5 Indoklás, hogy ne szégyellje munkáját, a kozmopolita magazint

- Engedje meg, hogy magam írjak az átvétel angol nyelvű verzióját. By the way. Még mindig tudom, egy kicsit koreai. Nem futottam mindig futárként, "mondta Alexei a kézbesítésről. Nyilvánvalóan. hogy ez a fickó a futárszolgálatban nyilvánvalóan nem a vágy, hogy állandóan sétáljon a városban. Ha hasonló helyzetben vagy, és "megalázó" helyzetbe kerülsz. tudjuk. miért kellene magasabbra állnia a fejed.







5 Indoklás, hogy ne szégyellje munkáját, a kozmopolita magazint

Cosmo Online, kiadás Cosmo.ru

Ossza meg barátaival

Te csinálsz valamit

Úgy tűnhet. hogy állsz, és nem fejlődsz. De. egyetértett. jobb mechanikus és nem túl szellemi munkát végezni. inkább az inaktivitás helyett. csak a házimunkákra korlátozódik. Valaki kifogást emel. hogy egy szabad állapotban több időt a kreativitás. olvasás és önképzés. Talán. Kár csak. hogy kevesen használják ezt a "szabadságot" legfeljebb.

Pénzre van szükséged

Tapasztalatot szerez

A fizetése nem elegendő egy nyaraláshoz vagy angol nyelvórákhoz? Jó ok arra, hogy egy részmunkaidős munkát keressek. még a McDonald's az utca túloldalán. Kap pénzt. Új emberekkel fog találkozni és tanulni egy időben. mivel minden rendben van. A változatosabb tapasztalat. az érdekesebb személyiség lesz.







"Túl szép az üzletasszonyoknak": "Miss New York" nem veszik komolyan!

  • A tanuló 10 parancsolata. vagy hogyan csatlakozhat egy új csapathoz?

    Valódi előnyöket hozol

    Az erkölcsi elégedettség pozitív hatással van az önbecsülésre. Még az önkéntes munkák is élénk benyomást kelthetnek és gazdagítják a készség kosarat. De ez csak állapotban történik. hogy végezze el a kötelességét a lelkiismereten. Csavarja be a szalvétát. frissítse az adatbázist. levélváltás vagy kávé készítése - ez is valakinek kell foglalkoznia. És igen. még az ilyen rutinmunkák is elvégezhetők. és az ujjakon keresztül.

    Létrehozhatja a jövőbeli karrier alapját

    Hogy megkapja, amit akar. néha hasznos lehet a felszedés vagy az üzletmenet megszerzése. amit mások önmagukért megalázónak tartják.

    Alesya Lonskaya. az "orosz riporter" tudósítója elmondta tapasztalatairól:

    "Amikor az orosz újságíró szabadúszó riportere voltam, felkérést kaptam róla, hogy készítsen egy jelentést erről. milyen az oligarchia szolgája? A személyzet elutasította ezt a feladatot. És egyetértettem. Aztán. az igazság. Rémült voltam: mit fogok csinálni? De. miután elkezdtem dolgozni. Elkezdtem teljes egészében magammal viselkedni.

    Házas házimunkát szereztem. Nem zavartan voltam. hogy a mosdót egy idegen házába mostam. mert jó jelentést kellett készítenie. Úgy gondoltam így: "Oké. kiáltott rám. Ez egy jó reportage jelenet. " Ezt megérteni. hogy a legmagasabb cél érdekében tettem. adta nekem az erősséget, hogy hidegen viselkedjek valamiféle zokogással. Így kerültem a magazin munkatársaiba.

    A munka nem szégyelli Marina Lysenko

    ← Kattintson a "Like" gombra, és olvassa el a Facebook-on




    Kapcsolódó cikkek