30 legjobb Jared Summer idézőjel

"Ha készen állsz egy álmodozó útjára, minden lehetséges lesz."

"A hiba nem visszaélésszerű. A hiba fontos. Többet tanultam a kudarcoktól, mint a sikerektől. "







- Mi a legrosszabb dolog, amit mondtak?
- Minden, ami hazugság volt.

"Az én stílusom inkább egy gyötrelmes félreértés lánca, amelyet néhány valódi katasztrófa hígít."

"Néhány dolog, amit álmodtál, nem történik meg, és ez csodálatos. Mert néha valami teljesen váratlan történik ... Ez minden varázslat, varázslatos.

30 legjobb Jared Summer idézőjel


"Mindig megpróbálod megtalálni magát, mások véleményei alapján bajba kerülhet."

"Ha feliratkozol egy szerepre, félig nyomozó, fél író leszel, és ez a folyamat az igazság feltárására és a karakter létrehozására a kedvencem."

"Soha ne tűrje a" nem "választ. Soha ne adjon fel.

"A zene nem csak az életem fontos része ... ez az életem!"

"A legfontosabb dolog az, hogy kényelmesen érezzük magunkat, ez a kulcs mindenben."

30 legjobb Jared Summer idézőjel


"Ez nagyon ijesztő szerepet játszik. Nekem úgy tűnik, hogy a Joker két világ között él - a valóság és az illúziók. Megkapom a lehetőséget, hogy megtörjam a szabályokat, megváltoztassam magam és mindenkit a legszokatlanabb módon. "

"Nézd meg, ki és hol lógsz. Néha ezek a helyek és az emberek, akik között akarsz lenni, nem olyan fontosak. "

"Mindig azt mondom, ha tudsz - figyelmen kívül hagyni azokat, akik nem hisznek, és mindenki körül."

"Nem szeretem elhagyni a házat, és ezt csak akkor teszem, ha a körülmények kényszerítenek. Szeretnék egy barlangban élni egy ajtóval. Talán még egy nagyon hatalmas barlangban is, az állati bőr helyett a szőnyegek. Nagyon, tudod, hangulatos ... És akkor egy tűzhelynek kell lennie, és ott lesz 6 és 15 hónapos szabadság.







"Mindent megpróbáltam. Kis mennyiségben. "

30 legjobb Jared Summer idézőjel


"Ne feledje, az egyetlen módja annak, hogy legyőzze a negatív pozitív. Fókuszálj az álmaidra. "

- Azok az üzenetek, amelyeket a WC-ben alszok. Nem tudom, hogy az emberek ezt tudják. Az emberek annyira megszállottak, hogy tudják, mit csinálnak otthon. "

"Még a legaggasztóbb napokban soha nem veszem el a hálát."

"Hajlandó voltam meghalni a szabadságért, de az álom jogáért is."

"Szentség van könnyekben. Nem a gyengeség, hanem az erő jele. Több ékesszólóan beszélnek mint tízezer nyelv. Ők hírnökök, túláradó bánat, mélységes bűnbánat és ismeretlen szerelem. "

30 legjobb Jared Summer idézőjel


"Mindnyájan sötét napok vannak, sok gond, kétség, félelem. Mindig az élet egyik fontos összetevőjeként látom őket. Nincs eső eső. És ezek az esős napok teszik minket, kik vagyunk. Segít nekünk tapasztalatokat szerezni. Nehéz emlékezni erről a nehéz pillanatokban, de gazdagítja az életünket. A mai átok a holnap áldása, ez az, amit megtanultam. "

"Jól van, hogy felállj magadnak. Normális, hogy valaki a szemébe nézzen, hogy megálljon és kis tiszteletet kérjen.

"A bosszú legjobb formája sok sikert jelent."

"Sok dolog nem olyan fontos, mint egy pillanatra."

"Lehet, hogy bármit is akarsz, de valódinak kell lenned."

30 legjobb Jared Summer idézőjel


"A szerelem olyan, mint egy hurrikán vagy egy szivárvány, a semmiből jön. De ha be vagy zárva, akkor nem látod.

"Néha, amikor nehézzé válik, mindannyiót gondolok, és újra inspirációt kapok."

"A szerelem nem az, akivel meglátod magad. Ez az, ami nélkül nem láthatod magad.

"Mindenki és minden meglepetés. ne úgy gondoljátok magatokra, mint mindenki másnak, jobb, ha te vagy a Marsról. "

"Életemben csak sajnálom, hogy a nap 24 órájában."

30 legjobb Jared Summer idézőjel




Kapcsolódó cikkek