20 kevéssé ismert tényeket Nikolai Baskov

Eszünkbe jutott, hogy az arany hangja Oroszország ünnepli nemcsak a nap a születés, hanem a 20. születésnapját a színpadon! Összegyűltek tehát az Ön számára 20 érdekes tény a kedvenc énekes.

Mom - az első, aki gratulál Nikolay Baskov születésnapját kora reggel. Talán ez az a ritka eset, amikor Elena sikerül túltenni fiával hívást, mert nem volt olyan nap, hogy Miklós nem hívja anyámat. Függetlenül attól, hogy ő munkát, hangulat, repülés, stb

A legemlékezetesebb ajándék napján születésnapját vált egy könyvet, hogy a szüleim adta az ő 35. születésnapját. Kiadás, amely nyomtatott limitált a család, tartalmazza a teljes archívumot összegyűjtött anya és apa a fiamról. Ez az első fényképek, újságkivágások, újságcikkeket, felmérések, a kormány díjak és táviratokat gratulálok.

Kedvenc virágok színész - bordó rózsa. Ez gyakran adnak Baskov barátok és a rajongók, akik ismerik az ő elvárásainak.

500 vendég vett részt a 35. évfordulóját Baskov, aki ünnepelte a nagy út a díszterem „Safisa”. Eminent vendégek még emlékszik, hogyan kell állni a dugóban a bejáratnál, hogy az a hely, az ünneplés! Aztán sétáltunk egy hosszú idő, és szórakozni, amitől csak reggel.

10 kg elvesztette Nikolai Baskov, felkészülés a premierje a koncert show "The Game". Hagyományos Recept: diéta és a testmozgás szobában. By the way, a jelenléte a szállodai fitness terem mostantól külön írva a lovas (touring követelmények lista) művész.

Baszk értékelik a pontosság és a tapasztalás, hogy azért, mert a forgalmi dugókat vagy az elfoglaltsága van elkésni egy találkozót, még 15-20 percig.

A kamaszkor, Nikolay Baskov már megkezdte a pénzt. Nem dal egyáltalán, és a viszonteladási parfüm. „Egyszer el nagyon népszerű férfi parfüm, majd Alexander Abdulov. Azért jött, hogy mi pont a gépen, megkérdezte: „Ki az a” Fahrenheit „?” Azt gondoltam: „Ó, a híres művész, biztosan nem rossz” - és odaszaladt hozzá: „Bácsi, akkor valójában mindannyian tudjuk, és mi a különbség akik vásárolni? Vásárolja jobb nekem, itt vagyok, így nehéz állni. " És azt mondja: „Fiú, messzire menni” vásárolni! "

Miután befejezte a doktori iskola télikert baszk diplomamunkám a témában „A részletek átmeneti zene hangokat. Juttatás zeneszerzők. "

A repertoárban 500 dal. Ez mind jól ismert slágerek ( „Jukebox”, „Cherry Love”, „természetes szőke”, „én csókolni a kezét”), új dalok és operaáriák.

Szerint Baskov, énekelte minden szépségét a mi (és nem csak) a zene. Ez Alla Pugacsova, Sofia Rotaru, Valeria, Povaliy, Montserrat Caballé, Elena Obraztsova, Natalie, Christina Aguilera és még sokan mások. Utolsó sikerült meghódítani Empress Irina Allegrova maradt egészen a közelmúltig, aki énekelt duettet Nicholas során a legutóbbi koncert a Kremlben. Allegrova úgynevezett Baskov császár és megsimogatta a fejét, hozzátéve, hogy imádja őt.

Nikolay Baskov tanít ének Tanszékén a Moszkvai Egyetemen. Solohov a professzor. Úgy véli, a felsőoktatás az énekes teljesen kötelező. Közel a Nicholas az Arsenal oklevelek kitüntetéssel - Gnessin. Gnesin és Konzervatóriumban. Csajkovszkij, valamint 8 éves egyéni mesterkurzus Montserrat Caballé.

Singer úszik tökéletesen, egy második sport kategóriában. Minden barátok tudják, hogy a víz a versenyt Baskov haszontalan!
Rengeteg úszni Nicholas felszabadítással csak nyaralni. „Valahogy lovas barátaival egy felfújható banán - mondja baszk - és miután egy éles kanyar én dobták az oldalon. Kiáltás: «SOS!» - de senki sem figyel! Nem sokkal azelőtt, hogy mentünk itt a hajón, és látta, hogy egy cápa fin. És most azon kapom magam, egyedül a az óceán közepén, és a szó szoros értelmében úgy, mint egy hot dog.
Természetesen hamarosan eltűnt katona talált egy cápa úszott látszólag a dolgát, így minden jól végződött! „(Nevet.)

12 éves Nyikolaj Baskov a program „Saturday Evening” az orosz csatorna. Műsorvezetője Baskov sokan voltak ebben a szezonban, ebből kettő egyszerre - Nonna Grishaeva és Valerij Sjutkin.

Az énekes nem háziállat, munkarend és életritmus nem is lehetővé teszi, hogy egy macska. De ha egyszer a baszk nem tudott ellenállni, és vettem egy kiskutya - Yorkshire terrier. Annak érdekében, hogy az anyjának. A csillogó szemű lány akit Fiona. Annyira kicsi, hogy az énekes tette egy kalap, tél volt, és ez az, amit adtak az anyja.

Baskov kedvenc ételek - párolt nyúl a tejföllel és túróval töltött palacsinta mazsolás főzés anyu.

A legtöbb arany hangja Oroszország szereti tölteni a nyaralást a Maldív-szigeteken. „Ott nem tud segíteni érzés, ha nincs senki a közelben, és csak az óceán, homok és a felhők. Én személy nagyon nyitott, nyitott, ezért néha főleg egyedül akar lenni vele „- többször mondta az énekes.

Kapcsolódó cikkek