyon jól képzett, jól ismert zenei és televíziós producer. Képzési miatt elmarad a foglalkoztatás, a fogadó, transzfer és partnerkereső menetrendek nem került sor, a pénz kicsi, de jobb lenne, hogy vissza őket. És biztosan vissza fog térni, de el kell ásni az online bank, találtunk fizetési meghagyás, stb És ami a legfontosabb -. A producer-vezető kezelem nagy tisztelettel, és valamilyen oknál fogva a fejemben valahogy pereglyuchivaet hogy a visszatérítést a jegy - ez megjelenítését kicsinyesség és semmibe (ez hülyeség, abszolút). Általában miatt összeomlott a hazai többirányú az agyban, amíg a pénzt, és nem tért vissza.

7 faj békák
aranyos béka

Béka, amelyhez a karok nem éri el, nincs elég idő, de tudja, hogy ha elkezd valamit csinálni, akkor is vegyenek részt, és érezd jól magad.

  • Kedvenc kis dolgokat javít ruházat (igen, van ilyen ruhákat, hogy nem is akar viselni, ha itt az ideje, hogy javít);
  • Szerelje le a kozmetikumok a szekrény;
  • Írja magának egy emlékeztetőt, hogy összegyűjti menetelő bőrönd (Szeretem táskák és utazás)

7 faj békák
Béka Creative Perfekcionizmus

Mert azt nem fogadják el, mert szeretnénk, hogy ez jobb is, nos, nagy volumenű, kreatív és ötletes. De a lényeg az, hogy egyszerűen csinálni, és zárja be gyorsan.

7 faj békák
béka szokatlan

A kategória - „? És miért csinálni egyáltalán” és a „Hogyan lehetséges, hogy a fejemben, ez a feladat meglehetősen ülő és viszketés agy”?

A pikantéria a helyzet, hogy nem csap Különösen nem kell, nem elég hosszú haj.

ÁTTEKINTÉS békák

Azt ki én békák áttekintést „sakktábla”. A méret a táblázat egyenlő méretű négyzeteket mindig megnyugtat. Vélemény forma rendkívül primitív, de raspihat problemki-feladatokat a sejt - és valahogy azonnal lesz boldogabb.

Kiadott - és elkezdett csendben becsukta. A rutin a nap fel - kötelező béka egy nap (a történet bevezetése a szükséges rutinok - külön írják tapasztalataikat később, amikor már biztosan megszilárdítsa az eredmények).

Hat az étrend Frog

Milyen hatással? Idő vezetői izmok nagyon gyorsan szivattyúzzák. Mi úgy tűnik, teljesen tarthatatlan tegnap nedelatelnym, nenachinabelnym hirtelen - időt és munkát.

A sikeres felszívódását békák tapasztalat után elmosogatott nekem kapcsolódó javítási elektromos a lakásban. Lövök, így mindig van remény, hogy a tulajdonos fix semmit (hiú remény, az úton). Általában a kapcsoló a hálószobában kellett húzni három vagy négy alkalommal, mielőtt fény előállítására (de van még egy állólámpa, közel a fejét, mert akkor nincs felső fény nem világos?), Socket haj levágták az időben, a dugót a számítógépekhez egy másik kivezető esik (de ott vannak tartalék, miért erősít a legkényelmesebb?). Egy nap, gyorsan hozta „varázsló egy nap” a youdo, és ezeket a problémákat zárva vannak. Az életminőség jelentősen nőtt.

Minden elfogyasztott béka nagyon növekvő önbizalmát. A lenyelt néhány „apró dolog a fékek”, és úgy érzi, mintha a hegy, és elfordította a beérkezés sorrendjében.

Mindig volt probléma „megközelítés a lövedék.” Anya beszélt a fiatalok: „Olga, a probléma nem, hogy a vizsga az Ön számára, és kap hozzá. Ha ott megjelent - öt feltéve, hogy van”. A rajt után a béka TM gyakorlat, kétlem, sokkal kevésbé valószínű, hogy nem, vagy nem tenni, vagy hogy nem indít sok más dolog, nem békák. A lakás lett sokkal tisztább és kényelmesebb (mert minél többet nem tragikus szünet előtt egyszerű hétköznapi mozdulatok), a dolgok kezdtek válni gyorsabb és energikus.

Hogy őszinte legyek, én meglepődtem, hogy milyen gyorsan észrevehető fejlődés és javulás az élet minden területén (jobb hangulat, ápolt megjelenés, kevesebb ütközés, stb.)

Egy példa, amit a békák nem zárja egyszer és mindenkorra: én megjavított minden elektromos, majd pár nap - idő és a másik kapcsoló elromlott (a folyosón). Ez annyira kiábrándító a hulladék időt és pénzt újra. Mint minden halasztani, amíg a következő „nagy érkezése villanyszerelő.” De még mindig egy kicsit feszült -, és zárja el a feladatot.

Teljesen lehetetlen zárása után a béka felidézni, amit súlyosságát / utálatos volt. 99% -a az előítéletek és félelmek a feladat - bármilyen torzulásának saját tudatunk. A legegyszerűbb módja annak, hogy eloszlassa azokat - egyszerűen eszik egy béka.

Most, amikor otthon vagyok, nehéz megtalálni a megfelelő nepomytuyu pohár vagy tál, én tényleg nem emlékszem, hogy éreztem, mint a pánik előtt a mosogató edények. Mintha nem értem.

Most gyakorolni 2 módon válassza ki a békák:
A) Look kockás felülvizsgálata, és húzza ki az egyetlen, amit most megvalósíthassa enni;
B) felvettem a békákat darab papírt, és tegye őket egy kerek doboz - megragadja a vak. Szerencsére semmi szörnyűbb nincs kizárva, és sok békát, a mely valószínűleg nem választotta tudatosan nézi a felülvizsgálat már megtörténtek.

  • Jobb, ha enni egy béka könnyebb, de még mindig van feltétlenül egy béka minden nap, mint hagyja Frog poedatelny nap teljesen.
  • <





    ?php include ($ _SERVER [ "DOCUMENT_ROOT"] "/ vstavki / blokvtext2.html".); ?>

    Összefoglaló: Az egyik legerősebb a hatása TM gyakorlatban. Összehasonlítottam a hatását a hideg zuhany. Ismét - és máris hihetetlenül vidám és összegyűjtjük, bár az imént volt egy álmos roncs.

    7 faj békák

    7 faj békák
    Béka szokásosnál. Csak nem akarok

    7 faj békák
    Béka „nehéz”. Úgy tűnik, van egy csomó „veszteséges” munka

    7 faj békák
    Béka „buta”. Szeretem, és nem halálos, de valahogy a selejt.

    7 faj békák
    Béka egyszerű, nincs elég idő, de ha behúzott - ez lehetséges, és örömmel

    7 faj békák
    Béka Creative Perfekcionizmus (CASE halasztani, mert azt akarja, mint egy különösen szórakoztató csinálni)

    7 faj békák
    Béka „és minek csinálod ezt?” (= A fene?)

    7 faj békák
    ZHABISCHA, érzelmek a határán FEAR, bár KRÓNIKUS

    NB! Nem lehet felmérni étkezés után egy béka - az eredeti érzelem mindig torzul, hiszen a béka „összeomlik”, ritkán emlékszik, mit toothy varangy látszott.

    További információ a időgazdálkodás tudsz könyvekből Gleb arkangyal. Rendelje INGYEN!




    Kapcsolódó cikkek