28 Tényállás rólam, vagy jó ok arra, hogy bókba menjek

28 Tényállás rólam, vagy jó ok arra, hogy bókba menjek
Az élet a mai bloggerek unalmas és monoton, nemhogy egy száz évvel ezelőtt. Szóval szórakoztatják őket (bloggerek), amennyire csak tudják. Az egyik ilyen érdekes razvlekuhu nekem barátom a Skype-on, és odadobta. Girlfriend, Galya Nekrasov, nagyon sok csodálatos ember és egy bájos nő, így lehetetlen volt visszautasítani. És az ötlet tetszik, akkor jött a fiatal fiút, blogger Azik, akivel akkor találkozott, és milyen boldog volt, jó ember, okos, azonos korú a fiam.







2. A faluban, amelyben élek, az emberben a "medve sarkának" nevezik. A legközelebbi város 100 km-re található. A buszok nem mennek. általában, néha, különösen télen, csak a síléceken tudsz kijutni valahol. Nos, erősen nem jöttünk ki. nyáron nincs idő, kertet kell ültetni, a téli állományt tűzifa, széna és uborkák formájában kell készíteni. Télen, -60-kor, nem igazán akarok kiszabadulni, rohant a fürdõbe és egy öltözõruhát, kaptam gõzt és vissza a házba. Nos, mi, mi - 60, de amikor -40, örülünk: "Meleg".

3. Van egy nagy házam, biciklizhetsz a szobákban. Csak télen szinte egész nap és éjszaka kell melegíteni. De minden a házban, kivéve a fűtést. És egy nagy kert, 15 hektár és egy előkert, ahol a kedvenc virágaimat termesztem. A talaj mindig nagyon sok. Káposzta 6 fajhoz, hagyma is. A málna, a ribizli, a szamóca dzsemeket, dzsemeket és komposztokat keres. Sok zacskót evettek savanyúságokkal. Szeretem, hogy a pincében az összes polcot elfoglalták, egy zsíros hörcsög.

28 Tényállás rólam, vagy jó ok arra, hogy bókba menjek
4. Kétszer házas voltam. Az első férj meghalt, amikor fiatal volt. A második, öt hónapja biztonságban elváltak. Most tétlen. Azt hiszem, "Itt van egy bolond, hogy mielőtt ez nem része?" Most feleségül egy láb, milyen édes, ez a szó, FREEDOM.

5. Két gyermeke van, a leginkább szeretett és imádott. Sinulya Vanechka a Barnaul Kooperatív Műszaki Szakközépiskola második évében, a Public Catering Technology szakterületén tanult. Azt álmodja, hogy egy olasz étterem séfjévé válik, szeret főzni és jól csinálja.

28 Tényállás rólam, vagy jó ok arra, hogy bókba menjek
Még inkább a testépítésben vesz részt, és egészséges étrendet szeret. Még ezen a témán is folytatják a helyszínt, és konzultációkat tartanak a fogyásról.

Itt van a súlyzóval, meg lehet becsapni, hogy az edzőteremben csinálják.

Dasha lánya jövőre iskolába jár, de egy táncstúdióban tanult, színpadon. A nagynénjük (azaz a saját húgom) koreográfusának és gyermekének zuhanyoznia kell, minden koncerten végre kell hajtania, és a körzetben versenyeket kell tennie.

A távoli gyermekkorban elvette anyám sarkait, festette a sminket, és elszakadt minden gyöngyöt. Általában ez a hölgy. Csak attól a pillanattól kezdve, amikor megtanult járni, az ajándéka eltűnt, másodpercek alatt elpárologtak, ezért kényszerítette az anyját, hogy futjon.







6. A lányom 38 éves korában született, ösztönzés volt magam megőrzésére, úgyhogy még mindig tévedtem anyámnak, nem pedig nagymamámnak.

7. A nyári esténként úgy, mint egy majom a film, amíg táplált, propolesh, polosh, narezhesh, korpa, kopasztott és ágyba. Aztán csendben marad, úgyhogy senki nem vette észre, hogy te vadul fáradt, kecses csúszás az ágyba, és elaludt.

9. Zenével ugyanazok az ellentmondások. Imádom a klasszikusokat, Csajkovszkij, Grieg, imádom Kalman Imrét. De most gyakrabban kell hallgatnod "és olyan szép vagy, mint egy szakáll" vagy "Ó Istenem, milyen ember" - ez a kedvenc repertoárom. És amikor a fiú jön, a mi ízlésünk megváltozik, mindannyian együtt hallgatjuk Manowar, Lindemann, Rammstein. Ha valaki nem ismeri az ilyen zenét, hallgassa

Ez a zene különösen "elégedett" a szomszédunkkal. Gyakran részeg, és reggel migrénnel rendelkezik az alkoholos okhodnyakov talaján. De a fiam nem mohó, mindenkihez jó zenét oszt, csak a hangszórókat helyezi az ablakpárkányra, és megnyitja az ablakot.

10. Különböző szemeim vannak, nem, nem mindenki más, bal és jobb, látás, egy mínusz, a másik pedig plusz. Három évvel ezelőtt rájöttem, döbbenten, hogy ez történik.

11. Szahalinban élt 20 éve. Apa tengerész volt, így az egész család akkor ment, amikor 6 éves voltam. Egy gyönyörű sziget csodálatos természettel. Sokféle tengeri finomság és finom koreai étel. Tehát a sárgarépát főzni koreai és kim-chi I ac.

12. Nyolcszor Japánban, mert apukám tengerész volt. Az Aniva-öbölen és a Japán-tengeren egy igazi tengeri hajón, az SRTM-on átmentem. Ezért szeretem a tengert nem csak a partról, hanem belülről is. A tengeri betegség nem szenved, azt egy nyolc vihar vihar ellenőrzi.

13. Szeretem a házi tejfölt, amelyet nem távolítanak el, amikor a savanyú tejet eltávolítják a tetejéről, de az elválasztó alatt. Ezután a krém viszkózus, édes. Egyszer csak egy liter literot tudok enni, ha senki sem veszi. És én is szeretem a borschtot, csak a saját, élénkpiros színű, zengő és fokhagymát, hogy a kanál álljon. És a süteményeket, amiket szeretem, nem ismerem a vásárlást, a gyerekek csak az anyám süteményeit szeretik.

14. Imádok fürödni egy fürdõben, egy seprûvel és egy fagyban mindenféleképpen.

28 Tényállás rólam, vagy jó ok arra, hogy bókba menjek
15. Úgy gondolom, hogy egy cselekvõ személy, egy természetvédelmi munkás, könnyû mászni, mindent mindig elérni, és mindig törekednie kell valamire. Felháborodik a kifejezés. "Mit fogok tenni?", Különösen embertől érkezve.

17. Az interneten zsoldos cél volt, keresni. Először volt egy telephely a birtok tulajdonosa. Most van egy weboldal a bőrápolásról Gyönyörű és a csatorna a Youtube Női Tanácsban. Igen, az Odnoklassniki egy másik csoportja itt ízletes. Sikerült átvennem az egész internetre. Mennyit keresek, nem mondom, a pénz szereti a csendet.

28 Tényállás rólam, vagy jó ok arra, hogy bókba menjek
19. Nemrég különös figyelmet fordítottam az egészségemre, az idős koromra, függetlenül attól, hogy felgyújtott-e? Csak egészséges ételt akarok enni, de szeretem a csokoládét, ez ijesztő, nem tudok egy napot csokoládé nélkül bárhol élni.

20 Szeretem a pálinkát az alkoholból, ez jó. A bortől fáj, a pezsgőtől az alvásig kívánatos, és a szagtalan vodka.

21. A Moszkvában töltött év, mint egy copywriter, töltötte be 200 webhelyének tartalmát. A cég drága német bútorokat értékesített. A válság alatt csődbe mentek, és úgy döntöttek, jobb, ha maguknak dolgoznak.

22. Nem szeretem az unalmasat, nevetni tudok magamon, és nem tűrhetek túl "helyes" embereket, akik sokat építenek.

23. Sok nyulat tartok, ilyen bolyhos és csinos. Tartok, de a húst nem tudok enni. Ki eszik barátait.

24. Kaszálni lehet a széna, ásni egy zöldségkertet, vágni. És a szakmám a legszükségesebb a faluban, a körömhosszabbítás mestere.

25. Végül is szeretem a falamat, hazámat, de álmodom közelebb menni a civilizációhoz.

26. Mindig megtervezem a saját üzletemet, így egy nap alatt sokat kell tennem.

27. Nem szeretem a rendetlenséget. Az otthonomban bármit találok a szememmel. Mindig tökéletesen tisztának kell lenni, és a pohárban lévő poharaknak egy irányban kell lenniük, és a könyvek mérete és színe.

28. Azt akarom, hogy mindent mindig az én véleményem szerint, nem sok, ugye?

Uff, ez eltűnt. És most Irochka Kozina-nak adom a pálcát, aki a "Meglepetések a férjért" című site-ot vezeti.




Kapcsolódó cikkek